Susigrąžink jaunystę skaistalų pagalba

girlMakiažo ekspertai sutinka – vos keletas potėpių skaistalais padaro veidą gaivų ir jauną. Skaistalai yra nepamainoma priemonė toms, kurios skuba į svarbų darbo susitikimą ar neplanuotą pasimatymą. Jums tereikia atlikti tris paprastus žingsnius ir oda atrodys skaisti bei rasuva it kūdikio!

Pirmas žingsnis

Rožiniai, persikiniai ir uogų atspalvio skaitalai tinka visiems odos tipams. Tereikia reguliuoti spalvos intensyvumą: šviesesnei odai tiks šviesesni atspalviai ir mažiau pigmento, o tamsesnei – daugiau. Tepkite priemonę ant iškiliausių skruostų vietų, vadinamųjų “obuoliukų”. Juos lengvai rasite nusišypsojusios prieš veidrodį.

Antras žingsnis

Collistar-Fall-2013-Nude-Look-Collection-2

Cinamono bandelės metodas: tepkite skaistalus sukamaisiais judesiais link veido išorės, kol pasieksite skruostikaulio viršų.

Trečias žingsnis

Paskirstykite skaistalus į viršų ir į išorę. Tai labai svarbu siekiant išbaigto įvaizdžio – juk tikrai nenorite, kad ant veido matytųsi ryškios linijos. Šepetėliu perbraukite palei skruostikaulio liniją.

Galutinis įvaizdis

Išbadykite nuostabius Collistar skaistalus iš naujausios Collistar 2013 Rudens – Žiemos 1348141847_222kolekcijos „NUDE LOOK“. Tai visiškai nepastebimas makiažas išryškinantis natūralų moters grožį. „Nude” – tai spalva be spalvos, tai nauja juoda. Legvai naudojama ir deranti su likusiomis spalvomis, universali ir tinkanti tiek dienai, tiek vakarui. O skaistalų koralinė spalva ypatingai tinka natūraliam veido makiažui sukurti. Naudojimas: tepkite skaistalus ant aukščiausios skruostikaulių vietos ir veskite teptuku link smilkinių. Nepriekaištinga koralo spalva suteiks gaivų atspalvį. Atrodysite tarsi aštuonias valandas miegojusi, sąžiningai suvalgiusi daržoves, pasportavusi ir išgėrusi visus 2 litrus vandens!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*