4 kosmetikos priemonės, kurias turi turėti kiekviena

 

Kosmetikos parduotuvių lentynos lūžta nuo prekių gausos, bet kaip žinoti kokios priemonės yra būtiniausios ir reikalingiausios ir kaip išsirinkti gerą tušą ar veido kremą?

3e3559e65669b05607dcf0ce08a75cad

Veido kremas

Veidas yra mūsų gyvenimo atspindys. Jis išduoda mūsų gyvenimo būdą, kad suteiktume veidui pačią geriausią išvaizdą turime naudoti kremą.

Dažniausiai veido kremas yra lengvos tekstūros, neužkemša odos porų, praturtintas būtinais maistingais elementais, kontroliuojančiais drėgmės balansą ir riebalinių liaukų veiklą. Tokių kremų sudėtyje yra 60 % vandens. Jie turi specialių medžiagų, kurios apsaugo nuo tabako dūmų ir sauso, ledinio vėjo bei saulės spindulių. Lumene veido kremas su SPF20 HEHKU yra ypatingas tuo, kad sudėtyje gausu šaltalankių – augalų, kurie veda itin maistingas uogas, turinčias daug vitaminų C ir E, todėl padeda neutralizuoti žalingą laisvųjų radikalų poveikį ir suvienodinti odos atspalvį ir be to jis tinka visų tipų odai.

2483a70a901b7f334e3b615f830217a9

Blakstienų tušas

 

Visos žinome, kokį vaidmenį kasdieniame kosmetikos krepšelyje vaidina blakstienų tušas. Ieškome to vienintelio, tobulo, kuriuo galima pasitikėti, ir nereikia nerimauti, ar paakiai nepajuodę, ar tušas nenubyrėjęs, ar atrodo natūraliai. Nebijokite pasinaudoti blakstienų rietikliu – įgudus jis taps geriausiu jūsų draugu siekiant nepriekaištingų blakstienų. Toms, kurios nesinaudoja rietikliu Isadoros naujiena- Grand Volume Lash Curler Mascara tušas taps tobulu pasirinkimu. Jis padidina blakstienų užrietimą vidutiniškai apie +44 %.

175ef5ab4db8c27c12720f287d4d27f4

Makiažo valiklis

Visuomet norisi pasipuošti, pasigražinti, pabrėžti savo privalumus ir užmaskuoti trūkumus. Makiažo priemonės tai leidžia lengvai padaryti, tačiau ne vienai merginai makiažo valymas po ilgos darbo dienos ar audringo vakarėlio asocijuojasi su nemaloniausia dienos užduotimi.Makiažo valikliu pašalinsite nuo odos nešvarumus, negyvos odos ląstelės nesikaups ir neužkimš porų. Tik naktį ir tik švariai nuvalyta oda gali įsisavinti vertingus kremo komponentus į gilesnius odos sluoksnius. Su Lumene universaliu makiažo valikliu patirsite giliai drėkinamos odos malonumą. Micelinės struktūros natūralioje aplinkoje užaugusių tekšlių vanduo ir tyras arktinių šaltinių vanduo švelniai nuvalo makiažo likučius nuo veido, akių bei lūpų ir gerai nuprausia odą.

Lūpų balzamas

Ši kosmetikos priemonė užtikrins sudrėkintas, viliojančias lūpas, bet dar yra šimtai skirtingų būdų, kaip galima išradingai panaudoti paprasčiausią lūpų balzamą. Lūpų balzamas padeda ilgiau išsilaikyti kvepalų aromatui. Prieš pasikvėpindama tą vietą, kurią kvėpinsite patepkite lūpų balzamu. Rekomenduojame išbandyti  Weleda lūpų pieštuką. Jo sudėtyje nėra iš naftos produktų gaunamo vazelino ar parafino aliejų.

 lupu_20balzamas_large


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*