MAKE UP FOR EVER pristatė naujieną, kuriai nepajėgsite atsispirti

Kiekviena rafinuoto ir elegantiško makiažo gerbėja žino: nevalia žengti nė žingsnio iš namų, nepasiėmus matinių lūpų dažų. Nors matinius atspalvius daugelis labiau linkęs pataupyti rudens sezonui, skysti lūpų dažai yra puiki išeitis, jei norite pademonstruoti savo meilę matinėms lūpoms ir tuo pat metu neapsunkinti lūpų.

Šį kartą matinių lūpų dažų gerbėjas džiugina transformacijų virtuozės JESSIE J įkvėpta skystų lūpų dažų linija ARTIST LIQUID MATTE. Šią liniją sudaro 15 ryškių atspalvių, skirtų drąsiam ir ekstravagantiškai ilgai (net 20 valandų!) išliekančiam lūpų makiažui sukurti. Su šiais lūpų dažais kiekviena gali išlaisvinti beprotišką aistrą ir atskleisti savo kunkuliuojančią asmenybę.

artist liquid matte social media swatches 95896

MATINIAI ATSPALVIAI

Įkvėpti supermatinių atspalvių mados ir troškimo naudoti puikiai odą padengiančias bei patogias kosmetikos priemones ARTIST LIQUID MATTE yra ultramatiniai skysti lūpų dažai, suteikiantys lūpoms labai ryškią spalvą. Liniją sudaro 15 transformacinių atspalvių, kurių kiekvienas yra nuostabiai malonios konsistencijos, užtikrinančios puikų padengimą.

ARTIST LIQUID MATTE sudėtyje idealiai subalansuotos 3 pagrindinės sudedamosios medžiagos: silicio dioksidas, pigmentai ir lakusis aliejus. Šis tobulas derinys padeda užtikrinti puikų padengimą, vientisą lūpų spalvą ir ultramatinį efektą.

20 VALANDŲ IŠLIEKANTIS EFEKTAS IR ATSPARUMAS

Instrumentinis testas, kuriame dalyvavo 20 moterų, parodė, kad ARTIST LIQUID MATTE išsilaiko 20 valandų, išlaikydami ryškią spalvą ir matinį efektą. Toks įspūdingas ilgalaikis efektas galimas dėl sudėtyje esančios silikono dervos, lakiojo aliejaus ir bičių vaško derinio. Silikono derva užtikrina nekintančias ypatybes, išgaruodamas lakusis aliejus vientisai ir ilgam paskirsto spalvą, o bičių vaškas natūraliai sukuria barjerą, sustiprinantį makiažą.

artist liquid matte social media product23 95907

MALONUS POJŪTIS

Pagrindinės sudedamosios medžiagos yra avokadų aliejus ir glicerolis, abi jos vertinamos dėl maitinamojo ir drėkinamojo poveikio. Užtepus šios malonios konsistencijos lūpų dažus, ilgai jaučiamas švelnus, aliejinis ir malonus padengimas.

PROFESIONALUS TIKSLUMAS

Aplikatorius sukurtas taip, kad idealiai atitiktų lūpų formą ir vienu potėpiu vientisu sluoksniu padengtų lūpas. Šių matinių lūpų dažų tūbelė yra permatoma, todėl labai paprasta pasirinkti patį tinkamiausią atspalvį.

artist liquid matte social media swatches 95908

KAIP PASIDARYTI MAKIAŽĄ SU ARTIST LIQUID MATTE?

1. Ant viso lūpų paviršiaus užtepkite ULTRA HD LIP BOOSTER, kad sudrėkintumėte lūpas ir paruoštumėte jas tepti ARTIST LIQUID MATTE.

2. Lūpų kraštelį nubrėžkite pieštuku LIP LINE PERFECTOR, kad ryškios spalvos nenubėgtų.

3. Teptuku BRUSH #300 tepkite ARTIST LIQUID MATTE 501, pradėkite nuo lūpų vidurio, kad dailiai paryškintumėte Kupidono lanką.

4. Taip pat teptuku BRUSH #300 tepkite ARTIST LIQUID MATTE 501 nuo lūpų kampučių Kupidono lanko link ir sukurkite prabangiai atrodantį lūpų makiažą.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*