5 mažai žinomi „Bio Oil“ panaudojimo būdai

Grožio Naujienų komanda pristato blogerę Juliją! Ši aistringa kosmetikos mylėtoja nuo pat šviesių savo garbanų iki pat spalvingų kojų nagų galiukų rekomendacijose bei apžvalgose aprašo savo kosmetines klajones, ieškant įdomių, grožiui ir sveikatai naudingų, kosmetikos priemonių. 

Šiandien Julija dalinasi įžvalgomis apie specialią multifunkcinę odos priežiūros priemonę „BIO OIL“.

Julija_foto

Galvojate, kad apie „BIO OIL“ panaudojimą žinote viską? Blogerė Julija Jums siūlo į šią multifunkcinę odos priežiūros priemonę pažvelgti kitaip ir iš savo patirties atskleidžia mažai kam žinomus jos panaudojimo būdus:

Šįkart dalinuosi savo ilgamete patirtimi naudojant tiesiog kultiniu visame pasaulyje tapusį moterų numylėtinį „BIO OIL“, kuris beje, prieš metus padėjo man išvengti rimtos odos problemos – rando. O šiame straipsnyje pasidalinsiu dar mažai žinomais ir, be abejo, mano praktikuojamais minėto stebuklingu poveikiu garsėjančio aliejuko panaudojimo būdais.

1. Kaip paakių kremas. Nesibaigiantys darbai, poilsio ir miego trūkumas, sausas patalpų oras bei nepakankamas skysčių vartojimas labai greitai išryškėja ant vienos specifinės mano veido vietos – paakių. Pirmiausiai juos išvagoja su kiekviena pašėlusio gyvenimo būdo diena vis gilėjančios raukšlės. Esu išbandžiusi begalę riebiausių bei, iš pirmo žvilgsnio, veiksmingiausių priemonių, tačiau visiškai minėtos bėdos man padėjo atsikratyti tik „BIO OIL“. Plonu sluoksniu lengvai įmasažuodama užtepu vos lašiuką priemonės ant problematiškos paakių odos ir ryte (net jeigu jis išaušta po 4 valandų) atsikeliu lygia, švelnia ir pailsėjusia paakių oda.

2. Kaip kūno šveitiklio sudedamąją dalį. Toks „BIO OIL“ panaudojimo būdas gal ir nėra negirdėtas ir originalus, tačiau ilgai naudodama šį kūno aliejų atradau vieną paprastą, tačiau labai veiksmingą receptą, kuriuo norėčiau pasidalinti su jumis.  Tereikia lygiomis dalimis sumaišyti himalajų druską (ji turi itin daug odai vertingų medžiagų) ir „BIO OIL“. Į gautą masę įlašinti keletą lašų mylimiausio eterinio aliejaus (mano mėgstamiausias – levandų), viską sumaišyti ir gerai išmasažuoti visą kūną bent 5 minutes, o po to nusiprausti po dušu su įprastu prausikliu. Po tokios SPA procedūros net sausiausia ir nelygiausia oda taps švelni it kūdikio!

clc_biooil3 clc_biooil

3. Kaip vakuuminio masažo pagalbinę priemonę. Jeigu dar nebandėte bene geriausio būdo atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, patinimų bei celiulito, tikrai rekomenduoju išbandyti vakuuminį masažą. Tik keliaudamos pas patyrusį specialistą atlikti šios procedūros, nepamirškite prigriebti „BIO OIL“ buteliuko. Kaip teko pačiai įsitikinti bei girdėti iš draugių atsiliepimų, minėta multifunkcinė priemonė keleriopai padidina vakuuminio masažo efektą bei sumažina procedūrų kiekį.

4. Kaip raminantį aromaterapinį aliejų. Šį gana netradicinį „BIO OIL“ naudojimo būdą atradau visiškai atsitiktinai, prieš gerus metus kas vakarą ant rankos tepdama minėtą priemonę ir siekdama pagydyti nuo nudegimo atsiradusį randą. Po tokių procedūrų netrukau pastebėti teigiamo ir netikėto šio aliejaus efekto: greito atsipalaidavimo ir ramaus mieguistumo. Taigi, nuo šiol „BIO OIL“ buteliuką laikau ant savo naktinio staliuko ir prieš miegą kartais pakvėpuoju jo turiniu.

CLC_biooil_ingredients   clc_biooil4

5. Kaip plaukų galiukų aliejų. Kadangi esu tikra plaukų aliejų gerbėja, labai mėgstu netgi nebūtinai jiems skirtą aliejinės konsistencijos priemonę išbandyti ant savo gražiųjų, bet kartais vis sausėjančių plaukų. Vos keli lašai mano numylėtinio „BIO OIL“ braukiant per šlapius plaukus kuo puikiausiai padeda suvaldyti bei suglotninti į šiaušimąsi linkusias garbanas. O kadangi priemonėje gausu antioksidantų, tikiu, kad ji padeda apsaugoti mano plaukus nuo kenksmingo aplinkos poveikio.

Taigi, šįkart tiek apie „BIO OIL“, kone daugiausiai panaudojimo būdų turinčią vieną mylimiausių mano odos priežiūros priemonių. Ir jeigu jos dar nebandėte, tikiu, kad susipažinusios su mano patarimais, būtinai tai padarysite ir galėsite džiaugtis gražiais ir sveikais plaukais bei oda.

Visada pasirengusi Jums pagelbėti odos priežiūros guru Julija,

 

Karščiausi linkėjimai iš atsinaujinusio „Kosmetikos mylėtojų klubo“, kurio pavadinimas nuo šiol yra „Cosmetique Lover Club“!

Daugiau aktualių mano apžvalgų ir straipsnių rasite „Cosmetique Lover Club“: https://www.facebook.com/cosmetiqueloverclub/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*