Antakių bumas: kaip pabrėžti savo unikalią antakių formą?

Antakiai – tikrų tikriausia moters vizitinė kortelė. Jau senokai praėjo tie laikai, kai kiekviena siekia vienos ir tos pačios antakių formos. Dabar antakiai ne tik parodo, kaip mergina rūpinasi savo išvaizda, bet ir atskleidžia jos asmenybę, tad svarbiausia nebijoti eksperimentų ir pasirinkti charakteriui ir veido formai labiausiai derančius antakius. Šį kartą dalinamės mini antakių formų abėcėle, kuri padės pasiekti maksimaliai gerą rezultatą.

different-types-of-eyebrows-1

Jei turite ne antakius, bet antakį

Jei jūsų antakių plaukeliai susisieja tarpusavyje, kaip garsiosios tapytojos Fridos Kahlo, turite dvi išeitis – pasistengti jų atsikratyti arba didžiuotis savo išskirtinumu. Kad ir kokią išeitį pasirinktumėte, privalote užtikrinti, kad jūsų antakiai atrodys tvarkingai. Beje, pažvelgę į Holivudo žvaigždutę Kajol su jos legendiniu vientisu antakiu, neslėpsime, ji atrodo fantastiškai originaliai ir šelmiškai. Taigi, jei tik nesibaiminate aplinkinių reakcijos, drąsiai atskleiskite šią savo originalią išvaizdos detalę.

Unibrow

Vešlūs antakiai

Jei turite vešlius antakius, tai gali tapti ir palaima ir prakeiksmu vienu metu. Džiaukitės, nes platūs antakiai – puikiausia dirva susiformuoti būtent tokią formą, kokios ir trokštate. Bloga žinia ta, kad formuoti reiks daugybę kartų, nes vešlūs antakiai linkę ypač greitai ataugti. Taigi, pincetas turėtų tapti nuolatiniu jūsų palydovu. Taip pat turėtumėte pasirūpinti skaidriu antakių tušu, kuris padės išlaikyti norimą antakių formą nepakitusią. Beje, jei mėgstate natūralumą, visai nebūtina pašalinti visus perteklinius plaukelius. Išlaikykite natūralią antakių formą ir išpeškite tik tuos plaukelius, kurie išslysta iš kontūro.

deepika-padukone-makeup-look

Ploni antakiai

Jei jūsų antakiai ypač ploni, stebuklų su jais greičiausiai nepadarysite. Kita vertus, antakius prižiūrėti jums reikės gerokai rečiau nei draugėms. Tiesiog pašalinkite ne vietoje išdygusius plaukelius ir taip pabrėžkite natūralią savo antakių formą. Be to, vertėtų vengti itin išlenktų antakių, nes su plona plaukelių linija vargu ar pavyks išgauti ypač dailią jų formą.

Thin-Eyeborws

Lygūs antakiai 

Jei jūsų antakiai nepasižymi lenkta linija, greičiausiai norėsite padaryti kaip įmanoma didesnį tarpelį tarp jų. Tokiu būdu išvengsite „vieno antakio“ įvaizdžio. Turėdamos tiesią antakių liniją grožio salone galite paprašyti specialistės šiek tiek išlenkti išorinį antakių kampą, taip antakių linija vizualiai atrodys lankstesnė.

Flat-Eyebrows

Išlenkti antakiai

Jei jūsų antakių forma natūraliai lenkta, tai puiku! Vadinasi, ypatingai jų prižiūrėti nė nereikės. Tiesiog pasirinkite labiausiai patinkantį stilių ir žaiskite su formomis. Kokių antakių norėsite šiandien? Aptakesne ar ryškesnę lūžio linija? Viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos!

Sushmita-Sen

Žinoma, tobulam antakių įvaizdžiui sukurti jums reikės profesionalios kosmetikos. Siūlome rinktis natūralesnę išeitį, kuri puoselės jūsų antakių plaukelius. LUMENE naujiena NORDIC CHIC antakių vaškas ir gelis – būtent tai, ko jums reikia, norint sutaupyti keletą vizitų pas antakių specialistę.

NORDIC CHIC antakių vaškas

Tai atspalvį suteikiantis skystasis vaškas, kuris išsyk padaro antakius tankesnius ir vešlesnius, bet išsaugo natūralų įspūdį. Norėdami ekspresyviai išryškinti antakius, padenkite juos vašku naudodami antakių pieštuką „Nordic Chic Extreme Precision Eyebrow Pencil“. Antakiai atrodys natūraliai, bet tankesni ir vešlesni. Skystasis vaškas nėra riebus, fiksuoja antakių plaukelius drėgme, todėl netrupės.

eyebrows-shaping-wax-1100x1100-light

NORDIC CHIC antakių gelis

Ši skaidri želė kiekvienam antakių plaukeliui padės atsidurti savo vietoje. Šepetėliu tankiais šereliais lengvai perbraukę antakius ilgam užfiksuosite makiažą. Želę galima naudoti paryškinus antakius biria priemone – ji suteiks tekstūros. Arba galima naudoti ją vieną, norint kuo natūralesnio įspūdžio.

eyebrows-waxing-gel-1100x1100

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*