80-ųjų įkvėpimas: „draping“ makiažo technika

Pagaliau, itin gera naujiena toms, kurių oda blyškoka, ir toms, kurioms atsibodo klasikinio kontūringo triukai! Nuo šiol naujas bei kitoks, iš 80-ųjų atkeliavęs veido gražinimo būdas užima įprasto kontūringo vietą – tai „draping“ makiažo technika.

80-aisiais ir 90-taisiais drapingą itin mėgo tokios ikonos kaip David Bowie ir Kate Moss. Nors tuo metu tai buvo tiesiog įprastas būdas naudoti rusvus skaistalus, šiandien drapingas yra specialus kontūravimo tipas, kai skruostikauliai paryškinami rusvos spalvos skaistalais ir švytėjimo suteikiančia pudra. Tad trumpam pamirškime bronzatorius bei kitas rudų atspalvių kontūravimo priemones. Labas, sveikas įraudime!

Vienas pirmųjų draping techniką savo kolekcijoje pristatė Marc Jacobs dar 2016 m., įkvėptas Kate Moss nuotraukų darytų dar praeitame amžiuje. “XXI amžiuje tai yra visiškai naujas būdas naudoti rusvus skaistalus.“ – teigė Marc Jacobs prekinio ženklo vyriausias makiažo meistras.

drapingassdouble

Kaip viskas veikia?

Drapingas yra daugiafunkcis būdas keisti, formuoti veido formą, koreguoti bei paryškinti norimus veido bruožus ir net suteikti liftingo efektą naudojant rusvus ir baltus atslapvius. Isadora „Blush & Glow Draping Wheel“ yra puiki ir paprasta priemonė draping makiažo technikai. Paletėje yra keturi švelnių bei spindinčių spalvų skaistalų atspalviai (matiniai ir perlamutriniai) ir viena švytėjimo suteikianti pudra atspalviams sumaišyti arba papildomam švytėjimui suteikti. Šilko švelnumo atspalviai yra lengvai išskirstomi, išsiskiria spalvų įvairove ir puikiai sukimba su oda.

drapingpalete

1. Po skruostikauliais tepkite tamsesnio atspalvio skaistalus. Braukite skaistalus aukštyn link ausų ir smilkinių. Jei reikia, kiek sumaišykite atspalvius ties akimis.

2. Šviesesnio atspalvio skaistalais braukite išilgai skruostikaulių link smilkinių ir virš antakių. Išskirstykite akių srityje.

3. Naudokite švytėjimo suteikiančią pudrą, norint išskirstyti atspalvius arba tiesiog jeigu norite pridėti papildomo švytėjimo!

Taip pat kiekvieną skaistalų atspalvį galima naudoti atskirai arba teptuku perbraukti per visus. Paletė unikali tuo, jog taip pat mums palieka galimybę susikurti savo skaistalus, sumaišant juos su švytėjimo suteikiančia pudra, jeigu norisi šviesesnio ar labiau perlamutrinio efekto. Su šia draping palete galite sukurti tiek vakarinį, įdomesnį makiažą, tiek kasdienį, natūralų, kuris visada derės su bet kokiu raudono atspalvio lūpdažiu.

doubledraping

Smagaus drapingo!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*