„Skanioji“ Weleda Porelė: Pirmoji Pagalba Sausiems Plaukams Ir Jautriai Rankų Odai

Grožio Naujienų komanda pristato blogerę Juliją! Ši aistringa kosmetikos mylėtoja nuo pat šviesių savo garbanų iki pat spalvingų kojų nagų galiukų rekomendacijose bei apžvalgose aprašo savo kosmetines klajones, ieškant įdomių, grožiui ir sveikatai naudingų, kosmetikos priemonių. 

Šiandien Julija dalinasi įžvalgomis apie WELEDA maitinamąjį šampūną su soromis ir jautriai rankų odai skirtą kremą su migdolais.

Julija_foto

Nežinau kaip Jums, brangiosios, bet man ši vasara buvo kaip reta turtinga išvykų, kelionių ir dažno pasibuvimo gamtoje bei prie jūros. Nerūpestingai leisdama laiką net pamiršdavau tinkamai pasirūpinti savo garbanomis, kurias negailestingai išdžiovino saulė. Ką jau kalbėti apie vieną mėgstamiausių dienos ritualų – rankų ir nagų odelių lepinimą kremu…:(

Kaip ir reikėjo tikėtis, nerūpestingos atostogos, kuomet iš užkietėjusios kosmetikos mylėtojos laikinai transformavausi į apkerpėjusią gamtos fanatikę, paliko nemalonų pėdsaką tiek mano plaukuose, tiek ant rankų. Plaukai išsausėjo ir pradėjo šiauštis, o rankos tapo jautrios ir šiurkščios. :(

Supratau, kad gamtoje galima ne tik tingiai pailsėti, bet ir paprašyti jos mažutės pagalbos. Nužvelgiau senais gerais plaukų priežiūros buteliukais nukrautą vonios lentyną ir išskubėjau į ekologiškų prekių parduotuvę. O ten – begalė spalvotų ir „skaniai“ skambančių priemonių pavadinimų… Patyrusi mano akis užkliuvo už dviejų produktų – maitinančio plaukų šampūno su soromis bei jautriai rankų odai skirto kremo su migdolais. Abi priemonės iš WELEDA.

Apie bene šimtmetį skaičiuojančius ekologiškos kosmetikos gamintojus WELEDA esu girdėjusi labai daug gerų atsiliepimų. Todėl šįkart nusprendžiau, kad mano grožiu ir sveikata turėtų deramai pasirūpinti ši išmintingoji natūralios kosmetikos pelėda. :) Juolab, kad WELEDA produktų sudėtyje nėra sulfatų, silikono, naftos produktų, konservantų ar mineralinių aliejų. Tai reiškia, kad galiu nesibaiminti ir dėl alergijos. Sutiksite, kad tai taip pat svarbu, ar ne?

Šampūno pavadinime yra minimos soros, tačiau pagrindinė veiklioji maitinamoji šios priemonės medžiaga yra makadamijos aliejus. Kartu su sorų gemalų ir šalavijų ekstraktais šis švelnios konsistencijos, gintaro spalvos šampūnas rūpestingai valo plaukus, nepažeisdamas jų natūralaus elastingumo. Maža to – atkuria plauko struktūrą bei ją maitina. Tačiau labiausiai man patiko gaivus šio šampūno kvapas! Jame persipina eteriniai greipfruto ir mėtų aliejai, visai dienai apgaubiantys plaukus gaivinančiu aromatu. Jau po savaitės naudojimo plaukai tapo švelnesni, paklusnesni, atgavo prarastą apimtį, pradėjo natūraliai blizgėti. Žinoma, šampūną naudojau kartu su tos pačios firmos kondicionieriumi. Niekaip negalėjau nusivilti!

Nepatikėsite, bet atsikračiau ir pleiskanų bei kartais kamavusio galvos niežulio. Taip nutiko greičiausiai todėl, kad visos WELEDA priemonės reguliuoja natūralų odos pH. Šis šampūnas yra natūralus ir savo sudėtyje neturi sulfatų, todėl ganėtinai skysta konsistencija bei silpnas putojimas man pasirodė neįprastas.

Manau, kad ši priemonė gali pagelbėti visiems ir visoms, kam tik reikia skubios pažeistų plaukų reabilitacijos. Jis neturėtų užkliūti net vegetarams ar veganams. Labai rekomenduoju išbandyti šią priemonę vien dėl dieviško kvapo, kuris išlieka ant plaukų visą ilgą darbo ir pramogų dieną! Dabar jau drąsiai sakau, kad tai – bene geriausias ant mano vonios lentynos kada nors svečiavęsis maitinamasis šampūnas. :)

Kita mane sužavėjusi WELEDA priemonė – jautrioms rankoms skirtas kremas su migdolais. Ar žinojote, kad be WELEDA kremų savo gražios ir sveikos odos jau seniai neįsivaizduoja tokios pramogų pasaulio divos kaip Victoria Bekham, Adele, Brooke Shields ar Demi Moore? Taip taip, mergaitės, ir man pasidarė smalsu, kaip gi ekologiškos WELEDA gėrybės pelnė išrankiųjų žvaigždžių palankumą.

Kuomet ant savo jautrių rankų užtepiau šį migdolais kvepiantį kremą, o jam susigėrus paliečiau švelnią ir lygią it kūdikio odelę, įsimylėjau šią WELEDA priemonę visiems laikams! Stiprių regeneracinių savybių dėka šiam kremui itin greitai pavyko panaikinti mane kamavusį rankų jautrumą. Nesumeluosiu, tai įvyko vos per kelias dienas. Taip pat jis gerokai išlygino odos paviršių! Jau nekalbu apie ilgai išliekantį komforto jausmą… :) Svarbiausia man buvo žinoti, kad priemonė neturi nei silikono, nei poras kemšančių naftos produktų, todėl veikia natūraliai. Efektas išliko ilgai, net kai nustojau naudoti šį stebuklingą kremą.

Naudodama WELEDA priemones ilgam pamiršau nemalonų odos tempimo jausmą! Be to, nežinau kaip Jums, brangiosios, bet man, pavargusiai nuo vienodų baltų plastmasinių pakuočių, šio kremo metalinė rožinė pakuotė tapo tikru atradimu. :) Kitąkart, keliaudamos į kosmetinę medžioklę, būtinai užbėkite į ekologiškų prekių skyrių. Ten rasite daugybę veiksmingų, gražiai atrodančių ir skaniai kvepiančių mūsų grožiui ir sveikatai naudingų kosmetikos priemonių. ;)

Skaniausi linkėjimai,

Julija iš KOSMETIKOS MYLĖTOJŲ KLUBO

Daugiau Julijos apžvalgų, pamąstymų, diskusijų galite rasti ČIA.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*