Kvepėk pavasariu: kvepalų TOP

Artėjant pavasariui, ateina metas ieškoti naujų kvepalų. Šylant orui ir vis dažniau išlendant saulei norisi šiltą, saldų ir kiek sunkesnį kvapą pakeisti gaiviu, kvepiančiu vaisiais ir gėlėmis aromatu. Tad rinkdamasi kvepalus parduotuvėje, išbandyk ir šiuos aromatus, kurie pažadins pavasarį širdyje!

65054412

„Elixir“ – naujieji Shakiros kvepalai. Jie nukelia mus į kerintį, įvairių galimybių kupiną kraštą, kur susipina įvairios kultūros. Tai troškimų ir naujų potyrių pasaulis.

Išmėginus šiuos gardžius rytietiškus kvepalus, pirmiausia pajuntamas skaistus karčiavaisio citrinmedžio žiedų ir egzotiškai gaivus baltųjų pipirų kvapas. Po pradinio viršutinių natų aromato atsiskleidžia vidurinės gėlių natos, kurias sudaro frezijos ir bijūno kvapai, gaubiami minkšto abrikoso žievelės atspalvio. Paskiausia „Elixir“ nata nustebina stipriu stirako ir cukranendrės balzamo mišiniu, pasižyminčiu puskiparisio aromatu, muskuso jausmingumu bei patrauklumu ir šiltu, kerinčiu ambros prieskoniu. Visos šios susimaišiusios sudedamosios dalys viliojamai smelkiasi į odą

HR_P0152_Guess_Girl_packshot_without_background_R_ISO39L copy

Guess ,,Girl” aromatas moterims! Jaunatviškas, gaivus, žaismingas ir seksualus!

Viršutinės natos: vaisių nektaras, avietės, melionų ir bergamotės natos.

Vidurinės natos: orchidėjos, akacijos ir lelijos.

Pagrindinės natos: Australijos sandalmedis bei madagaskaro vanilė.

Lady Gaga Fame

Lady gaga FAME. Naujasis Lady Gaga aromatas pranoksta visas kvepalų pramonės normas ir standartus bei išsiskiria savo novatoriška technologija. Lady GaGa yra pirmasis juodos spalvos tualetinis vanduo, kuris dėka novatoriškų purkštuvėlių,  ore  tampa skaidrus ir  nematomas

Lady Gaga FAME aromatas susideda iš trijų pagrindinių akordų: tamsaus, jausmingo ir šviesaus: Tamsusis akordas buvo įkvėptas Beladonos – mirtinos nakties gražuolės. Jausmingumo aromtaui suteikia  saldus varvantis medus, šafranas bei  abrikosų nektaro natos. Šviesaus aromato šnibždesį sudaro  turtingas karališkų orchidėjų bei  Jazmino  natos, įkūnijančios amžiną grožį.

65071066

Antonio Banderas „ELECTRIC BLUE SEDUCTION“. Sužadinantis gėlių, gaivos ir vaisių kvapų mišinys, būdingas viršutinėms moteriškų kvepalų natoms. Įelektrinantis rytinio citrinmedžio aromatas išryškina šio eklektiško vaisių kokteilio gaivumą. Sultingas kriaušės kvapas, sumišęs su ryškiu juodojo serbento kvapu, atsveria sodrų gardenijos aromatą, kuriuo pasižymi vidurinės natos. Gundančios apatinės medžio natos – kedras ir pačiulis – gerai dera su muskuso aromatu, viliojančiu jausmingu minkštumu.


2 Comments on this post

  1. Gal kas zino kokioje parduotuveja galima butu isigyti Elixir by shakira ?

    lina / Reply
  2. Lina, Eurokos :)

    grozionaujienos / Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*