Kaip virsti Victoria Secret angelu?

vs

Nėra abejonių, kad Victoria Secret modeliai gražūs iš prigimties, bet net ir joms reikia profesionalų pagalbos. Vizažistas Dick Page atskleidžia savo paslaptis, kaip transformuoja šiuos supermodelius į angelus.

Kaip jūs sukuriate Victoria Secret šou įvaizdį?

Dick Page: pradedu nuo rausvo lūpdažio ant nosies ir skruostų ir išsklaidau spalvą teptuku. Tik tuomet tepu makiažo pagrindą. Mano tikslas- lengvas, gaivus, beveik nematomas makiažas. Akims naudoju tamsiai rudą pieštuką, o lūpoms – daug balzamo ir šiek tiek auksinio atspalvio blizgesio. Victoria Secret šou yra toks, kuriame merginos tiesiog mėgaujasi savimi užuot statiškai judėjusios  viena linija  kaip būna per aukštosios mados pristatymus. Tad ir įvaizdis turi būti natūralus, sveikas.

hd_blush_28805

Kaip skaitytojos galėtų susikurti tokį įvaizdį namuose?

Dick page: du dalykai – tamsiai rudi akių šešėliai ar pieštukas ir rausvi skruostai.

GN: Rekomenduojame Isadora 5 spalvų paletę. Idealiai suderintos spalvos puikiai tinka dienos ar vakaro makiažui. Sudėtyje gausu pigmentų, ilgai išlieka ir lengva paskirstyti, retušuoti.  O skruostams natūralaus rausvumo ir švytėjimo suteiks Make Up For Ever HD Blush.

EyeShaPal_50_open

Kokie yra didžiausi iššūkiai rengiantis šou?

Dick Page: didžiausias iššūkis yra laikas. Kita vertus, palyginus su kitais šou, mums dar ganėtinai pasisekė, nes turime palyginti daug laiko. Net jei reikia labai skubėti, stengiamės išvengti streso. Man labai patinka tas šeimos ir solidarumo jausmas- tuomet ir darbas vyksta lengviau.

Kas jums labiausiai patinka jūsų darbe?

Dick Page: smagiausia man bendrauti su merginomis, ypač tomis, kurių ilgai nemačiau.

Ar yra naujų veidų Victoria Secret pasaulyje?

Dick Page: yra viena jauna mergaitė iš Anglijos. Jos vardas Sophie. Puikus požiūris į darbą, miela asmenybė. Man patinka, kad ji neskuba visa galva pasinerti į modelio karjerą – jai visas gyvenimas pries akis.

Kaip jums patinka Cara Delevigne įvaizdis šiame šou?

Dick Page: man dar neteko matyti jos tokiame amplua – bet matau, kad jai be galo smagu. O tai labai svarbu, tiesa?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*