10 vasariško makiažo klaidų

Naujas sezonas – naujos grožio taisyklės. Atrodo, vasarą kaip reikiant pavyko atidaryti tik rugpjūčiui prasidėjus, bet net ir tokie trumpi karščiai gali tapti makiažo siaubūnais. Daugelis merginų, kad ir kiek grožio produktų naudotų, trokšta išlikti gaivios ir šviežios. Grožio naujienos dalinasi 10 didiausių vasariško makiažo klaidų sąrašu. Kas žino, gal šios priemonės sukurs tobulą rudenišką įvaizdį, bet kolkas tegu slepiasi giliai kosmetinėje.

parengė Aistė Meidutė

1 NE. Daugiau kreminės pudros!

fondotinta-untuoso

Jei klubų šviesoje glotnus veidas ir atrodo pasakiškai, kaitrų rytą einant į parduotuvę, kiekvienos merginos galvoje, paėmus į rankas kreminės pudros tūtelę, turėtų įsižiebti raudona lemputė. Ypač reikėtų vengti tirštos tekstūros, riebios kreminės pudros. Juk nei viena gražuolė nenorėtų atrodyti kaip naujai nutinkuota siena. Vasarą verčiau rinktis kompaktinę arba birią pudrą. Jei tiesiog negalite gyventi be kreminių tekstūrų, verčiau griebkite bb kremą. Beje, bb kremai – karščiausia šios vasaros mados „vinis“.

2 NE. Pamiršta kompaktinė pudra.

Grožio specialistai karštąjam sezonui pataria rinktis minimalų makiažą, tačiau visai pamiršti pudrinę – dar viena makiažo klaida. Ši priemonė puikiai sugeria riebalų perteklių. Nereikia nė sakyti, kad ant birios pudros vasarinis makiažas taip pat laikysis ilgiau.

3 NE. Odos spalva kita – makiažo pagrindas tas pats.

Oops! Sezonai keičiasi, o makiažo pagrindas lieka tas pats? Pats metas apsilankyti kosmetikos prekių parduotuvėje. Šiltuoju metų laiku oda natūraliai įdega. Kad pasiektum šį efektą, net nebūtina ilgai lepintis prie jūros. Taigi, makiažo pagrindo spalva turėtų keistis kartu su jumis! Sumaniau parinktas vasarinis makiažo pagrindas apsaugos ir nuo „zebro“ efekto, kuomet veido ir kaklo spalvos skiriasi it diena nuo nakties.

4 NE. Maišote kreminius produktus su biriais? Nevalia!

Ši taisyklė ypač aktuali visoms, dievinančioms skaistalus. Kreminis makiažo pagrindas + birūs skaistalai – prasti bičiuliai. Birios dulkelės ir sunki kreminė tekstūra susimaišo, sukurdami efektą, primenantį tinką, o ne makiažo priemonę. Norinčioms išvengti „statybininko“ įvaizdžio, verčiau vasarai rinktis vien birių tekstūrų produktus.

5 NE. Bronzinė pudra tiesiai ant veido.

Bronzinė pudra – būtinas šio sezono produktas. Juk visos norime dar labiau pabrėžti šelmišką įdegį. Vis dėlto, jei nutarėte bronzinę pudrą tepti tiesiai ant švaraus veido ar drėkinančio kremo, rizikuojate išvysti „matrioškos“ dėmes ant skruostų. Verčiau nepatingėti ir pirmiausiai veidą padengti plonu sluoksniu birios pudros, o tada užsiimti veido kontūravimu.

6 NE. Raudona šviesa drėkinančiam kremui.

Daugelis moterų klaidingai mano, kad vasarą odos drėkinimą galima „netyčia“ praleisti. Nemalonu, kai veidą išmuša prakaitas, o juk taip norisi lygios matinės odos! Bet odos sveikata visada brangesnė. Vasarą odai kaip niekada grasina kaitra: išsausėjimas, pleiskanojantys skruostai ir pan. Pažįstamas jausmas? Jei norite matinio efekto, verčiau palaukti, kol drėkinantis kremas susigers ir pasirūpinti plonu makiažo pagrindo sluoksniu. Ir vilkas sotus, ir avis sveika!

7 NE. Vieno tušo užteks visiems metams.

Susigundėte įsigyti talpų tušo buteliuką? „Užteks visiems metams,“ – džiaugiasi pirkiniu merginos. Vasara ir vėl diktuoja savo taisykles. Kaitriajam sezonui verčiau rinktis vandeniui, prakaitui ir aukštai temperatūrai atsparų tušą. Nubėgusio tušo srovelės stilingai atrodo roko muzikos klipuose, tačiau gatvėje tai – ne pati geriausia išeitis.

Išeities toli ieškoti nereikia. Kad pakuočių skaitymas prie kosmetikos lentynų neatimtų malonaus laisvalaikio valandų, grozionaujienos.lt rekomenduoja įsigyti Bourjois naujieną – Volume Glamour Push Up Waterproof tušą. Su šiuo tušu tikrai neteks susigėsti vasariškame karštyje, jis – atsparus vandeniui. Didelis, patogus šepetėlis nepraleis nei vienos jūsų blakstienos ir suteiks viliojančią apimtį. Sakoma, akys – sielos veidrodis, o kad kas nors norėtų į jį pažvelgti, visada praverčia nedidelė grožio dovanėlė sau.

 

 

8 NE. „Perspaustas“ akių makiažas.

Rugpjūtis muša temperatūrų rekordus, o jūsų akių makiažas matyti ir už kilometro? Pats metas tai pakeisti! Vasarai pasistenkite „neperspausti“ ir rinktis pastelinius akių makiažo tonus. Vėjavaikišką įvaizdį tobulai sukurs spalvotas akių apvadas ar tušas.

9 NE. Dailios, bet apleistos lūpos?

Dažnai merginos, pavargę nuo vakarėlių šurmulio ir nesuskaitomų valandų prie veidrodžio, aptingsta ir nutaria lūpas „lepinti“ vien lūpdažiais ir lūpų blizgiais. Tai – dar viena grubi makiažo klaida. Vasarą lūpas, pirmiausiai, derėtų kaip reikiant sudrėkinti. Būkite dėmesingos savo lūpoms: apsaugokite jas nuo saulės, patepkite lūpų balzamu ir leiskite jam susigerti, o tada – pats metas ryškiam naujam atspalviui.

10 NE. Tamsi oda – dar tamsesni lūpų dažai.

Vasarą oda, nori to ar nenori, įgija tamsesnį atspalvį.  Būtent dėl to, tamsus, sodrios tekstūros lūpdažis gali įkalinti veidą šešėlių karalystėje. Vasarą verčiau pasirūpinkite švytinčiomis tekstūromis, rinkitės neutralius atspalvius. Tai suteiks gaivų ir natūralų efektą.

Daugelio vasaros makiažo klaidų išvengti paprasta, jei kosmetinėje turi ilgai išliekančią kompaktinę pudrą. Pamirškim „statybininko“ efektą ant skruostų ar nubėgusią makiažo košę. Šį kartą rekomenduojam išmėginti Rimmel Lasting Finish. Tai – kompaktinė pudra, kuri pateisins visus jūsų vasariškus lūkesčius. Ją galima naudoti iš šlapią ir sausą, o vasariškas lietutis tikrai nesukels nepatogumų. Jei trokštate matinio efekto, Rimmel Lasting Finish pasiruošusi jį suteikti. Dermatologai patvirtino, kad šis produktas – patikimas jūsų grožio puoselėtojas.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*