S.O.S. vasara: kaip apsirengti, kai norisi tik nusirengti?

Lauke + milijardas laipsnių, o pro kiekvieną kambario plyšį smelkiasi drėgmė, akimirksniu išpilanti veidą prakaito lašais? Šis metas – vienintelis, kai nutinka tai, kas, rodės, jau niekada nenutiks. Vietoje to, kad spintoje ieškotume, ką apsivilkti, imame kuistis tarp drabužių ir mąstyti, kaip čia greičiau nusirengus. Tad ką dėvėti tada, kai nesinori dėvėti nieko? Holivudo merginos skuba į pagalbą ir demonstruoja, kaip ištverti vasarą oriai ir stilingai.

Midi + crop top

karlie-kloss-midi-tee

Žaviosios Karlie Kloss pasirinkimas – lengvo audinio midi sijonas ir grafiniais elementais puoštas top‘as. Tokį įvaizdį visai nesunkiai priderinsite prie patogiausių spintoje turimų batų, o tarp sijono klosčių įsisukusi vėsa maloniai kutens kojas. Kas gali būti geriau!

Madam margumynai

blake-lively-embellished-dress

Laukia pasimatymas? Pasekite žaviosios „Gossip Girl“ Blake Lively pavyzdžiu ir ieškokite spintoje ilgos raštuotos suknelės. Kuo margesnė, tuo geriau! Rinkitės kuo natūralesnes medžiagas, kad vakarui įpusėjus nepradėtumėte jausti nemalonaus kvapo. Raštuotą ilgą suknelę nesunkiai „suporuosite“ su mėgiamais aukštakulniais ir nedidele rankine.

Apsirenk oru

rihanna-printed-caftan

Kai vienintelis tinkamas drabužis – maudymosi kostiumėlis, ateina metas pasikliauti Rihannos stiliumi ir šiek tiek pamėgdžioti šios žvaigždutės spintą. Suraskite spintoje lengvo audinio laisvą raštuotą tuniką. Šis pasirinkimas karštą dieną bus tiesiog nepamainomas. Audinys lengvai plazdens šalia kūno, jo nevaržydamas ir pamažu vėsindamas.

Šalin kelnes

rita-ora-white-shorts-suit

Apie kelnes sunku net pagalvoti? Tuomet griebkite plačius šortus, kaip kątik padarė Rita Ora. Toks laisvas stilius puikiai tiks susiruošus pasivaikščioti parke ir nebadys akių bendradarbiams biure!

Mini elegancija

diane-kruger-mini-printed-shirt

Jei niekaip nerandate tinkamos progos apsivilkti juodą mini sijonėlį, dabar pats tinkamiausias metas! Derinkite jį su juokingais užrašais ar paveikslėliais dekoruotais marškinėliais ir išskirtinio dizaino bateliais, kaip tai daro Diane Kruger.

Mylėkite savo drabužius

Prižiūrėti drabužiai – gražūs drabužiai. Pasirūpinkite savo spintos švara, naudodamos „LV“ skalbimo kapsules spalvotiems audiniams. Vos vienos kapsulės užteks visų talpų skalbyklėms. Efektyviai išskalbsite rūbus net žemesnėje temperatūroje. Šios skalbimo kapsulės, rekomenduojamos Suomijos Alergijos ir Astmos asociacijos ypač tiks alergiškiems žmonėms.

LV_6414504690058_Skalb_kapsules_


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*