5 priežastys, kodėl tavo makiažas gali atrodyti blogai

Makiažas, be jokios abejonės, yra kone pavojingiausias moters grožio ginklas. Jo pagalba lengvai galima tapti supermodeliu, bet tuo pat metu lengva ir smarkiai prašauti pro šalį. Grožio naujienas pateikia dažniausias makiažo klaidas bei patarimus kaip jų išvengti!

1. Tavo makiažo pagrindas netinkamos spalvos. Tai tikrai kritiškiausia klaida! Veido ir kūno spalva drastiškai skirtis tiesiog negali! Renkantis makiažo pagrindą geriausia spalvą išbandyti ne ant rankos, kaip dažna moteris įpratusi, o ties smakru.

catherine

 

2. Maskuojamasis pieštukas per šviesus. Ši klaida ryškiausiai matoma, kuomet per šviesiu maskuokliu stengiesi paslėpti pajuodusius paakius. Rezultatas dar blogesnis. Geriausia rinktis vienu tonu negu makiažo pagrindas šviesesnį maskuojamąjį pieštuką.

concealerEva

 

3. Išryškini ir akis, ir lūpas. Kad ir kaip norėtumei, teks pasirinkti vieną. Kitu atveju, rizikuoji atrodyti kaip transvestitas! Prie dūminio makiažo geriausia skirtis neutralios spalvos lūpdažį. Šio sezono COLLISTAR lūpų dažų paletė iš ties įspūdinga nude atspalviais.

Puro lūpų dažai_Elsa nude

brokeandchic

 

4. Dirbtinės blakstienos atrodo LABAI dirbtinės. Dirbtinės blakstienos labai greit gali sugadinti visą tavo įvaizdį, todėl rekomenduojama kas klijuoti kuokšteliais.

or_b2444acf12543224961339

 

5. Per daug pastebimas veido kontūravimas. Nors veidą kontūravai teisingai, gali atrodyti juokingai jei visko šiek tiek neblankinsi kompaktine pudra.

nikki minaj


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*