Kaip tinkamai nusivalyti makiažą?

makeup cleansingMes sugaištame marias laiko darydamosis makiažą, kad atrodytume tobulai. Bet kaip teisingai jį nusivalyti? Neužtenka vien tik vandens, reikia ir makiažo valiklio. Tačiau dermatologai grūmoja įprastų makiažo valiklių gamintojams, nes kai kurie valikliai sausina veidą, o šveitiklis gali sukleti rimtų odos problemų. Mūsų oda yra jautri ir lengvai pažeidžiama, tad svarbu ne tik kokias priemones naudojame, bet ir tai, KAIP jas naudojame.

Veido priežiūros specialistai pataria: “Makiažo servetėlės yra puikus būdas nuvalyti makiažą ir tonizuoti odą išvengiant porų užkimšimo.”

“Žinoma, šiurkštus šveitimas užtikrintai pašalins makiažą, tačiau tik išmokusios tinkamai ir švelniai elgtis su oda išvengsime galimų neigiamų padarinių.” Oda yra mūsų grožio pagrindas, tad ja rūpintis yra gyvybiškai būtina. Neteisingas makiažo valymas gali ją ne tik sudirginti, bet ir sukelti ankstyvas raukšles, sausumą ir nelygumus.

Keletas patarimų, kaip naudotis makiažo servetėlėmis:

Pirmas žingsnis

Pradėkite nuo kaktos vidurio ir braukite servetėle į kairę, tuomet atgal į vidurį, ir į dešinę. Tai padės sušvelninti odą ir kartu pašalinti makiažą.

Antras žingsnis

Akių makiažui nuvalyti apvyniokite servetėlę apie pirštą ir švelniai braukite išilgai akies voko. Toks servetėles naudojimas padės geriau pasiekti visus akių kampučius ir užtikrinti, kad neliko nenuvalytų vietų.

Trečias žingsnis

Įsitikinkite, kad servetėlė yra drėgna ir šviežia. Skruostams valyti braukite servetėle išilgai link ausų zonos, tarsi temptumėte odą į viršų.

Ketvirtas žingsnis

Stenkitės netampyti odos visomis įmanomomis kryptimis. Tai nepridės jai grožio. Elkitės švelniai ir stenkitės prilaikyti valomą odos vietą kitos rankos pirštais.

Jeigu iki šiol makiažui valyti naudojote įprastą makiažo valiklį, prausiklį ar šveitiklį ir jis jūsų130614_original netenktino, siūlome išbandyti makiažą nuvalančias servetėles. LUMENE SENSITIVE TOUCH drėgnos servetėlės greitai nuvalys jūsų makiažą. Itin švelni valiklio formulė: sudėtyje yra 100% organinio linų sėklų ekstrakto, kuris ramina odą. Nepalieka ant odos riebaus sluoksnio, nedirgina akių. Tinka akių, lūpų ir veido makiažui valyti. Tinka visiems odos tipams (ir sausai odai). Daugiau nei 95% natūralus. Be dažiklių, etilo alkoholio, kvapiklių, parabenų, parafino aliejaus, silikonų.

84599_originalItin natūralia sudėtimi pasižymi ir BIOPHA drėgnos servetėlės veidui. Sertifikuotos natūralios ir ekologiškos makiažo valymo servetėlės yra pagamintos tik iš medvilnės ir biologiškai suyra aplinkoje. Išbandytos prižiūrint dermatologams ir oftalmologams. Jos nuvalo net vandeniui atsparų makiažą, o veidas, akys ir lūpos lieka nepriekaištingai švarūs. Drėkinamieji ir minkštinamieji ekologiški alavijai ir maitinamasis argano aliejus sugrąžina švelnumą ir stangrumą net ir jautriausiai odai. 97,92% sudedamųjų dalių natūralios kilmės, 20,99% sudedamųjų dalių ekologiškos.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*