Rudens makiažo tendencijos: kaip dažytis šį sezoną? (I dalis)

Rudens orams kvėpuojant į ausį, užeina noras atnaujinti ne tik spintą, bet ir savo kosmetinę. Naujas sezonas – naujos tendencijos, kuriomis aklai sekti galbūt nevisada apsimoka (ypatingai piniginei), bet pasisemti idėjų iš garsiausių dizainerių kolekcijų verta visada. Ilgos Twiggy stiliaus blakstienos, žaidimai su drąsiais lūpų dažais ir akių kontūru – artėjantys vėsesni orai kvepia tikrais stiliaus eksperimentais ir saviraiška. 

Velniškai ilgos ir išraiškingos blakstienos

Jeigu nesinori investuoti į daug naujų priemonių, investuokite tik į gražiausias šio sezono puošmenas – blakstienas. Kuo jos ilgesnės ir tankesnės, tuo geriau. Ypač svarbu nepamiršti ir apatinių blakstienų – šį sezoną jos turi gauti tiek pat dėmesio kiek ir viršutinės. Tad jau pats metas paskambinti dirbtinių blakstienų meistrei ir užsirašyti į eilę, nes joje šį rudenį gali tekti ir palūkėti dėl tokio žavaus klapsėjimo. Jei vis dėlto esate natūralumo šalininkė, siūlome išmėginti ricinos aliejų. Ricinos aliejaus procedūros labai paprastos – kas vakarą švarias blakstienas patepkite aliejumi ir palikite 3-4 valandoms. O kai jau eisite miegoti – jas nuvalykite, kad miegant nesusierzintų akys. Po 30 dienų džiaukitės rezultatu – blakstienos pataps daug ilgesnės ir dailesnės! blakstienos

COLLISTAR Mascara Volume Unico® Thickening ‘tailor made’ shaping

Šį sezoną blakstienas dažyti spalvotu tušu yra itin madinga, ne tik vakare, bet ir dieną. O norint suteikti daugiau apimties bei formą, rekomenduojame rinktis gerą tankinantį tušą kaip Volume Unico® Collistar. Taip pat, makiažo profesionalai pataria – jeigu nuspręsite itin ryškinti blakstienas, likusi makiažo paletė tegu išlieka kukli.

Lūpos kaip slyvos 

Sakome VISO GERO lengviems švelnių atspalvių lūpdažiams – ruduo yra puikus metas nuspalvinti savo lūpas išraiškingais tonais. Jeigu turite tamsų lūpdažį, kuriam išbandyti taip ir neradote progos, šį rudenį progos tam net nereikia. Ryški violetinė, slyvų atspalvis ar tamsi tamsi raudona – patraukliausi šio sezono pasirinkimai. Drąsiai eksperimentuokite ir su dažų paskirstymu bei tekstūra – aplikuokite lūpų dažus pirštu, kartais pamirškite lūpų kontūrą, o ant viršaus truputį užtepkite permatomo blizgesio.

lipstick

ISADORA Lip desire sculpting lipstick, 68 RUM RAISING

 

Juodas akių makiažas – be taisyklių

Gera naujiena toms, kurioms plonas akių kontūras būdavo tikras gyvenimo išbandymas. Makiažo profesionalai ruošdami rudens-žiemos kolekcijų modelius pasakė, kad užteks tos tvarkos ir tradicijų – nieko nėra idealaus, o jaustis gerai yra svarbiausia. Jie siūlo pamiršti tradicinius apvadus ir nebijoti storesnių linijų bei šešėlių. Vietoj tradicinės riestos akių kontūro uodegėlės, išbandykite dviejų aukštų linijas, aštrius ir švelnius kontūro kampus. Taip pat nebijokite nubrėžtų linijų patrinti, sulieti ar kurti padūmavusių akių efektą.

piestukas

DEBBY Smokey Pencil, 01 Black

Kol kas tai pirmoji rudens-žiemos sezono makiažo tendencijų dalis. Bėkite ir peržiūrėkite savo kosmetines, kurkite ir eksperimentuokite.  Pažvelkite į makiažą kaip į žaidimą –  juk jūs ir esate tikrosios savo grožio kūrėjos. Daugiau idėjų – antroje tendencijų dalyje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*