Keičiam įpročius: 10 naujų taisyklių – minus 10 metų nuo veido

Ne paslaptis, kad moterys linkusios prisirišti prie savo grožio ritualų, juk ta pati rutina mus lydi metai iš metų. Tačiau tai, kas tinka tada, kai ant gimtadieninio torto dega vos 20 žvakučių, ne visada tinka jų skaičiui padvigubėjus. Niekaip negalite atsistebėti savo atvaizdu veidrodyje, o kolegos nuolat prisimena jūsų amžių? Gali būti, kad taip nutinka ne dėl to, kad motulė gamta pagailėjo jums savo kerų, o dėl to, kad nemokate tinkamai jų išnaudoti. Jei norite susigražinti jaunatvišką išvaizdą, pamėginkite pakeisti keletą grožio įpročių.

Ieškokite tinkamos pudros

Vienintelė birios pudros paskirtis – sumažinti veido švytėjimą ir suteikti matinį efektą, tačiau dažnai birios dalelės nusėda į raukšleles ir pabrėžia kiekvieną veido trūkumą. Jei nuolat susiduriate su šia problema, ieškokite HD formulės birios pudros. Tokio tipo pudros dalelės nenusės į veido linijas, raukšleles ir poras, o veidas akimirksniu atrodys jaunesnis!

Jei nenorite alinti jautrios veido odos, išmėginkite DEBORAH „Formula Pura“ kompaktinę pudrą. Naujosios kompaktinės pudros „Formula Pura“ sudėtyje nėra parabenų, silikonų, petrolatumų, akrilato polimerų, kvapiųjų medžiagų ar talko. Puikiai tinka jautriai ir gležnai odai, nes yra hipoalerginė. Mineralinės konsistencijos priemonė nepastebimai padengia, puikiai ir ilgai išlieka, suteikia natūralų matinį efektą. Vitaminu E papildyta pudra užtikrina stiprų antioksidacinį poveikį. 

800951826863_1

Pamirškite vienspalvius plaukus

Tie varno juodumo plaukai tikrai buvo kažkas nepaprasto…kai dar vaikščiojote į vidurinę. Tačiau dabar, kai mokyklos, o ir universiteto, varpai jau senokai nuskambėjo, vienspalvi ryški spalva gali atrodyti ypač nesubtiliai ir agresyviai. Suteikite savo šukuosenai apimties ir apsilankykite pas gerą koloristą, kuris nudažys jūsų pasididžiavimą įvairesnėmis spalvomis. Beje, nepamirškite salone paprašyti keleto šviesių sruogelių aplink veidą. Šviesios spalvos skleidžiamas švitesys suteiks veidui žvalumo ir gaivumo.

chambre

Gerkite daugiau vandens

Sudrėkinta oda yra stangri, švytinti ir sveika. Nors apie kasdienį odos drėkinimą kartais pamirštate, kremo trūkumo žalą gali atstatyti kelios papildomos stiklinės vandens. Taigi, išbraukite iš savo dienos raciono bent vieną puodelį kavos ir pakeiskite jį dviejomis stiklinėmis vandens.

image-4

Susidraugaukite su plaukų balzamu

Nors kartais plaukų balzamo procedūras galima ir praleisti, ypač jei jūsų plaukai sveiki, stori ir tiesūs, nerekomenduojame tuo piktnaudžiauti. Žmogui senstand, jo plaukai ima vis labiau sausėti ir silpnėti, todėl drėkinimas tampa dar būtinesnis. Taigi, jei norite išlaikyti sveikus ir išpuoselėtus plaukus, plaukų balzamą naudokite bent keletą kartų per savaitę, o mėgiamą aliejuką – kiekvieną dieną.

happy-young-woman-applying-hair-conditioner

Kartais „pamirškite“ juodą akių apvadą

Net jei studijų metus kasdien leidote atrodydama kaip barsukas, dabar atėjo metas užleisti vietą švelnesniam ir subtilesniam grožiui. Padėkite (nors ir labai mylimą) skystą varno juodumo akių apvadą į šoną ir atsisakykite agresyvių grafinių linijų. Jei, vis dėlto, negalite gyventi be šios kosmetikos priemonės, rinkitės švelnesnius anglies ar šokolado atspalvius, kurie neišryškintų aplink akis esančių raukšlelių.

dumanli-goz-makyaji

Naudokite saulės apsaugą

Net jei kasdien naudojate apsaugą nuo saulės, prisipažinkite, kai kurias vietas patepti šiuo stebuklu tiesiog pamirštate… dažniausiai dėl tokio užmaršumo kenčia krūtinės sritis ir rankos. Tačiau būtent krūtinę dažniausiai atstatote prie saulės spindulius. Taigi, vėl sulaukusios vasaros ir nardydamos po miestą atviromis palaidinėmis, nepamirškite pasirūpinti krūtinės zona ir apsaugoti ją nuo raukšlelių ir kitų saulės „dovanų“.

Pasirūpinkite savo antakiais

Grožio ekspertai jau kurį laiką vis užsimena apie tinkamą antakių priežiūrą. Juk jie – ne tik įrėmina veidą, bet ir atskleidžia visą jūsų akių grožį! Jei vis dažniau pastebite iškritusius ar žilstančius antakių plaukelius, čiupkite kokybišką antakių rinkinį ir nupaišykite trūkstamas antakių vietas, paryškindamos linkio liniją. Žinoma, persistengti nederėtų, bet subtilus kosmetikos prisilietimas dar niekam nepakenkė, ar ne?

Jei norite antakiams suteikti švytėjimo ir paryškinti jų linkį, išbandykite BOURJOIS „2in1“ antakių pieštuką.

Viename gale antakių pieštukas, išsiskiriantis unikaliu vaško ir pudros deriniu.

Kitame gale – skaistinamasis pieštukas. Juo galite brėžti liniją po antakiais, kurią po to reikia išskirstyti pirštais, arba paryškinti akių kampučius. Akys iš karto atrodo skaistesnės. 

hd-brow-duo-sculpt-21_closed          hd-brow-duo-sculpt-21_open

Nepamirškite saulės akiniųc

Jei esate konservatyvesnė, greičiausiai negalite atsistebėti, kodėl merginos nešioja saulės akinius net lapkričio mėnesį! Tačiau būtent šį įprotį kartkartėmis turėtumėte prisiminti ir jūs. Juk žiemą saulė niekur nedingsta, tad saulėtą dieną apsaugokite akis nuo priešlaikinio senėjimo ir raukšlelių, atsirandančių dėl nuolatinio markstymosi.

Išleiskite blizgius akių šešėlius atostogų

Kad ir kaip gundančiai atrodytų auksinis ar sidabrinis švitesys, tiesa ta, kad blizgūs akių šešėliai kaip magnetas pritraukia dėmesį prie suglebusių akių, raukšlelių ir tamsių ratilų. Verčiau kosmetikos lentynose paieškokite kreminės konsistencijos matinių atspalvių.

493a259ea32c0bf80511324211aff5bf

Nesukčiaukite su lūpų apvadu

Nors turėjote pakankamai laiko įvaldyti lūpų dažų magiją ir dabar sugebate tobulai pataikyti į kontūrą netgi be veidrodėlio, tai ne priežastis pamiršti lūpų apvadą. Aplink lūpas atsiradus pirmosioms raukšlelėms, lūpų dažai gali be jokių skrupulų į jas subėgti, o lūpų apvadas – geriausias gelbėjimosi ratas nuo tokios nelaimės. Sutvirtinkite lūpų dažus kokybišku apvadu ir jums neteks kas valandą tikrinti lūpų dažų prie veidrodžio.

Jei ieškote geriausio kainos ir kokybės santykio, išmėginkite naujosios COLLISTAR rudens-žiemos kolekcijos pažibas – „Parlami d’Amore“ lūpų pieštuką ir švelnios ir minkštos tekstūros lūpų dažus, kurie suteiks lūpoms jausmingumo.

matita-prof-labbra_aperta_n14_cmyk      parlami-damore_k12372_rossettopuro_cmyk


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*