Naujas mados klyksmas: Jessicos Albos ombre

Vasaros išgarintos „paplūdiminės“ garbanos ir suvelti kuodai ima šukuosenų topų viršūnes, o Jessica Alba, atrodytų, nekreipia į tai dėmesio. Paparacų užfiksuota Niujorke, kur ji reklamavo naują filmą „Nuodėmių miestas 2“, aktorė atrodė gaiviai ir stulbinančiai. It nupoliruotos Albos garbanos, baltos plevesuojančios medžiagos kelnės aukštintu liemeniu ir į jas sukišti klasikiniai marškiniai sukurė kvapą gniaužiantį stilių.

Alba patobulino savo ombre plaukus ir sukūrė tikrą salono šedevrą. Plaukai sruogomis nušviesinti tolygiai horizontaliai. Garbanos itin paprastos, tobulai įrėmina veidą. Tereikia kelių didelių, geriausia, karštų suktukų. Minimalių pastangų reikalaujantis makiažas – skaisti oda, subtiliai paryškinti skruostikauliai ir keli brūkštelėjimai šviesių lūpų dažų. Tai puikus pavyzdys, kurį sėkmingai galima pritaikyti savo darbo aprangai ir stiliui.

Metas iš stalčiaus traukti seniai pamiršus suktukus ir žnyples! Žinoma, reiktų nepamiršti, jog bet koks karštis plaukus degina, žaloja. Jeigu Jūsų plaukai ploni, linkę sausėti prieš imant į rankas plaukų formavimo priemones, reiktų juos pamaitinti bei atgaivinti. Grožio specialistai ypač rekomenduoja kaukes su keratinu. PHYTOKERATINE kaukė silpniems, pažeistiems plaukams yra unikali priežiūros priemonė intensyviam ir itin greitam pažeistų plaukų atstatymui. Sudėtyje naudojamas augalinės kilmės keratinas.
PHYTO-_PHYTOKERATINE_OUVERT


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*