Tobuli ir tankūs antakiai – misija įmanoma

Tvarkingi ir tankūs antakiai gali ne tik pagyvinti makiažą, bet ir išryškinti gražią veido formą ir žvilgsnį. Bet antakių pasaulyje, ne visoms sekasi taip, kaip natūraliai tankiais ir gražiais antakiais apdovanotam modeliui Cara Delevingne. Dėl to, dažniausiai tiesiog kokybiško plaukelių išpešiojimo nepakanka -  kasdien turime investuoti bent kelias minutes jų priežiūrai ir formai palaikyti. Dauguma mūsų naudojasi antakių pieštuku ir šukelėmis, kitos – dažo antakius permanentiniais dažais. Kol šie būdai jau seniai visiems žinomi ir išbandyti, šiuo metu antakių pasaulį po truputį užvaldo du produktai – tai antakių vaškas ir pudra. 

Ryškių, storesnių antakių mada buvo svarbi visais laikais – egiptiečiai paryškindami akis, tamsino juos anglimi; dvidešimt pirmame amžiuje 80-aisiais visi sekė Madonnos pavyzdžiu, šiandien ryškiausia antakių guru yra Cara Delevingne. Bet didžiausias klausimas yra – kaip jais rūpintis, kad jie atrodytų ir natūraliai, ir tuo pačiu metu tvarkingai bei tam neskiriant daug laiko tiek grožio salone, tiek kasdien prie veidrodžio

Antakių pudra ir antakių vaškas – tobulų antakių receptas

Pigmentuota antakių pudra yra geriausia priemonė užpildyti ir suteikti tikslią formą. Tai ne tik yra paprastas, bet taip pat lengviausias kelias sukurti natūraliai atrodančią antakių išvaizdą. Kad spalva ir forma laikytųsi ilgiau, ant viršaus užtepkite antakių vaško, kuris išlaikys tobulą antakių išvaizdą visą dieną.

COLLISTAR Flawless Eyebrows rinkinys

Collistar Flawless Eyebrows sudaro modeliavimo vaškas, natūralaus atspalvio antakių pudra, šepetėlis su briauna bei pudros aplikatorius su kempinėle. Galite rinktis iš dviejų spalvų variantų pagal tai, kokio gymio bei plaukų spalvos esate.

  • Švelnaus atspalvio modeliavimo vaškas yra skirtas užpildyti, suformuoti bei užfiksuoti antakius. Šepetėliu su briauna užtepkite vaško ir suteikite antakiams pageidaujamą formą.
  • Natūralaus atspalvio pudra leidžia sukurti norimo intensyvumo spalvą. Naudojant aplikatorių su kempinėle, pudros tepkite kol išgausite norimo intensyvumo atspalvį.

1

11

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*