Blogerė Agnija: ryškus ir nepalieka žymių, misija įmanoma?

Raudonos lūpos – nemirštanti klasika. O klasika visada madinga. Tiesa, ši spalva ne tik patraukli, bet ir kaprizinga. Ryškiai raudona spalva padažytos lūpos turi būti nepriekaištingai sutvarkytos. Kadangi lūpoms dažniausiai renkuosi rausvus arba raudonus atspalvius, šią savaitę pažadėjau sau du dalykus: įsigyti kokybišką lūpų pieštuką ir atgaivinti lūpas švelniu pylingu. Vieną pažadą ištesėjau, o kitas dar liko laukti savo eilės.

Lūpas atgaivinau, radusi patį paprasčiausią natūralaus šveitiklio receptą – medus + vanduo, o finalui pora lašų alyvuogių aliejaus vietoje lūpų balzamo. Paprasta, bet labai veiksminga (ir skanu)!

Po šios grožio procedūros nusprendžiau išbandyti naujus lūpų dažus, kuriuos man rekomendavo draugė – Rimmel „Provocalips“. Mane pažįstančios merginos žino, kad klasikinius lūpų dažus naudoju retai, mane labiau domina vadinamieji skysti lūpų dažai. Renkuosi juos dėl kelių priežasčių – juos lengva užtepti, be to, nudžiūvę jie rečiau tepa drabužius, taures ir ilgiau išlaiko spalvą.

Provo1

Taigi, nusprendusi išmėginti Rimmel naujovę, išsirinkau patį raudoniausią atspalvį – vis dėlto pavasaris. Pradėsiu nuo to, kad Rimmel „Provocalips“ – dvigubas produktas. Viename buteliuke yra ir lūpų dažai ir bespalvis blizgesys. Pirmiausiai į akis krenta tai, kad net ant pakuotės kompanija žada, jog lūpų dažai laikysis net 16 valandų. O ką žada dar? Pažiūrėkime:

  • Atsparus bučiniams ir maistui, nepaliekantis žymių, ypač ilgai išliekančios spalvos.
  • Jokio tempimo jausmo ir sausų lūpų. Lūpos išlieka švelnios ir sudrėkintos visą dieną.
  • Lengva nuvalyti su aliejinio pagrindo makiažo valikliais.
  • Pirmas žingsnis: patepkite lūpas lūpų dažais ir palaukite prasižiojusi 60 sekundžių.
  • Antras žingsnis: užtepkite ant lūpų skaidrų blizgesį, kuris ilgam išlaikys spalvą ir suteiks reikiamą drėkinimą bei blizgesį.

Pirmas įspūdis, išbandžius Rimmel „Provocalips“, buvo gana klastingas. Nors priemonė tepėsi lengvai, spalva buvo sodri, lūpos ėmė nemaloniai lipti. Vis dėlto, nutariau palaukti ir pažiūrėti, kas bus toliau. Po keleto sekundžių užtepiau skaidrų priemonės sluoksnį ir nemalonus jausmas dingo. Valio!

Maloniai nustebino tai, kad blizgesys nebuvo labai blizgus, taigi, lūpų spalva liko solidžiai raudona. Pati blizgesio konsistencija priminė lūpų balzamą ar į vašką panašią medžiagą. Kadangi šie Rimmel lūpų dažai ypač pigmentuoti ir šiek tiek sausina lūpas, skaidrus sluoksnis jas apsaugojo ir pasirūpino drėkinimu.

Provo4

Smalsiausia buvo patikrinti, ar tikrai šie lūpų dažai tokie atsparūs visiems dirgikliams – maistui, taurėms ar prisilietimui prie drabužių. Iš tiesų, per vakarą spalva sugebėjo atlaikyti visus iššūkius, o nudžiūvę dažai netepė jokių paviršių.

Sunkesnė užduotis buvo juos nuvalyti. Nors spalva išsilaikė puikiai (tik kas keletą valandų atnaujinau balzamo sluoksnį), ji taip lengvai nepasidavė ir makiažo valikliui. Tik šiek tiek paplušėjus pavyko visiškai nuvalyti priemonę.

Mano verdiktas? Pažadėto įsigyti lūpų kontūro taip ir neprireikė, „Provocalips“ laikėsi savo vietoje, nesubėgo į lūpų raukšleles ir išsilaikė viso vakaro metu. Tiesa, keletą kartų turėjau dar padėkinti lūpas, kad jos neišsausėtų. Kas dienai ši priemonė man pasirodė per sunki, tačiau ypatingam vakarui ar pasimatymui puikiai tinkama jau vien dėl to, kad niekur nelieka lūpdažio žymių, o spalva išlieka tokia pati ryški, kaip ir vakaro pradžioje.

Jūsų,

Blogerė Agnija

Daugiau blogerės Agnijos apžvalgų rasite apsilankę GROŽIO GIDE.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*