Blogerė Agnija: kokius šešėlius rinktis merginoms, užkritusiais akių vokais?

Ar jums kada teko spjaudytis, mėginant gražiai sulieti akių šešėlių spalvas dėl to, kad motulė gamta jums tiesiog nedavė išraiškingų akių vokų? Man teko, ir ne kartą. Moterims, kurių akių vokai užkritę, o akys nėra labai didelės, iš tiesų tenka pavargti. Be to, kad norisi žvilgsniui suteikti žaismingų atspalvių, dar reikia nuolat galvoti, kaip optiškai padidinti akis ir nesugadinti makiažo ties antakiu atsispaudusiomis akių šešėlių dėmėmis.

Kadangi su biriais akių šešėliais pastaruoju metu turėjau daugiau vargo, negu naudos, išmėginau Rimmel kompanijos siūlomą naujieną – akių šešėlius ir pieštuką viename „Magnif‘eyes“. Prie mano šviesių plaukų ir žalių akių ypač tamsūs akių pieštuko tonai netinka, todėl išsirinkau rudos ir auksinės derinį pavadintą „Kissed by a Rose Gold“. Tačiau kitokius atspalvius mėgstančios merginos turėtų rasti iš ko pasirinkti, nes šie pieštukiniai akių šešėliai turi net 5 kombinacijas – nuo šaltų pilkų atspalvių iki pavasariškų rausvų tonų.

Anksčiau pieštukinių šešėlių nesu naudojusi, mane atbaidydavo tai, kad dauguma tokių šešėlių būna gana skystos konsistencijos ir akimirksniu „atsispaudžia“ kažkur ties antakiais. Šį Rimmel produktą išmėginti sugundė tik gamintojo garantijos:

  • Kurk nesibaigiančias kombinacijas dviem lengvais žingsneliais.
  • Ilgai išliekanti formulė išlieka visą dieną.
  • Atsparus vandeniui, makiažo klaidoms, subėgimui į raukšleles.

Taigi, gamintojas žada viską, ko ir ieškojau: ilgai išliekančius šešėlius, kurie turėtų tikti net ir merginoms užkritusiais akių vokais. Galiu pasakyti tik tiek, kad šešėlius tikrai nebuvo sunku naudoti. Priemonė labai panaši į paprastą markerį – viename gale smailesnis akių pieštuko galas, o kitame – storesnis antgalis su šešėlio spalva. Tokia pakuotė ypač patogi, jei reikia šešėlius įsimesti į kosmetinę. Tikrai kompaktiškesnis sprendimas, nei nešiotis su savimi visą šešėlių paletę.

Seseliai1

Seseliai3          Seseliai2

Pirmiausiai dažyti akis pradėjau auksinės spalvos antgaliu. Šešėlio spalva lygiai ir ryškiai padengė visą voką, o pieštukas, nepaisant storo antgalio, nubrėžė pakankamai ploną liniją. Tiesa, jei ketinate daryti cut crease akių makiažą, su šiomis dvejomis spalvomis vargu ar pavyks tokį susikurti. Akių pieštukas, nors puikiai tiko pabrėžti blakstienų augimo ir vandens linijoms, labai sunkiai sklaidėsi ant voko, todėl man taip ir nepavyko jo gražiai ištušuoti.

Vis dėlto, jei neketinate dažytis ypač įmantriai ir jums užtenka tik padengti voką bazine spalva, o akių liniją pabrėžti pieštuku, tuomet šie Rimmel akių šešėliai jums turėtų tikti ir patikti. Auksiniai ir tamsiai rudi tonai man jau ne vieną kartą pasitarnavo, kuriant nesudėtingą vakarinį makiažą, tačiau mielai įsigyčiau ir dar vieną tokį markerį dieniniam makiažui. Vėlgi, dėl tos pačios priežasties, tokius akių šešėlius labai patogu nešiotis rankinėje.

seseliai4

Kalbant apie ilgalaikiškumą, priemonė, kaip ir žada gamintojas, išsilaikė niekur nenubėgusi visą vakarą. Tiesa, kaip ir mano aprašytus Rimmel „Provocalips“ lūpų dažus, šiuos akių šešėlius nelengva nuvalyti. Patarčiau naudoti tikrai patikimą aliejinio pagrindo makiažo valiklį.

O kad ieškoti naujų makiažo idėjų būtų smagiau ir lengviau, šį kartą su jumis dalinuosi keletu auksinių tonų makiažo nuotraukų. Galbūt ir jūs susigundysite įnešti į savo kosmetikos krepšelius truputį prabangos ir blizgesio.

seseliai5

Jūsų,

Blogerė Agnija


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*