7 būdai iš mielos virsti pritrenkiančia

girl

Visos mes esame nuostabios, ir tai labai puiku. Bet juk kiekvienai ateina metas, kai norisi atrodyti tiesiog pritrenkiamai! Sekite šiais įžymybių visažistų patarimais, ir pamatysite, kad tai visai nesudėtinga.

Ar kada nors esate bandžiusios nuostabiųjų draugės keksiukų receptą, ir kad ir kaip uoliai sektumėte instrukcijas, jie visvien nesigavo tokie, kokių tikėjotės? Tuomet paklausėte jos, ką darėte ne taip, ir paaiškėjo, kad keletas detalių visgi nebuvo nurodyta – kiaušiniai turėjo būti kambario temperatūros, o kepti pasirodo reikėjo kitokiose formelėse…

Panašiai atsitinka ir su makiažo patarimais. Regis, atidžiai sekate instrukcijas ir dešimt kartų peržiūrite tą patį vaizdo klipą, bet norimo įvaizdžio vis nepavyksta išgauti. Rezultatas – nevykusi išvaizda ir nusivylimas.

Kad padėtų jum, keletas žvaigždžių makiažo meistrų pasidalino patarimais.

1. Tepkite priemones atvirkštine tvarka.

Gal skamba kiek netikėtai, tačiau Scott Barnes‘as, Jennifer Lopez ir Gwyneth Paltrow makiažo meistras, teigia, kad daug protingiau yra pirmiau ant odos užtepti skaistalus, bronzantą, o tik tuomet tepti mėgstamą makiažo pagrindą. Šitaip veidas atrodys daug subtiliau ir natūraliau – tarsi jūsų oda taip atrodytų be jokių pastangų. Išbandykite!

DEBORAH_BRONZINANTI

Jums prireiks skruostus pasiryškinčios bronzinančios pudros DEBORAH Terra Luminature. Juk ryškūs skruostikauliai taip seksualu. Šilko švelnumo, lengvai tepama brozinanti pudra praturtinta natūraliais mineralais  -  ametistu, gintaru, nefritu, rubinu, koralais ir perlais. Puikiai tinka jautriai odai. Dermatologiškai patikrinta.

2. Naudokite makiažo teptuką.

Meistrai teigia, kad makiažo teptukas yra geriausia priemonė tepti skystai pudrai. Kempinėlės paprastai sugeria per daug produkto, o tepant pirštais sunku išvengti nelygumų. Tonya Crooks, makiažo meistrė ir antakių specialistė, teigia, kad teptukas padeda užtepti optimalų kiekį produkto ir tolygiai jį paskirstyti ant veido.

Taip pat šepetuką reikėtų naudoti ir tepant odos maskuoklį – pirštai šiuo atveju nesuteiks norimo rezultato ir oda tikrai neatrodys lygi ir švelni.

3. Kažką pamiršote…

Kai jūsų nosį „papuošia“ spuogas ar ryte atsikeliate pajuodusiais paakiais, iškart griebiatės maskuoklio ir gelbėjate savo išvaizdą. Bet ant veido yra ir kitų ne tokių akivaizdžių vietų, kurios sutrukdo jums atrodyti tobulai.

Įžymybių visažistė Fiona Stiles pataria visuomet maskuokliu patepti išorinius akių, nosies ir lūpų kampučius. Tai suvienodina odos spalvą, nes šios vietos neretai būna kiek paraudusios. Rezultatas – lygios ir gražios odos įspūdis net nenaudojant daug makiažo.

4. Dirbtinių blakstienų triukas.

Dirbtinės blakstienos atrodo įspūdingai, bet kad dar labiau sustiprintume efektą, Molly Stern, dirbusi su Rimmel, pataria: naudokite ne vientisas dirbtines blakstienas, o jų kuokštelius. Negana to, pakaitomis naudokite rudą ir juodą spalvas – šitaip vizualiai padidinsite blakstienų apimtį. Panašus efektas kaip šviesinant plaukus sruogelėmis!

single-eyelashes_25009

Ypatingai kokybiškos Make Up For Ever blakstienos kuokšteliais. Lengvai prilimpa ir ilgai laikosi!

5. Teisingai užbaikite akių makiažą.

Turbūt esate išbandžiusios ir „katės akis“, ir padūmavusį žvilgsnį, bet yra keletas paslapčių, kaip padaryti akis dar gražesnes. Visų pirma, naudokite pilkšvą pieštuką vidiniam akies vokui. Tai suteikia seksualų, viliojantį žvilgsnį, bet optiškai nemažina akių. Prieš naudojant šešėlius patartina patepti vokus skaistalais – akys atrodys natūraliau ir subtiliai švytės.

O jei norite išgauti subtilų padūmavusį žvilgsnį, T. Crooks rekomenduoja turėti vieną visiškai švarų teptuką, kurį galėtumėte naudoti šešėliams išsklaidyti. Tai suteiks žvilgsniui lengvumo.

6. Susikurkite įtikinamą įdegį.

Bronzantas po skruostikauliais ir ant kaktos padės atrodyti tarsi dieną praleidote paplūdimyje, tačiau jokiu būdu negalima pamiršti kitų svarbių vietų – nosies, burnos srities ir, žinoma, ausų. Jei pamiršite šias zonas, jos tikrai išduos, kad paplūdimyje nebuvote jau kelis mėnesius.

7. Nepamirškite paskutinių potėpių.

Maži dalykai yra labai svarbūs, tad prieš nueidamos nuo veidrodžio, nepamirškite keleto iš jų. Vizažistė S. Barnes teigia, kad jos mėgstamiausias „paskutinis potėpis“ yra šviesi pudra ant skruostikaulių.Taip pat derėtų ja patepti ir nosies galiuką bei griovelį po nosimi – taip išgausite subtilų švytėjimą.

compact-shine-on_P00028

Išbandykite Make Up For Ever “Compact Shine On”, kuris suteikia lengvo natūralaus ir gaivaus švytėjimo!

Ir galiausiai, kai makiažas jau atliktas, F. Stiles siūlo patrinti rankose šiek tiek drėkinamojo kremo ir ir švelniai prispausti delnus prie skruostų. Tai atgaivins veidą ir jis atrodys gyvybingesnis.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*