Naujas grožio produktas, kuris taps daugybės moterų išsigelbėjimu

Ar kada girdėjote apie produktą, kuris tinka bene visoms pagrindinėms odos problemoms išspręsti? Lietuvoje apie jį kol kas kalbama tik forumuose, tačiau net 17-oje pasaulio šalių jis jau spėjo tapti produktu Nr.1 pagal perkamumą.  Įdomus faktas, kad šios priemonės buteliukas pasaulyje parduodamas kas 5 sekundes. Šie įspūdingi skaičiai pasako daug.

Taigi grožio naujiena, kurią skelbiame yra ta, kad Lietuvoje netrukus pasirodys produktas, peržengiantis visas vienos kategorijos ribas. Tai daugybę apdovanojimų pelniusi speciali odos priežiūros priemonė BIO-OIL.

Ji padeda pagerinti randų, strijų ir nevienodos odos spalvos išvaizdą. Dėl unikalios sudėties, priemonė taip pat labai veiksminga senėjančiai ir išsausėjusiai odai.

Aliejaus pagrindu gaminamas odos priežiūros produktas yra augalų ekstraktų ir vitaminų derinys. Aliejus, kuriame nėra deguonies, leidžia išlaikyti augalų ekstraktų ir vitaminų poveikio stiprumą.

Dėl naujoviškos sudedamosios dalies „PurCellin Oil™“ odos priežiūros priemonė „Bio-Oil“ yra lengva ir neriebaluoja odos, o joje esantys vitaminai ir augalų ekstraktai yra lengvai absorbuojami.

Pietų Afrikoje pradėta gaminti odos priežiūros priemonė, tapo neatsiejama daugybės moterų iš viso pasaulio kasdienio gyvenimo dalimi, nes dar niekada nebuvo taip paprasta išvengti strijų, atsikratyti randų ir pigmentinių dėmių, palepinti išsausėjusią ar senėjančią odą.

Šiandien BIO-OIL – dažniausiai gydytojų ir vaistininkų rekomenduojamas produktas nuo strijų ir randų Australijoje, Jungtinėje Karalystėje, Pietų Afrikoje ir Naujojoje Zelandijoje. Džiugu, kad greitai juo jau džiaugsimės ir Lietuvoje! Greitu metu ši priemonė atsiras vaistinėse.

bi


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*