Apžvalga: Rene Furterer 5 sens sausas aliejus

Jau kurį laiką laikausi griežtos natūralumo politikos savo plaukų atžvilgiu – jokių purškalų, formavimo priemonių, tiesintuvų ar kokio kito karščio, išskyrus plaukų džiovintuvą šaltuoju sezono metu. Tokį sprendimą turėjau priimti, kai niekada nedažyti plaukai išsausėjo kaip šienas, tad sau pasakiau – viskas, gana. Maždaug metus esu pasišventus natūralių aliejų ir kaukių naudotoja – medus, argano, kokosų ir alyvuogių aliejai yra mano geriausi vaistai plaukams beveik kiekvieną dieną.

Nusprendžiau, kad laikas ištirti, kokių aliejinių produktų galima rasti Eurovaistinė plaukų priežiūros skyriuje. Taigi, šį kartą mano taikinyje atsidūrė Rene Furterer 5 Sens purškiamas aliejus. Rene Furterer ženklas Lietuvoje yra žinomas kaip premium kategorijos plaukų priežiūros brandas, tad, nors tai ir buvo brangiausias aliejus kokį teko naudoti, esu atitinkamai patenkinta. Pats Rene Furterer pristato 5 Sens purškiamą aliejų taip:

 „Unikalūs penki natūralių augalų aliejai daro stebuklus odai ir plaukams. Į šių produktų kūrimą René Furterer sudėjo visas botanikos žinias, ir taip gimė sausas aliejus.“

Rene Furterer 5 Sens sudaro penki aliejai: saldžiojo migdolo, avokadų, jojobos, ricinų ir dygminų aliejai. Kuo jis unikalus, tai kad jį galima purkšti ne tik ant plaukų, bet ir ant kūno bei naudoti kaip drėkiklį išsausėjusioms vietoms.

SAUSAS ALIEJUS. Esu didelė kokosų aliejaus mėgėja, bet ne kartą teko neskaniai jo perdozuoti, užtepti ant plaukų vos vos per daug ir iškart bėgti į vonią plauti galvos, nes paprasčiausiai, plaukai nebegali jo pasisavinti ir atrodo kaip neplauti savaitę. Su 5 Sens pojūtis kiek kitoks – pats riebumas nėra itin agresyvus, plaukai pasilieka ne pariebalinti, o labiau padrėkinti ir pamaitinti – labai keistas, bet itin komfortabilus jausmas. Plaukų būklė akimirksniu atrodo pagerėjusi, o plaukų sruogos įgavusios formą.

Bijantys aliejinio riebumo – nebijokite, 5 sens yra kitoks. Taip pat galite purkšti tik plaukų galiukus arba plaukų plotą nuo ausies žemyn.

KVAPAS. Turiu prisipažinti, kad pirmas dvi dienas jį naudodama jau įsivaizdavau, kaip rašysiu vienintelį šio produkto minusą – įkyrų kvapą. Vis dėlto, po kelių dienų jis man pradėjo itin patikti (mano vaikinas irgi vis paminėdavo, kad plaukai labai kvepia), o aliejumi pasipurškus ryte, plaukai maloniai kvėpėjo visą dieną, net patekus į didelę lietuvišką rudeninę liūtį.

Rene Furterer 5 Sens tikrai pretenduoja į premium produkto kategoriją tiek kokybe, tiek kaina. Taip pat, dėl patogaus purškiamo dozatoriaus jo pakaks ilgam laikui, tad investuoti į tokį produktą ir palepinti save tikrai apsimoka.

Apžvalgininkė Eglė


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*