Probleminės odos dilema: kaip suvaldyti spuogus?

Nors vienoms spuogai ir bėrimai pasilieka tik kaip neryškus paauglystės prisiminimas, vis dėlto nemažai mūsų kasdien kovoja su problematiškos odos iššūkiais. Hormonų svyravimai, netoleruotinas maistas, užsikimšusios poros – visa tai iššaukia bėrimus ir spuogus, kuriuos neretai lydi dar ir kitos jautrios ar riebios odos problemos. Itin svarbu atrasti sau tinkamą rutiną ir produktus, kurie padėtų odai natūraliai valytis ir gyti kaip įmanoma greičiau bei tuo pačiu lengvai įsipaišytų į mūsų kasdienybę. Mes sakom, kad maži dalykai svarbūs, tad patariame pasitikrinti, ar kasdienės odos priežiūroje esate išbandžiusios šiuos patarimus:

1. Švara. Joks kitas odos tipas nereikalauja daugiau švaros negu probleminė riebi oda. Ryte ar/ir vakare būtinai naudokite švelnų prausiklį, kuris pašalins riebalų perteklių ir išlaikys natūralią odos pH pusiausvyrą, kad oda ne tik dienai bėgant mažiau blizgėtų, bet ir sėkmingai vykdytų gijimo procesą bėrimų vietose. Kad oda kuo mažiau išsuasėtų po prausimo, rekomenduojame rinktis bemuilį prausiklį kaip EAU Thermale Avène Cleanance.

cleanance_cleansing_gel_200ml

2. Rutina. Disciplina yra karalienė. Nepraleiskite nė dienos nepasirūpinę savo oda, ypatingai, jeigu jus kątik užpuolė bėrimas. Prausiklis, tonikas ir drėkinamasis kremas, turėtų būti jūsų kasdieniai geriausi palydovai prie rytinio ir vakarinio veidrodžio.

3. Micelinis vanduo. Dažnas odos prausimas nevisada yra tinkamas sprendimas. Kai odą prausiant su prausikliu per dažnai, ištinka tempimo jausmas, kuris laikui bėgant lemia dar daugiau odos problemų. Jeigu vakare jaučiate, jog prausiklio geriau atsisakyti, naudokite micelinį vandenį. EAU Thermale Avène Cleanance micelinio vandens pagrindas yra Avène terminio šaltinio vanduo ir kitos anti-alerginės medžiagos, kurios ne tik padės nuraminti odą, bet ir kruopščiai nuvalys veido ir akių makiažą bei kitus natūralius odos nešvarumus.

cleanance_micellar_water_400ml

4. Neagresyvus šveitiklis. Kaip papildomą priemonę, rinkitės švelnų šveitiklį, kuris pašalins visas negyvas ląstelės nuo jūsų odos. Oda atrodys bei jausis švaresnė ir nebus apkrauta jau nebefunkcionuojančiomis ląstelėmis. Jeigu jūsų oda įnoringa ir riebi, rinkitės EAU Thermale Avène Cleanance kaukę-šveitiklį be alergenų. Produkte esantis švelnus molis suteiks matinį efektą ir atstatys riebalų pusiausvyrą.

-cleanance-mask-for-website


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*