6 NE ir 1 TAIP , jei norite išlaikyti jaunatvišką odą ilgiau

Kalbėdamos apie brandžios odos priežiūrą, mes lyg ir nutuokiame, kokios priežastys gali paskatinti odos senėjimą ir raukšlių atsiradimą. Juk visiems aišku, kad persikaitinus saulėje, ar nusipirkus dar vieną cigarečių pakelį, nori nenori, pridedame papildomą mėnesį prie ir taip, rodos, greitai senstančio veido. Bet ši sunkioji artilerija – toli gražu ne vienintelis priešas moterų grožiui. Netgi kasdieniai įpročiai, apie kurių žalą nieko nenutuokiate, gali paslapčiomis grasinti jaunatviškai išvaizdai.

parengė Aistė Meidutė

Klastingas šiaudelis2

Kas galėjo patikėti, kad taip šelmiškai stiklinėje atrodantis šiaudelis gali būti nebylus priešas jūsų jaunystei? Nors gėrimo siurbčiojimas per šiaudelį padeda apsaugoti jūsų dantis nuo pageltimo, reguliarus lūpų sutraukinėjimas skatina raukšlių atsiradimą. Visai tokių pačių, kokias matome ant rūkalių lūpų. Žinoma, rūkymas sukelia žymiai didesnę grėsmę, bet šiaudelio vieną kitą kartą taip pat galima atsisakyti.

 

 

 

 

Kontaktiniai lęšiaicontact-lens

Net jei patys kontaktiniai lęšiai ir nekelia didelio pavojaus, visa grėsmė slypi nuolatiniame jų keitime. Tik pagalvokite, įdėdamos ir vėl išimdamos lęšius, jūs nuolat turite įtempti ploną ir jautrią odą aplink akis. Po kurio laiko pastebėsite, kad toks odos tampymas paskatina nedidelių raukšlelių ir nukarusių paakių atsiradimą. Jeigu kontaktiniai lęšiai jums būtini, pasistenkite juos įdėti ir išimti kuo švelniau. Dar viena gera mintis – pasidairyti kosmetikos parduotuvių lentynose kokybiško paakių kremo, lėtinančio senėjimo procesą.

 

 

Miegas ant pilvo arba ant šono

dormire-3

Miegodama ant šono arba ant pilvo jūs galite nubusti su miego įspaudais ant veido, kaklo, netgi ant krūtinės. Po kurio laiko šie įspaudai gali suformuoti raukšles. Skirtingai nei mimikos raukšles, atsirandančias dėl raumenų judėjimo, miego įspaudus sukelia neišvengiami odos įtempimai ir suspaudimai, veidui miego metu judant ant pagalvės. Dauguma šių įspaudų dienos metu pamažu pradings, bet odai senstant jungiamasis audinys silpsta, todėl kai kurie iš šių įspaudų gali palikti nuolatines raukšles. Veiksmingiausias būdas, norint ilgiau išlaikyti jaunatvišką veidą – miegas ant nugaros. Deja, tik nedaugeliui ši pozicija atrodo patogi. Jei niekaip negalite užmigti, gulėdama ant nugaros, įsigykite satino patalynę. Dėl slidžios audinio tekstūros oda, judėdama miego metu, tiesiog slys per audinį, o jums nebereiks kas rytą kovoti su miego įspaudais.

 

shocked-woman-lawyer-laptop-1024x682

Žiūrėjimas į ekraną

   Nors nėra jokios abejonės, kad kompiuteriai, išmanieji telefonai ir kitos technologijos pakeitė mūsų gyvenimus į gerąją pusę, nuolatinis žiūrėjimas į ekranus skatina raukšlių atsiradimą aplink kaklą. Kai jūsų galva palenkta į priekį, oda suglemba, o raumenys lieka nejudrūs. Kadangi kaklo oda, visai kaip ir paakių zonoje esanti odelė, yra labai jautri, tokia pozicija po kurio laiko gali suformuoti raukšles ir odos perteklių. Išeitis tik viena – pasistenkite, net ir žiūrėdama į ekraną, laikyti galvą 90 laipsnių kampu. Ypač šis patarimas aktualus visoms, didžiąją dienos dalį praleidžiančioms biuruose!

 

 

2535425

Šildymas

Niekam ne paslaptis, kad šaltasis sezonas Lietuvoje iš tiesų yra ŠALTASIS sezonas. Jei centrinis šildymas dar nelepina tropikų karščiu, nėra nieko geriau nei atrasti namuose per vasarą pasiklydusį šildytuvą ir įsitaisyti ŠILTAME kambaryje su KARŠTOS arbatos puodeliu rankose. Tačiau čia yra vienas bet… Jau vien buvimas namuose gali nemenkai išsausinti odą, o tai ypatingai skaudžiai atsiliepia brandžioms moterims. Ką jau kalbėti apie žalą, kurią sukelia visu pajėgumu burzgiantis šildytuvas. Verčiau jau paieškoti spintoje šilto vilnonio pledo, o namuose bent trumpam įjungti oro drėkintuvą. Jūsų oda jums tikrai padėkos.

 

wxr8k7rr-1358988449

Dieta: NE riebalams

 Dauguma moterų vis dar įsitikinusios, kad riebalai yra tikras sveikos mitybos priešas, būtent dėl to jos dažniausiai radikaliai sumažina jų kiekį savo dienos racione, arba dar blogiau, visiškai jų atsisako. Nors atsisakę kai kurių riebalų rūšių galite padėti savo širdžiai, odai tai žavesio tikrai nepridės. Odos išvaizdą, kaip niekas kitas, gerina riebalai, kurių gausu alyvuogių aliejuje, žuvyje ir riešutuose. Šie riebalai padės jums išlaikyti sveiką ir jaunatvišką išvaizdą. Riebalai taip pat padeda kūnui įsisavinti antioksidantus, vitaminus ir kitas maistingas medžiagas. Taip pat, gavusi pakankamai riebalų, oda taps elastingesnė. Jei pastaruoju metu vengėte riebalų, pasistenkite pergalvoti savo kasdienę dietą ir įtraukti į ją bent 20% kalorijų, gaunamų iš riebalų.

 

Odos priežiūrai – tik kokybiškos priemonės12226915_767672233376201_3848296752663340333_n

Jei ieškote priemonės, kuri veiksmingai prižiūrėtų jūsų odą, kas dieną ją drėkintų ir padėtų išvengti ankstyvo senėjimo pėdsakų, išmėginkite specialią odos priežiūros priemonę BIO-OIL. Dėl naujoviškos sudedamosios dalies „PurCellin Oil™“, BIO-OIL lengvai įsigeria ir neriebaluoja odos, o joje esantys vitaminai ir augalų ekstraktai yra lengvai absorbuojami. Specialios odos priežiūros priemonės BIO-OIL sudėtyje susilieja net 4 augalų – medetkų, levandų, rozmarinų ir ramunėlių – aliejų naudingosios savybės. Net 20 šalių odos priežiūros priemonė BIO-OIL tapo perkamiausiu produktu, padedančiu sėkmingai kovoti su randais ir strijomis. Nuo šiol didžiosiose vaistinėse pamėgtą odos priežiūros priemonę galite įsigyti ir didesnėje, 125 ml arba 200 ml talpoje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*