Vestuvių iššūkis: 12 suknelių visiems zodiako ženklams

Šiltasis metas – tikra vestuvių epopėja. Tačiau ne paslaptis, kad vestuvės įneša chaoso ne tik į nuotakos, bet ir į vestuvių svečių galvas. Pirmas klausimas, su kuriuo tenka susidurti kiekvienai, pakviestai dalyvauti vestuvėse – kuo apsirengti??? Jei į galvą nešauna nei viena išganinga mintis, pasikliaukite savo temperamentu ir šventinę aprangą patikėkite žvaigždėms. Grožio Naujienos dalinasi 12 stiliaus idėjų visiems zodiako ženklams.

Avinas

Be abejonės, jūs būsite pirma, atsidūrusi šokių aikštelėje ir greičiausiai paskutinė iš jos pasitrauksite, taigi jums būtina laisva ir plevenanti suknelė, kuri nevaržytų grakščių judesių. Kokią suknelės spalvą rinktis? Žinoma, raudoną, juk vis viena neatsispirsite pagundai pagrobti šiek tiek dėmesio netgi iš nuotakos.

Aries

Jautis

Nors ir nesate princesė, tiesiog dievinate jausmingas ir švelnias medžiagas, kurios atskleistų geriausias jūsų puses. Mieli drabužiai jums labiau prie širdies nei akiplėšiškai seksualūs, todėl verta pasidairyti nėrinių ir karoliukų detalių.

Taurus

Dvyniai

Niekada nesirinktumėte nuobodaus įvaizdžio, todėl greičiausiai praeinate pro tuzinus suknelių, kol išsirenkate TĄ vienintelę. Ieškokite dvispalvių audinių drabužių, kurie geriausiai atskleistų jūsų asmenybės dvilypumą ir grožį.

Gemini

Vėžys

Švelnios metalinės tekstūros – jūsų arkliukas, tik nesirinkite pernelyg akį rėžiančių metalinių atspalvių. Jūs – klasikos mėgėja, todėl drabužis būtent tai ir turėtų atspindėti.

Cancer

Liūtas

Tiesiog privalote tapti vakarėlio karaliene! Taigi, drąsiai rinkitės kontrastingų spalvų ir netikėtų kirpimų suknelę. Būkite ryški ir nepakartojama! Nesuklysite išsirinkusi šiltų oranžinių ar auksinių tonų drabužį, juk svarbiausia, kad niekas kitas tokio paties neturėtų.

Leo

Mergelė

Jums artimas paprastumas. Svarbiausia, kad drabužiai būtų tinkamai pasiūti iš aukštos kokybės medžiagų. Natūralūs tonai, tokie kaip alyvuogių žalumas ar ruda puikiai tiks prie jūsų žemiškos asmenybės, tačiau nebijokite šiek tiek paeksperimentuoti su netikėtais kirpimais.

Virgo

Svarstyklės

Neįsivaizduojate nesuderintos aprangos, o netikėtos detalės jus trikdo? Žinoma, juk jums patinka viskas, kas turi griežtą ir suprantamą struktūrą. Neslėpkite to. Tarp chaoso mėgėjų tikrai galite išsiskirti griežtais geometriniais raštais ir klasikiniais kirpimais.

Libra

Skorpionas

Kai kas jūsų stiliui gali priklijuoti maištininkės etiketę, tačiau juk tokia ir yra jūsų asmenybė. Visada esate pirmoji, išbandanti naujausias sezono mados tendencijas, o kartais net pati kuriate madą. Tikrai turite, kuo didžiuotis, todėl išdrįskite parodyti savo kūrybiškąją pusę.

Scorpio

Šaulys

Jūs šiek tiek spontaniška ir būtent tai dažniausiai lemia jūsų aprangos pasirinkimą. Parduotuvėje galite praleisti lygiai vieną minutę ir vis viena išeiti su nauju pirkiniu. Dažniausiai TA suknele tampa drabužis, į kurį, būdama kitokios nuotaikos, net nebūtumėte pažiūrėjusi. Sekite savo nuojautą.

Sagittarius

Ožiaragis

Jūs iš tiesų jautri. Greičiausiai ieškote suknelės, kurią galėtumėte apsivilkti dar ne kartą, todėl renkatės paprastus, bet aukštos kokybės drabužius. O kas gali būti universalesnio bet kokiai svarbiai progai, nei maža juoda suknelė?

Capricorn

Vandenis

Vandenės turi unikalų stiliaus pojūtį, kurį supranta anaiptol ne visi. Tai visiškai normalu – dėvėkite tai, kas jums prie širdies. Jūsų mėgstamiausi drabužiai niekada neišeina iš mados, jie tiesiog ekscentriški, be to, atskleisime paslaptį, turkio spalvos suknelės taip puikiai netinka nei vienai kito zodiako ženklo atstovei.

Aquarius

Žuvys

Žuvys – tikra laisvamanė bohemietė. Kitus vestuvių svečius galite akimirksniu išversti iš koto, į kambarį įžengusi jausmingais ir moteriškais drabužiais. Pati gamta padiktuos jums tinkamiausią stilių.

Pisces

 

Jaudinatės dėl gausaus prakaitavimo karštą vasaros dieną? Manote, kad naujoji suknelė gali ir neatlaikyti, o nemalonų kvapą užuos visi svečiai? Tuomet pasirūpinkite patikima apsauga iš anksto! Nuo diskomforto jus apsaugos SEBAMED rutulinis dezodorantas – balzamas, skirtas jautriai odai. Nauja Trisoft Active sistema užtikrins švelnią ir ilgai išliekančią apsaugą jautrioje pažastų srityje, be to, puikiai tiks jautrios odos savininkėms.

SM dezodorantas jautriai odai 50 ml

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*