Arčiau gamtos: ledukų terapija odai

Kasdienė veido odos priežiūra pareikalauja ne tik laiko, bet ir nemažai žinių bei teisingai parinktų produktų. Nors parduotuvių lentynos lūžta nuo skirtingų veido odos priežiūrai skirtų linijų, kartais norisi kažko paprasto ir natūralaus. Kai kelios GN skaitytojos pasidalino savo rytiniais grožio ritualais buvo neįmanoma nepastebėti, kad didelė dalis moterų rytais savo odą lepina žolelių ledukų procedūromis. Kas tai ir ar tai tinka kiekvienai?

Kaip pasigaminti ir naudoti?

Žolelių ledukus pasigaminti labai paprasta. Pasirinktų žolelių mišinio šaukštą užpilkite stikline verdančio vandens ir palaukite, kol atauš. Dėl kvapo ir ryškesnio efekto, galite įlašinti keletą lašų pasirinkto eterinio aliejaus. Paruoštą mišinį supilstykite į ledukų formeles ir užšaldykite.

Rytinį grožio ritualą pradėkite būtent su žolelių ledukais. Masažuokite veidą, kaklą, kol ledukas ištirps iki galo, o veidas maloniai paraus. Baigus procedūrą, veido nešluostykite rankšluosčiu – leiskite natūraliai išdžiūti ir taip iki galo pasisavinti naudingas medžiagas. Svarbu paminėti, jog vienintelis odos tipas, kuriam rekomenduojama vengti ledukų procedūros, tai oda su išsiplėtusiais kapiliarais.

Kokios žolelės man tinka?

Žolelių ledukų terapija yra puikus būdas atgaivinti odą, sumažinti rytinį patinimą ir nuraminti uždegimines vietas. Dauguma žolelių pasižymi gydomosiomis savybėmis, bet kai kurios daugiau tinka vienam arba kitam odos tipui. Jeigu jūsų oda sausa rinkitės ramunėles, šalaviją, mėtas, melisą ir alaviją. Susierzinusiai, jautriai odai labai tinka vaistinė agurklė. Riebiai ir problematiškai odai itin pagelbės medetkos, bazilikas, levandos, rozmarinas; taip pat į mišinį itin rekomenduojama įlašinti arbatmedžio eterinio aliejaus. Jeigu per vasarą nespėjote susirinkti reikiamos žalumos, visas šias žoleles galima rasti vaistinėse arba vietiniuose turguose.

Kas toliau?

Po žolelių ledukų terapijos veido odą būtina pamaitinti jūsų odos tipui tinkamu kremu. Priemonės iš gamtos – pačios geriausios ir naudingiausios mūsų grožiui. Jeigu esate natūralumo šalininkės, naujoji Lumene KLASSIKO linija gali būti naudingas odos grožio pagalbininkas. Šių priemonių sudėtyje net 80 proc. medžiagų yra išgautos natūraliai, jose nėra nei parabenų, nei alkoholio.lumeneklassiko


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*