Apžvalga: Klorane sausas šampūnas su avižomis

Sausas šampūnas yra geriausias skubančios moters draugas. Ypatingai rytais, ypatingai tada, kai tenka pramiegoti, skubėti ar truputį tingėti. Ligi šiol Klorane žinojau, tik kaip kokybiškų, plaunamųjų šampūnų gamintoją, tad nusprendžiau, kad metas išbandyti ir jų planą Z plaukams – sausą šampūną su avižomis.

Įkvėpta vienos blogerės bandymo išbūti su kuo ilgiau neplautais plaukais, nusprendžiau sau iškelti panašų iššūkį. Apsiginklavau dviem Klorane produktais – valomuoju šampūnu su citrinų ekstraktu skirtu riebiems plaukams ir Klorane sausu šampūnu su avižomis.

Pirma diena. Ryte išsiploviau plaukus su Klorane valomuoju šampūnu. Pradžioje galvojau, kad plaukai kvepės vaistais, visgi visą dieną mane lydėjo švaros kvapas, plaukų galiukams kaip visada naudojau Rene Furterer 5 sens sausą aliejų. Visą dieną jaučiau gaivą ir švarą, Puiki diena.

Processed with VSCO with  preset

Antra diena. Atsikėliau jau su truputėlį riebaluotomis šaknimis. Itin nemėgstu bet kokių nešvaros apraiškų plaukuose (dėl to plaukus paprastai plaunu kas vieną-dvi dienas, bet antra jau nebūna labai maloni), bet nusprendžiau, kad situacija dar padori ir nedariau nieko. Nuo vakar dienos vis dar jautėsi išlikęs malonus šampūno kvapas, kas pasirodė itin keista, nes antrą dieną mano plaukai linkę kvepėti ne itin maloniai.

Trečia diena. Rytas prasidėjo nelabai švariais plaukais ir netgi niežuliu. Na ką, mano galva nepratus prie tokių dalykų. Nors įprastai būčiau lėkus į dušą, nusprendžiau, kad išmušė sauso šampūno valanda. Klorane sauso šampūno su avižomis naudojimas pasirodė labai paprastas – tereikia jo užpurkšti ant šaknų, palaukti kelias minutes ir gerai iššukuoti. Viskas pavyko – nešvarių plaukų išvaizda dingo akimirksniu.

Bet nustebino labiausiai ne tai. Labiausiai pribloškė, kad purškiant sausą šampūną, visąlaik jaučiau malonią vėsą ir švaros gaivą, kurios ne tik kvepėjo, bet ir panaikino niežulį visai dienai.

Dar vienas netikėtas efektas – mano šiaip jau nuo ausų itin išsausėję, normalios formos neturintys plaukai, pradėjo garbanotis gražiomis garbanomis. Žinoma, taip atsitiko dėl to, jog jie pagaliau spėjo truputį susiriebaluoti natūraliai ir taip įgauti formą. Per dieną gavau maždaug keturis komplimentus ir pastebėjimus, kaip gražiai atrodo mano garbanos. Viena kolegė net netikėjo, kad jos tikros.

Ketvirta diena. Nenoriu taip greitai pasiduoti, o ypač, kai tiek džiaugsmo teikia mano naujosios natūralios garbanos. Šį rytą ir vėl pasipurškiau Klorane sausu šampūnu  – ta pati gaiva, tas pats lengvas naudojimas, užtrunkantis tris minutes. Vėl gavau komplimentų dėl savųjų garbanų, bet jau jaučiau, kad noriu išsiplauti galvą, kad ir kaip skaudu atsisveikinti su natūraliai garbanotais plaukais.

Nors ketvirtos dienos vakare plaukai jau atrodė kiek pararadę blizgesį, bet manau, jog tai normalu – sausas šampūnas turėtų būti mūsų planas Z, o ne kasdienis produktas. Būtent Kloranės sausą šampūną su avižomis itin rekomenduoju toms, kurios nori kokybiško produkto. Galite įsigyti Eurovaistinėje. Šis eksperimentas buvo itin įdomus, ypatingai atrasti, jog dažni plovimai kartais naikina mūsų plaukų grožį, o mano atveju – progą leisti atsiskleisti gražioms garbanoms.

Apžvalgininkė Eglė

 


1 Comments on this post

  1. […] priežiūros priemonių bandymams ir apžvalgoms. Apžvelgėme Rene Furterer 5 Sens aliejų, Klorane sausą šampūną su avižomis. Šįkart mūsų taikinyje dar vienas Klorane produktas – tai specialus šampūnas dažytiems […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*