Ką apie jus pasako jūsų lūpdažio spalva?

Dauguma rimtų mokslininkų, žinoma, pasakytų, kad jūsų lūpų dažų pasirinkimas apie jus pasako žymiai daugiau nei lūpdažio spalva, tačiau artėjanti vasara kaip reikiant prieštarauja rimtiems mokslo atradimams. Prieš įnikdamos į rimtas studijas, pasvarstykime, juk kiekviena iš mūsų turi savo mėgstamą spalvą, tiesa? Pasaulyje yra net keletas teorijų, aiškinančių, kodėl skirtingi žmonės teikia pirmenybę vienai ar kitai spalvai, tačiau dažniausiai spalvą išsirenkame dėl su ja susijusių mūsų pačių asmeninių patirčių. Mėgstama spalva turi sietis su šiuo tuo ypatingu, gal jūsų mylima mama jaunystėje dėvėjo daug purpurinių suknelių, todėl šį spalva jums atrodo ypač jauki? O galbūt mokykloje turėjote vilkėti tamsiai mėlyną uniformą ir dabar apie šią spalvą nei negalite pagalvoti? Taigi, kiekviena spalva mūsų gyvenime šį tą reiškia ir kiekvieną lūpdažį dažniausiai mes išsirenkame neatsitiktinai. Grožio Naujienos pasiryžo praverti lūpų dažų karalijos duris ir atskleisti, ką jūsų kasdienis kosmetinės gyventojas apie jus sako.

Jums patinka raudoni ir uogų atspalviai

Esate ryžtinga ir pasitikinti savimi. Aplinkiniai dažnai užsimena, kad esate šiek tiek išdykusi. Dėmesio jūroje jaučiatės ir žuvis vandenyje, todėl nekantraujate kuo skubiai pasiglemžti visą jums rodomą dėmesį. Beje, iš draugų greičiausiai dažnai išgirstate komplimentų apie savo unikalų stilių.

Souffle_de_Velvet_classic_Facebook_cover

Pirmą kartą BOURJOIS sukuria lūpų dažus, kurie išsiskiria unikalia souffle tekstūra ir matine spalva. Išbandykite pavasariška energija pulsuojančius BOURJOIS „Rouge Edition Souffle de Velvet“ skystus lūpų dažus!

Jums patinka koraliniai ir oranžiniai atspalviai

Jei reiktų pasakyti, kokia yra iki pusės pripilta stiklinė, jūs drąsiai sakytumėte, kad ji pusiaupilnė, o ne pustuštė. Jūs – vietoje nenustygstantis geros nuotaikos kamuolys, tačiau jums nesvetimas elegancijos pojūtis. Klasiką mėgstate pagardinti savais prieskoniais, tačiau jos neatsisakote. Dažnai mėgstate eksperimentuoti ir retai ilgai užsibūnate vienoje vietoje.

Beautiful woman with makeup                              Coll500_Rossetto_K12720_Corallo_CMYK

Pasiilgote koralinių žaismingų blyksnių ant lūpų? Išbandykite naujausios „Collistar“ pavasario kolekcijos „TI AMO“ lūpų dažus Read My Lips“! Madingoje kolekcijoje rasite ryškius ir patrauklius koralų ir fukcijos atspalvius!

Jums patinka rožiniai ir violetiniai atspalviai

Jūs empatiška ir ambicinga, tačiau gyvenime vengiate rimtų įsipareigojimų ir sprendimų. Mėgstate pataikauti savo užgaidoms ir rinktis tik tai, kas geriausia jums pačiai.

7Untitled-2-copy26 7317852121498-1

ISADORA „Perfect Moisture“ lūpų dažai, gausūs pigmentais. Drėkina ir kondicionuoja. Kreminė tekstūra, itin paprasta naudoti. Rekomenduojama sausoms ir linkusioms šerpetoti lūpoms.

Jums patinka rudi ir slyviniai atspalviai

Jūs priklausoma nuo kitų žmonių, tačiau visai nebijote to pati parodyti. Greičiausiai jūsų viduje gyvena jautrios ir romantiškos sielos mergina, dažnai pro petį žvelgianti į praeitį. Tiesa, tai anaiptol nereiškia, kad esate silpna, tiesą sakant, aplinkiniai puikiai žino, kad jūs – būtent tas žmogus, kuriuo jie gali pasikliauti 100%

mchoco MH_All-in-1 Lipstick_320_RGB

„Manhattan“ „ALL IN ONE“ lūpų dažai – ilgai išliekanti intensyvaus blizgesio formulė, suteikianti intensyvią spalvą ir malonų pojūtį lūpoms. Lūpų dažų pagrindo kompleksas drėkina ir užtikrina tolygų padengimą. Pilnai padengia lūpas vienu potėpiu ir jų nedžiovina!

Jums patinka kreminiai ir odos atspalviai

Kai kurie žmonės gali pagalvoti, kad esate drovi, tačiau jie nežino nei pusės jūsų asmenybės savybių. Iš tiesų, jūs rami, harmoninga ir draugiška visiems aplinkiniams. Jei draugams netikėtai prireikia patarimo, nei neabejokite, kad jūsų numeris bus pirmasis, kurį jie surinks savo telefonuose.

loffset_38638 lumene-arctic-glow-lip-gloss-8ml-w-blyszczyk-08-dawn-blyszczyk

 

LUMENE „Arctic Glow“ lūpų blizgesys su Arktinių aviečių sėklų aliejumis – visoms, pasiilgusioms švelnumo ir norinčioms atgaivinti lūpas!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*