Kaip greičiau užsiauginti plaukus?

Jei reikėtų akimirksniu įvardyti patį gražiausią moters atributą, greičiausiai išgirstume vieną vienintelį atsakymą – plaukai. Kiekviena mergina svajoja apie sveikus, spindinčius ir tankius plaukus, tačiau užsispyrėliai kartais tiesiog atsisako augti! Tačiau nėra padėties be išeities. Laikydamosi šių 5 patarimų (ar bent vieno iš jų nuosekliai) netrukus galėsite džiaugtis vešliomis garbanomis, o juk vasarą jų taip norisi…

Valgykite daugiau aštraus maisto

Kapsaicinas, cheminė medžiaga padaranti pipirus aštriais, veiksmingai skatina plaukų augimą. Jis šildo ir kaitina galvos odą bei pagreitina kraujotaką.

heart-chilli-image

Gerkite sojų pieną

Sojų izoplavonai jau seniai žinomi kaip plaukų augimą skatinančios medžiagos.

soymilk

Ieškokite biotino

Jeigu jūsų kasdienės mitybos racione nėra pakankamai biotino, tai gali lemti tingų plaukų augimą. Biotinas natūraliai randamas pomidoruose, morkose, romaninėse salotose, tad nepamirškite šaldytuvo papildyti šiais produktais.

lettuce

Nepamirškite masažo

Galvos odos masažas pagerina kraujotaką ir stimuliuoja plaukų svogūnėlius. Geresnė kraujotaka – daugiau deguonies, daugiau deguonies – daugiau ir plaukų.

bL-1500x900

Nesijaudinkite

Greičiausiai žinote, kad stresas naikina ne tik jūsų nervines ląsteles, bet ir skatina plaukų slinkimą, todėl kad ir kas benutiktų, pasistenkite į svarbius gyvenimo pokyčius reaguoti ramiai. Jūsų plaukai bus dėkingi!

o-HAPPY-WOMAN-facebook

Rinkitės švelnios sudėties šampūną

LV raminamasis šampūnas ramina ir drėkina sausą bei jautrią galvos odą. Jo sudėtyje nėra kvėpiklių ir dažiklių. LV šampūnas mažina galvos odos įtempimą ir švelniai plauna jos nedžiovindamas. Sudėtyje esantis alantoinas ir natūralus betainas veiksmingai drėkina odą bei plaukus ir didina plaukų žvilgesį.

6414504721608_LV_ram_samp            Girls_Beautyful_Girls_With_camomiles_in_hair_021944_


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*