3 būtini daiktai festivalyje

Vasara siejama ne tik su nerūpestingomis dienomis pajūryje bei šiltais vakarais pievoje. Šiukštu negalima pamiršti, jog vasarą vyksta bene daugiausia muzikos festivalių. O kokie festivaliai be įspūdingų drabužių ir ekstravagantiško makiažo?

Vos prieš kelias savaites Amerikoje praūžė vienas garsiausių pasaulio festivalių Coechella. Organizatoriai sukūrė tikrą dievišką oazė tiesiog dykumoje. Šiam festivalyje šėlo ne tik paprasti mirtingieji, bet ir pačios ryškiausios žvaigždės, tarp kurių Justin Bieber, Kendall ir Kylie Jenne, Vanessa Hudgens, Rihanna ir dar daug kitų. Vis dėlto, tokią įvairią publiką vieno nepakartojamas ir įstabus festivalio aprangos stilius.

Grožio naujienos išskiria 3 karščiausius festivalių atributus:

1. Gėlių karūna. Jau keletą metų gyvuojantis trend’as, atrodo, nesiruošia trauktis. Didelės, smulkios, masyvios, pritrenkiančios ir kuklios – karūnos gali būti visokios! Svarbu eksperimentuoti ir nebijoti išsiskirti iš minios. Beje tokią karūnai labai lengvai gali pasidaryti pati.

fb609ba370cf466cd3edfa2d8faa6352

 

2. Kutai. Dar vienas amžinas festivalių atributas. Mini rankinukai, sijonai, batai – kutuota gali būti viskas. Svarbu gražiai įkomponuoti į visą aprangos ansamblį.

Processed with VSCOcam with s2 preset Processed with VSCOcam with s2 preset

 

3. Įdegęs kūnas. Festivalyje tiesiog būtina pasipuikuoti savo vasaros įdegiu. Prie šviesių drabužių įdegis atrodys dar sodriau ir darys didesnį įspūdį. Kalbant apie įdegį, nereikėtų pamiršti ir minimalaus makiažo. Vasarą gali makiažo pagrindo net nenaudoti. Užteks bronzinės birios pudros. Sezono naujiena Bourjois Mat Illusion Bronzing Power, kuris veidu suteikia nepaprasto skaistumo ir sveiko rusvo atspalvio.

MAT ILLUSION BRONZING POWDER_02


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*