Receptas: kuris padės atsikratyti pajuodusių paakių

 

Kiekviena iš mūsų kovoja su juodais paakiais, bet kartais niekas nepadeda ir pinigai būna išleisti veltui. Pirmiausia, galima išmėginti natūralias priemones ir padėti paakiams atsigauti. Norėdamos sutaupyti pinigų ir gauti gerą rezultatą natūraliomis priemonėmis, išbandykite šaldytus bulvių ir agurkų kubelius arba kosmetikos gamintojų jau pagamintus paakių serumus, kurių sudėtyje didžiąją dalį sudaro natūraliai išgautos medžiagos, na o jei norėsis dar geresnio efekto parekomenduosime ir keletą gerų paakių maskuoklių.

Kodėl tai veikia?

Bulvės pašalina toksinus tiesiai iš odos ir taip pat bulvėse yra antioksidantų, vitaminų ir mineralų, kurie padeda pašalinti tamsius paakius.

Agurkuose yra daug vandens, o viena iš pagrindinių tamsių ratilų po akimis priežasčių yra drėgmės trūkumas, todėl agurkai sudrėkina odą ir suteikia naudingų vitaminų bei mineralų.

Citrinų sultys yra natūralus balintojas, nes jų sudėtyje yra rūgšties.

8564eeb2865bdde68887b1efd58930a9

Jums prireiks:

  • 1 mažos bulvės

  • 1 mažo agurko

  • citrinų sulčių

  • ledo kubelių dėklo

Pagaminimas:

1. Nulupkite bulves ir supjaustykite.

2. Įdėkite bulvę į maišytuvą, kad gautųsi tiršta masė, o tada pridėkite agurką ir šiek tiek citrinų sulčių.

3. Viską supilkite į ledo kubelių dėklą ir užšaldykite 6 valandoms.

Kaip naudoti šiuos kubelius?

Išimkite ledo kubelį ir juo įtrinkite paakius. Iš esmės, jūs galite ledo kubelius naudoti visam veidui ir kaklui, nes vėsinimo jausmas ramina sudirgusią odą, ir jūsų oda taps daug skaistesnė. Kubelį naudokite apie vieną minutę, o po to nuplaukite veidą su šiltu vandeniu. Šią procedūra galite atlikti, vieną ar du kartus į dieną, o po 3-4 dienų pamatysite pirmus pokyčius.

Serumai

Serumas yra itin didelės koncentracijos kosmetikos priemonė, kuri Jūsų odai padės greičiau atstatyti kolageno ir elastino sintezę. Amžiui bėgant, būtent šių audinių funkcijų susilpnėjimas lemia odos senėjimo proceso pradžią. Serumą galima naudoti periodiškai, kelis kartus per metus, kaip prevencinę priemonę nuo pirmųjų raukšlių arba kasdien, norint sustiprinti poveikį. Rinkitės , kuris padeda glotninti ir stangrinti jautrią paakių odą. Švelni lyg aksomas priemonė su šaltalankių aliejumi, gaivinamaisiais peptidais, antioksidantu vitaminu E ir tyru arktinių šaltinių vandeniu pastebimai sumažins raukšles ir tamsius ratilus po akimis, grąžindama odai natūralų stangrumą ir švytinčią, jaunatvišką išvaizdą.

054c5079b4ba80230d71c5d7d83769a3

Paakių maskuokliai

Jeigu neturite laiko tokioms procedūroms arba norite dar geresnio vizualinio efekto rinkitės paakių maskuoklius, čia parekomenduosime keletą variantų.

1. Isadora maskuojamąjį pieštuką, kuris tinka visų tipų odai. Pieštukas maskuoja odos nelygumus, tamsius paakius, spuogelius, o jo kaina tikrai nesikandžioja.

0accf200be198050069d9bde3b246642

2. MAKE UP FOR EVER Lift Concealer, kuris lengva tekstūra maskuoja pajuodusius paakius, koreguoja nedidelius odos trūkumus ir suteikia odai natūralų švytėjimą. Lygina smulkias raukšleles, suteikia odai atspalvį bei lygina paakių sritį.

93e445d45c531ff45dcda41b9b67f854

3. Touche Éclat korektorius maskuoja pajuodusius paakius, koreguoja nedidelius odos trūkumus ir suteikia odai natūralų švytėjimą. Šis maskuojantis kosmetinis pieštukas su teptuku gaivina gležną akių srities odą ir šalina nuovargio žymes.

Nepamirškite, kad reikia rinktis vienu/dviem tonais šviesesnį maskuoklį nei jūsų veido oda, nes per tamsus maskuoklis gali atrodyti nenatūraliai.

 

ad23d34a32727312f30403f7f90453af

Nepamirškite, kad reikia rinktis vienu/dviem tonais šviesesnį maskuoklį nei jūsų veido oda, nes per tamsus maskuoklis gali atrodyti nenatūraliai.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*