Netikėtai maloni naujiena: magiškasis Kombuča tiesiog kreme

woman-face-cream_12

Kombuča arba arbatinis grybas šiuo metu itin populiarus daugelyje šalių, juk jis vadinamas pačiu tikriausiu jaunystės ir skaisčios odos eliksyru!  Arbatinio grybo tėvynė – Kinija. Čia jis naudojamas kone 2000 metų!

Kombuča gelbėja ne tik nuo vidaus ligų, bet ir stabdo pirmuosius senėjimo požymius, tokius kaip: raukšlės, papilkėjusi oda, išsiplėtusios poros, nelygi odos spalva. Taip efektyviai arbatinis grybas veikia, nes savyje jis  turi gausybę naudingų medžiagų, štai ir jų sąrašas:

Acto rūgštis

B grupės vitaminai

Cinkas

Folinė rūgštis

Geležis

Gliukurono rūgštis

Kalcis

Kalis

Kofeinas

Magnezija

Manganas

Mielės

Natris

Pieno rūgštis

Polisacharidai

Vitaminai C, D, E, K

Varis

Kitos rūgštys

Anksčiau kombučą buvo galima naudoti tik geriant keistos, ne itin maloniai atrodančios spalvos skystį su plūduriuojančiu grybu, primenančiu medūzą, tačiau dabar, norinčioms išsaugoti glotnią ir skaisčia odą kuo ilgiau, yra gerų naujienų!

vichy

VICHY kosmetikos kompanija atrado būdą kombučą pritaikyti kosmetikoje, išlaikant visas pačias geriausias šio kiniško grybo savybes, todėl dabar nebereikia gerti jokių keistų gėrimų, užtenka naudoti malonios tekstūros kremą VICHY “Idealia”.

Kremas “Idealia” su kombuča skirtas pirmiesiems senėjimo požymiams: raukšlėms, papilkėjusiai odai, nelygiai odos spalvai. Jis ne tik glotnina ir skaistina veido odą, mažina raukšles, bet ir pastebimai lygina odos paviršių, stangrina, grąžina švelnumą ir oda tampa maloni liesti.

Kremas “Idealia” netgi mažina pigmentines dėmes.  Jis yra hipoalerginis, patikrintas dermatologų ir tinkamas net itin jautriai odai. Kremo sudėtyje yra VICHY terminio vandens, kurį ypač vertina daugybė šios kompanijos produkciją išbandžiusių moterų.

Naujasis kremas su kombuča yra malonus, neriebus ir nelipnus. Be to, “Idealia” kremą galite išsirinkti pagal savo odos tipą, nes šioje linijoje yra tiek sausai, tiek normaliai ir mišriai odai pritaikytų kremų.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*