Valgau ir lieknėju: kaip greitai ir skaniai pagreitinti medžiagų apykaitą

Greičiausiai kiekviena mergina turi TĄ draugę, kuri gali valgyti daugiau nei 3 vyrų kompanija ir vis tiek didžiuotis nepriekaištinga figūra. Dažniausiai pažiūrėjus į jas galim tik atsidusti – pavydėtina medžiagų apykaita. Tačiau net jeigu jūsų organizmas visiškas lėtapėdis, tai dar nereiškia, kad negalite bent šiek tiek paspartinti savo medžiagų apykaitos. Paslaptis paprasta – tereikia dažniau žiūrėti, ką dedate į burną.

Kiaušinio baltymai

Taigi, kiaušinių baltymuose gausu amino rūgščių, kurios iš jūsų medžiagų apykaitos gali padaryti tikrą sprinto bėgiką. Be to, ši kiaušinio dalis – puikus baltymų ir vitamino D šaltinis!

image (1)

Liesa mėsa

Liesoje mėsoje gausu geležies, kurios trūkumas gali kaip reikiant sulėtinti medžiagų apykaitą. Suvalgykite bent 3 – 4 porcijas geležimi praturtinto maisto, tokio kaip vištiena ar neapdoroti dribsniai ir pamatysite akivaizdžius rezultatus!

image (2)

Vanduo

Jei geriate mažai vandens, tuomet turime jums išties blogų naujienų, taip medžiagų apykaitos tikrai nepaspartinsite. Jei norite kaip reikiant „ištreniruoti“ savo organizmą, stenkitės gerti kuo daugiau šalto vandens. Tuomet organizmas bus priverstas išnaudoti daugiau kalorijų jį šildydamas.

image (3)

Aitrieji pipirai

Aitriuosiuose pipiruose yra cheminių medžiagų, suduodančių medžiagų apykaitai tikrą energijos smūgį. Taigi, taisyklė čia paprasta, bent kartą per dieną pagardinkite patiekalą arbatiniu šaukšteliu smulkiai sukapoto aitriojo pipiro. Rezultatai jus maloniai nudžiugins.

image

Kava

Moksliniai tyrimai nemeluoja – žmonių, kurie kas dieną geria kavą su kofeinu medžiagų apykaita net 16 proc. greitesnė nei tų, kurie kavos atsisako.

image (4)

Žalioji arbata

Vargu ar reikia daug kalbėti apie žaliosios arbatos naudą mūsų sveikatai. Ji ne tik pasižymi riebalus deginančiomis savybėmis, bet ir yra puikus antioksidantas.

image (5)

Pienas

Mitybos specialistai, tyrę pieno produktus, išsiaiškino, kad kasdienis kalcio gausaus maisto vartojimas priverčia medžiagų apykaitą suktis greičiau ir efektyviau deginti riebalus.

image (6)

Visagrūdžiai produktai

Visagrūdžiai produktai padeda efektyviau deginti riebalus, nes organizmui tenka kaip reikiant pasistengti juos apdorojant. Taigi, nesibaiminkite ir į savo kasdienį valgiaraštį įtraukite sveikų angliavandenių turinčius produktus – ruginę duoną su neskaldytais grūdais ar visadalių grūdų makaronus.

image (7)

Nepamirškite extra pastangų

Vien tik valgiaraštis tobulos figūros jums gal ir nesuteiks, tačiau šiek tiek papildomų pastangų šią situaciją gali ištaisyti akimirksniu. Išbandykite COLLISTAR High-Definition Slimming Cream liekninamąjį kremą kūnui ir džiaukitės pastebimai standesne oda. COLLISTAR atlikti tyrimai suteikia galimybę itin kokybiškai prižiūrėti odą – derinti veiksmingumą ir malonią, lengvą konsistenciją. Daugiafunkcis priemonės poveikis: lieknina, stangrina ir dailina. Poveikis pagrįstas dvejomis sudėtyje esančiomis medžiagomis, kūno priežiūrai naudojamomis pirmą kartą: itališkais spirulina dumbliais (pasirinkti bendradarbiaujant su Sienos universitetu) ir grybais – tikriniais blizgučiais (Ganoderma lucidum), kartu su riebalus skaidančiomis bei skysčių šalinimą iš organizmo skatinančiomis veikliosiomis medžiagomis, vitaminais ir švelniais glotninamojo poveikio milteliais, po kurių oda lieka lygi ir daili.

1489405048_1

Rezultatai:

• naujos kūno formos;

• sumažėjusios riebalų sankaupos ir pakitusios formos kūno vietos;

• stangrus kūnas;

• tvirta, standi oda;

• sumažėję odos netobulumai.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*