Ką daryti, jei lūpos nuolat skilinėja?

Tinklaraščio www.grozionaujienos.lt skaitytojos gali pasinaudoti puikia galimybe ir mūsų Facebook puslapyje Grožio Naujienos privačia žinute klausti rūpimų klausimų apie grožį. Grožio konsultantė Rasa pasistengs išsamiai atsakyti ir padės išspręsti kilusias grožio problemas.

Šįkart mūsų skaitytoja klausia:

Ką daryti, jei lūpos nuolat skilinėja? Išbandžiau daugybę vazelinų, bet nepadeda.

Grožio konsultantė Rasa atsako:

Lūpų odos struktūra yra kitokia nei veido. Išorinis apsauginis sluoksnis yra išskirtinai plonas. Lūpų odoje nėra prakaito ir riebalinių liaukų, padengiančių veido odą puikia apsaugine hidrolipidine plėvele. Nėra melanocitų, gaminančių melaniną ir  apsaugančių lūpas nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio Lūpos drėgmės gauna tik dėka burnos gleivinės. Todėl veikiamos neigiamų išorinių sąlygų – vėjo, šalčio, karčio, sausos aplinkos, lūpos sausėja ypač greitai. Ir prašosi nuolatinės kruopščios priežiūros.

Šiai dienai mes turime labai daug įvairiausių lūpas prižiūrinčių priemonų. Ir vis dėlto ypatingą dėmesį norėčiau atkreipti į vieną iš jų – tai Weleda lūpų pieštukas „Everon®“.

Everon_lupu_balzamas_4,8gr-500x500

Jis sukurtas iš natūralių ir švelnių sudedamųjų medžiagų, įskaitant ekologišką simondsijų aliejų, prabangų rožių vašką ir ekologišką sviestmedžių aliejų, maitinančius ir saugančius sausas ir gležnas lūpas. Vienu bičių vaško prisilietimu sukuriamas ilgalaikis barjeras nuo aplinkos veiksnių, o lengvos vanilės ir rožių eterinių aliejų natos persmelkia švelniai kvepiantį balzamą, su kuriuo niekada nenorėsite skirtis.

Neleidžia odai išsausėti,saugo, minkština ir maitina.

Ir dar vienas patarimas – visažisto rekomendacija. Merginoms, naudojančioms ilgalaikius ar matinius lūpų dažus- prieš dažant lūpas šiais dažais, būtinai kruopščiai patepkite lūpas Weleda lūpų pieštukas „Everon®“. Dėl ypatingos sudėties jis suteiks lūpoms komforto, tačiau išlaikys matinį ir ilgai išliekantį lūpų dažų efektą. Taip pat šiuo pieštuku lūpas dar kartą galite patepti dienos bėgyje, jei pajutote, kad jos išsausėjo, bet nenorite kad jos blizgėtų.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*