Studentė: studijos, kuriose tik kūrybiškumas ir grožis

Aš ir vėl studentė, bet ne nuobodžių studijų, kur reikia daug rašto darbų, koliokviumų ir bemiegių naktų. Tai studijos, kuriose daug kūrybos, fantazijos ir, kas smagiausia, kosmetikos ir dažų! Gal jau nuspėjate, kas tai? Taip, tai vizažo ir grimo studijos Grimo Akademijoje!

Idealu tai, kad Grimo Akademija turi tiek dienines, tiek vakarines studijas, tad galima pasirinkti pagal laiką. Kadangi dienomis turiu darbų, pasirinkau studijuoti vakarais.

Kiek domėjausi, šios studijos yra vienos rimčiausių Lietuvoje, kadangi jos trunka ilgiausiai, gaunama teorijos žinių ir daugybė praktikos. Taip pat, pabaigus studijas tampama ne tik vizažistu, bet ir grimo dailininku. Žinoma, galima rinktis ir trumpesnes tik vizažisto studijas arba ateiti į trumpas makiažo sau pamokas.

Šiuo metu internete reklamuojama daugybė makiažo kursų, tačiau tik Grimo Akademijoje galima įgyti Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą, Europoje pripažįstamą vizažisto ir grimo dailininko profesinį diplomą. Negana to, gaunamos žinios dėstomos pagal MAKE UP FOR EVER Paryžiaus akademijos programą.

Džiugina tai, kad Grimo Akademija dirba su profesionalia MAKE UP FOR EVER kosmetika, kadangi tai leidžia pažinti produktus,  juos išbandyti, išmokti juos derinti tarpusavyje, be to tai suteikia gerą pagrindą tolimesniems eksperimentams. Mokykloje yra kone visos šio ženklo priemonės, kuriomis gali naudotis studentai.

img_5976

Taip pat yra galimybė labai geromis kainomis, gauti pradinį vizažisto krepšelį.  Kaip tik vakar mums išdalino vizažisto krepšelius. Jausmas neapsakomas, kažkas panašaus, kaip vaikas gautų didelį maišą saldainių. Gavome iš viso 49 kosmetikos produktus: 20 šešėlių spalvų, lūpų dažų, maskavimo, modeliavimo palečių, pieštukų, pudrų, maskuoklių, teptukų, tušą, kempinėlių :) Dėliojome viską ant stalų išsišiepusios iki ausų. Vėliau pas mus atėjo modeliai ant, kurių visa tai išbandėme.

Šedevrų dar nesukūrėme, bet tokio tikslo dar ir nebuvo.  Studijos prasidėjo lapkričio 7 d. ir  truks apie 12 mėnesių. Pirmadieniais-ketvirtadieniais, o kartais pirmadieniais-trečiadieniais nuo 17:30 iki 21:00. Viskas dar prieš akis. Prieš tai turėjome kelias labai įdomias teorijos paskaitas: koloristiką-spalvų logiką, medžiagotyrą, makiažo tipus, eigą ir produktų naudojimą.

Ypač įdomi koloristika, kurioje mokomės nustatyti žmogaus tipą ir parinkti jam tinkamiausias makiažo spalvas, kontrastingumą, šviesumą ar tamsumą. Sužinojau, kad esu pilkinto tipo, dar yra juodintas ir balintas. Pagaliau supratau, kodėl man netinka grynų spalvų ryškūs drabužiai, bet apie koloristiką vėliau, nes apie tai laukia dar kelios paskaitos. Kol kas viskas be galo įdomu. Smagu tai, kad yra daug dėstytojų, kurių kiekvienas turi unikalių žinių tam tikroje srityje, visi draugiški ir iš kiekvieno galima ko nors pasisemti.

Tikriausiai, svajojančioms  apie šią profesiją svarbi ir kaina, skirtingų studijų kainos skiriasi, galite pasižiūrėti puslapyje grimoakademija.lt. Gerai yra tai, kad nebūtina iš karto mokėti visos sumos. Pavyzdžiui mano suma padalinta iš 10 mėnesių ;)

Studentė

Nuo šiol  bloge Grozionaujienos.lt dalinsiuosi įspūdžiais apie studijas ir praktikas “Grimo Akademijoje”. Tad besidominčios vizažo studijomis galės sekti blogą apie 12 mėnesių iki studijų pabaigos. O po jų, tikiuosi, atsiras ir mano, kaip profesionalės temų :).


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*