Apžvalga: Klorane šampūnas dažytiems plaukams

Visą rugsėjo mėnesį skyrėme plaukų priežiūros priemonių bandymams ir apžvalgoms. Apžvelgėme Rene Furterer 5 Sens aliejų, Klorane sausą šampūną su avižomis. Šįkart mūsų taikinyje dar vienas Klorane produktas – tai specialus šampūnas dažytiems plaukams su granatų ekstraktų. Kaip ir dauguma Klorane šampūnų, šis taip pat turi pasiskolinęs keletą vertingų savybių iš gamtos:

Granato vaisius turi natūralių taninų, kurie fiksuoja plaukų spalvą, todėl ji ilgiau išlieka nepakitusi. Šampūnas paryškina ir apsaugo dažytų plaukų spalvą. Atkuria ir atgaivina plaukus bei plaukų galiukus po dažymo procedūros. Be silikono ir natrio chlorido. Patiktrintas dermatologų.

Bet aprašymas yra tik žodžiai, visai kas kita – tikrasis poveikis ir pojūčiai, išbandžius šampūną savo kailiu (šįkart tikrai kailiu ir netgi dažytu). Savo įspūdžiais apie Klorane granatų ekstrakto efektą pasidalino GN skaitytoja Goda:

Pažintis su Klorane įvyko netikėtai, kaip ir rezultatai, kuriais pasidalinsiu. Niekada negalėjau pasigirti nei plaukų apimtimi, nei nuolatiniu žvilgesiu. Išsirinkti šampūną buvo mažų mažiausiai sudėtinga. Visada rinkdavausi priemones, suteikiančias apimtį, purinančias plaukus ir nesvarbu, ar tuo metu buvau šokoladinė brunetė, ar blondinė. Specialūs šampūnai dažytiems plaukams visada netikdavo savo poveikiu – tai suriebindavo, tai per daug suveldavo plaukus arba spalvos nė kiek neišsaugodavo. Nieko nesitikėjau ir šįkart, bet draugei pasiūlius, nutariau, duoti šansą Klorane šampūnui dažytiems plaukams su granatų ekstraktu.

Visų pirma, nustebino malonus, švelnus kvapas: tikėjausi aštresnio ar bent nemalonesnio, bent jau toks būdavo būdingas anksčiau naudotiems šampūnams, kuriuos pirkdavau iš vaistinės.

Kadangi mano plaukai buvo kątik pašviesinti ir tonuoti labai švelnia persikine spalva, kirpykloje buvau iš anksto perspėta, kad tądien išgautas efektas pradės po truputį nusiplauti po maždaug dviejų – trijų plovimų. Pamaniau – jeigu jau taip sako kirpėja, tai neverta labai daug tikėtis ir iš šampūno dažytiems plaukams. Bet dabar skaičiuoju jau 5-ą plovimą, o spalva vis dar atrodo puikiai, plaukai atrodo sudrėkinti ir švelnūs! Kas svarbiausia, tai jog ir pats šampūnas man tiko. Plaukai netapo tokie riebūs, kaip visuomet atsitikdavo po bet kokios priemonės dažytiems plaukams. Tikėjausi, kad po dienos darbe bus sukritę ir neišvaizdūs. Klydau. Maniau, kad “prisijaukinti” šampūną dažytiems plaukams man – misija neįmanoma, tačiau Klorane pavyko paneigti šį mitą ir aš galiu džiaugtis gražiais plaukais net ir dienos pabaigoje. Kol kas neradau jokių minusų, gal tik pati kaina kiek didoka. Bet ir su ja sutinku – už kokybę reikia mokėti. Dar nesidomėjau, ar Klorane siūlo ir panašų balzamą, bet jeigu toks yra, esu pasiryžusi išbandyti ir jį!

Goda

Untitled-1

KLORANE kondicionierius su granatų ekstraktu


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*