Spalvoti mados vėjai užkariauja Instagram ir Facebook profilius. Išmėgink ir tu!

Spalvingasis rugsėjis jau pamažu traukiasi, užleisdamas vietą lietui, pirmiesiems speigams ir nušalusioms nosims. Tiesa, mes, merginos, jokiu būdu neleisime joms paraudonuoti. Apsiginklavusios naujausiomis kosmetikos priemonėmis galime drąsiai žygiuoti rudens podiumu. Deja, šiuo sezonu spalvomis gamta pasipuošia kur kas dažniau nei moterys. Vos tik medžių lapai ima raudonuoti, dailiosios lyties atstovės jaukiai įsisupa į žemės spalvų megztukus ar ilgas pelytės pilkumo skaras. Visai kaip drugeliai, nugrimzdę į gilų šaltojo sezono miegą. Tačiau visai nebūtina taip atkakliai slėpti savo valiūkiškai nusiteikusią asmenybę! Instagram profiliai ir kitų socialinių tinklų anketos tiesiog lūžta nuo naujausios mados – spalvotų antakių! O kodėl gi ne? Ši mados „antis“ tikrai traukia akį. Pasidairykite ir jūs! 

Parengė Aistė Meidutė

Jei laužote galvą įkyriomis mintimis kaip gi čia įnešus daugiau žaismingumo į savo kosmetikos krepšelį, bet neketinate imtis visiškai drastiškų priemonių ir salotine spalva nudažyti pažastų plaukelių, atnaujinkite savo antakius! Galbūt norite šiek tiek paryškinti veido bruožus? O gal atradote spalvą, tobulai derančią prie jūsų akių, bet lyg tyčia neturite tokios spalvos akių šešėlių? Nedidelis eksperimentas dar niekam nepakenkė…jums reikės tik šiek tiek spalvoto akių apvado arba ryškiaspalvių antakių dažų. Nėra nieko gražiau, už tobulą antakių formą, dailiu sparnu išlenktą ant moters veido, o jeigu ši linija dar ir valiūkiškai spalvota? Jei šios nuotraukos neįtikins jūsų pasiduoti naujam mados šauksmui, turbūt niekas negalės to padaryti.

 

Žinote kokia priemonė tobulai tinka prie jūsų patobulintų ir stebėtinai linksmų antakių? Ši grožio išeitis puikiai tiks ir toms, kurios nesiryžta tokiems radikaliems antakių pokyčiams. Jūsų kosmetikos krepšelis tiesiog trokšta rudeniškų naujovių, todėl pats metas įsigyti bent 1 iš 35 Make Up For Ever „Artist – Plexi Gloss“ sodrių lūpų lakų. Su išskirtiniu aplikatoriumi vos vienu potėpiu neįtikėtinai tiksliai, gražiai ir lygiai padengsite lūpas. Dėka lūpų lako tekstūros, atrodysite tiesiog tobulai! Make Up For Ever „Artist – Plexi Gloss“ lūpų laką galite įsigyti Make Up For Ever Boutique Gedimino pr. 49, Vilniuje.

atsisiųsti


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*