Depiliacija cukrumi namuose

Kam kiekvieną kartą skustis kojas, jeigu namuose yra cukraus? Cukraus vašką pasidaryti yra labai paprasta. Skutant kojas pasekmės gali būti sudirgusi oda, įpjovimai. Naudojant cukrinį vašką jūs sutaupysite pinigų , nes jų nereikės leisti ant skustukų ir skutimosi kremo. Manau, kad galime rasti daug geresnių būdų išleisti pinigus!

 

Jums prireiks:

2 puodelių balto cukraus

1/4 puodelio citrinų sulčių

1/4 puodelio vandens

( greičiausiai šiuos ingredientus turite namuose)

Paruošimas

1. Vidutinio dydžio puodelyje sudėkite visus ingredientus ir sumaišykite juos.

2. Išmaišytą masę idėkite į keptuvę ir laikykite ant karštos kaitlentės, kol mišinys pradės putotis.

3. Sumažinkite iki vidutinio karščio ir nuolat maišykite. Labai svarbu maišyti, kitaip mišinys sukietės ir jums reikės viską pradėti iš naujo.

4. Nuolat maišykite, kol mišinys pasieks rudai auksinę spalvą. Tai turėtų užtrukti apie 5-10 minučių.

5. Nuimkite keptuvę nuo šilumos ir palikite 5 minutėms atvėsti. Tuo tarpu imkite šaukštą cukraus vaško mišinio ir padėkite jį į šaldytuvą. Leiskite jam atvėsti ir, jei konsistencija jums pasirodys netinkama, grąžinkite mišinį ant karštos kaitlentės ir dar kelias minutes palaikykite šilumoje (konsistencija turėtų būti tiršta ir lengvai valdoma t.y kaip vaško).

6. Leiskite vaškui atvėsti, bent 30 minučių (kai vėsinate perkelkite į kitą dubenį).

Panaudojimas

sugar-waxxxSugar-wax-11

Naudodamiesi mediniu šaukšteliu, mentele ar net rankomis, paimkite iš dubenėlio nedidelį kiekį cukraus vaško ir padarykite iš jo mažą kamuoliuką. Prispauskite rutuliuką prie vietos kurią norite depiliuoti (vaško storis turi būti apie 0,25cm). Giliai įkvėpkite, paimkite vaško pabaigą, greitai traukite ir vienu judesiu nukreipkite prieš savo plaukų augimą. Jūs galite pakartotinai naudoti tą patį vaško gabalėlį 3-4 kartus, kol vėl reiktų sukurti naują rutuliuką.

Vaškas gali būti naudojamas bet kuriai kūno daliai, įskaitant bikinio zoną, pažastis, veidą ir kojas.Plaukai turėtų ataugti po kelių savaičių, priklausomai nuo to, kaip greitai jūsų plaukai auga.

Norėdamos dar labiau save palepinti, įsigykite   . Ekologiškų arnikos žiedų bei beržų lapų ekstraktais skatina natūralias odos funkcijas, sušildo, nuramina ir stangrina odą. Ryškaus rozmarinų ir levandų aromato aliejus idealiai tiks pasidaryti mini spa savo namuose.

 4001638099226a_large


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*