10 patarimų: kaip gerai atrodyti vestuvių nuotraukose

Kaip savo vestuvių nuotraukose atrodyti puikiai?
 
Vestuvės – viena gražiausių švenčių gyvenime, o apie jas geriausiai primena vestuvių nuotraukos. Juk į gražias ir profesionalias fotografijas galima žiūrėti valandų valandas. Jose atsispindi jaunųjų meilė, geros emocijos, ceremonija ir tos dienos laimingiausios akimirkos, kurias prisiminti visada smagu. Kad jaunavedžiai nuotraukose atrodytų kuo geriau, fotografė Eglė Jociūtė (http://eglejo.lt/) pasidalino keliais ypač naudingais patarimais.

1.     Miegas
Vienas svarbiausių dalykų prieš vestuvių dieną – gerai išsimiegoti. To reikia ne tik dėl grožio, bet ir dėl puikios nuotaikos, geros savijautos ir pozityvios energijos, kadangi visa tai labai ryškiai matysis nuotraukose.

9-GS_vestuves_006

2.     Nusiteikimas.
Vestuvės – viena gražiausių gyvenimo švenčių, tačiau tądien neretai pasitaiko ir stresinių situacijų, kai ne viskas klostosi taip, kaip norėtųsi. Pasitaiko įvairių neplanuotų nutikimų: kas nors vėluoja,  iš kažkur atsiranda dėmelė ant suknelės, be to, planuojant vestuves prieš kone metus sunku nuspėti koks bus oras. Todėl labai svarbu nusiteikti, kad nei dėmelė, nei oro išdaigos, nei per daug išgėręs pusbrolis nesugadins jums nuotaikos, nes jūsų nuotaika atsispindės ir fotografijose. Patikėkite, jums bus daug maloniau žiūrėti į save mylinčią ir besišypsančią nei į pasipiktinusią ar nusiminusią.

3.     Priešvestuvinė fotosesija
Kad nuotraukose atrodytumėte naturaliai ir nesusikaustę, fotografė Eglė Jociūtė rekomenduoja prieš vestuves pasidaryti mini fotosesiją parke, mieste gamtoje ar kavinėje, kurioje dalyvautų jaunieji ir pasirinktas vestuvių fotografas. Tokia fotosesija ne tik papildys jūsų albumą ar galės būti panaudota pakvietimo dizainui, bet ir padės geriau susipažinti su fotografu, pamatysite kokiu rakursu atrodote gražiausiai, be to, iš fotografo gausite patarimų kaip geriau pozuoti.

10 patarimų, kaip vestuvių nuotraukose atrodyti puikiai

4.     Bendravimas su fotografu
Su fotografu detaliai aptarkite savo lūkesčius ir visos vestuvių šventės eigą, Papasakokite apie visus svarbius momentus, kuriuos norėtumėte matyti savo nuotraukose, Tada fotografui bus lengviau parežisuoti kai kuriuos kadrus, sugalvoti kaip geriau įgyvendinti jūsų idėjas ir pasiūlyti savų.

3-Q63A7175-3

5.     Patogumas
Svarbu pasirūpinti, kad vestuvių dieną jaustumėtės ne tik gražiai, bet ir patogiai. „Vestuvinė suknelė neturėtų apsunkinti nuotakos judesių. Labai svarbu ir bateliai. Kartais verta įsigyti ne tik aukštakulnius, bet ir kokius nors patogesnius batelius, kad nutrintos pūslės neapkartintų šios gražios šventės. Juk reikės ne tik iki altoriaus nueiti, bet ir ilgai šokti, bendrauti su svečiais ir, žinoma, fotografuotis“,– pataria E. Jociūtė.

4-0B8B2159 copy

6.     Bandomasis makiažas
Kad vestuvių dieną būtų kuo mažiau netikėtumų, prieš šventės dieną pasidarykite bandomąjį makiažą. Įsitikinkite, kad makiažas gerai atrodo tiek patalpoje, tiek dienos šviesoje. Svarbiausia, kad pačiai patiktų ir su makiažu jaustumėtės gerai. Makiažui ir plaukams stenkitės nenaudoti blizgučių, nes plaukai nuotraukose atrodys lyg pilni pleiskanų, o veidas riebaluotas. Šventės dieną su savimi turėkite sausos pudros, kad prireikus paslėptumėte veido blizgesį ar prakaitą. Pravers ir tokio pat atspalvio, kurį naudojo vizažistė, lūpdažis, kad netektų jaudintis dėl „nuvalgytos“ spalvos. Išbandykite Isadora Perfect Moisture lūpų dažus, kurių sudėtyje gausu pigmentų, be to, jie drėkina ir kondicionuoja. Dar vienas geras pasirinkimas Lumene Natural Code lūpdažis.

debo PerMoiLip_154

6-vestuviu fotografe-5

7.     Akimirkos grožis
Ceremonijos metu niekur neskubėkite, kad fotografas spėtų užfiksuoti svarbiausias akimirkas. Ceremonijos metu žiedus vienas kitam dėkite lėtai, dokumentus pasirašykite lėtai, išeidami iš bažnyčios – stabtelkite, pjaudami tortą – stabtelkite.

7-vestuviu fotografe24

8.     Plastikinėms stiklinaitėms NE!
Nenaudokite standartinių plastikinių stiklinaičių. Patikėkite, jos tikrai nedera prie iškilmingų drabužių ir aplinkos, be to, tai ypatingai nuotraukas gadinanti detalė.

9.     Draugų pagalba
Idealu, kai šventinius rūpesčius galite patikėti vestuvių planuotojams. Jei tokios galimybės neturite, pasistenkite dalį atsakomybės paskirstyti artimiausiems draugams ir giminaičiams, nes jei viską darysite patys, greitai pavargsite nuo streso, o nuotraukose atrodysite susirūpinę.

2-vestuviu fotografe5

10.  Meilė
Savo vestuvių dieną stenkitės džiaugtis kiekviena akimirka, šypsokitės, būkite atsipalaidavę. Parodykite svečiams kaip mylite vienas kitą, elkitės iškilmingai. Pasibučiuokite, apsikabinkite su mylimuoju, džiaukitės vienas kitu. Juk jūsų meilė ir šiltos emocijos ir yra svarbiausia. Fotografės E. Jociūtės fotografijose užfiksuotas vestuvių akimirkas galite pamatyti čia: http://eglejo.lt/

4-0B8B2159 copy


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*