5 priežastys, kodėl alyvuogės yra geriausias grožio draugas

Alyvuogės – vienas tokių produktų, kuriems abejingų neatsiranda. Vieni jas dievina, kiti nekenčia, tačiau faktai lieka faktai. Tai – vienas naudingiausių produktų tiek mūsų grožiui, tiek sveikatai puoselėti. Kodėl? Štai 5 priežastys, kodėl alyvuogės turėtų tapti tavo kasdienio gyvenimo palydovėmis.

Padeda sulieknėti

Alyvuogėse gausu naudingųjų riebalų, kurie padeda pasiekti trokštamas formas. Kadangi šiuos riebalus žmogaus organizmas įsisavina palengva, suvalgiusios alyvuogių ilgiau jausitės sočios, ilgą laiką nesinorės užkandžiauti. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad dažnai alyvuogių valgantys žmonės per dieną suvartoja mažiau kalorijų, be to, kraujo testai rodo, kad alyvuogių mėgėjų kraujyje daugiau seratonino.

Ramina skausmą

Ispaniškos alyvuogės bei Kalamata alyvuogės pasižymi dideliu antioksidantų kiekiu, kuris organizme veikia kaip natūralus skausmo malšintojas. Taigi, dažniau alyvuogių paskanaujantys žmonės rečiau skundžiasi skausmais.

Gerina odos ir plaukų būklę

Juodosiose alyvuogėse gausu riebalų rūgščių ir natūralių antioksidantų, padedančių palaikyti ir stiprinti plaukų ir odos sveikatą. Bene svarbiausia medžiaga, randama alyvuogėse – vitaminas E. mokslininkai įrodė, kad būtent šis vitaminas apsaugo odą nuo žalingų ultravioletinių spindulių bei veikia kaip puiki odos vėžio prevencinė priemonė. Taip pat alyvuogės gali apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo.

Tiesa, jei su alyvuogėmis jums susidraugauti tiesiog pernelyg sudėtinga, visada yra kita išeitis pasirūpinti savo plaukų sveikata. Siūlome išbandyti KLORANE šampūną su alyvuogių ekstraktu.

Šampūnas su ALYVUOGIŲ ekstraktu dėl amžiaus nusilpusiems plaukams, siekiantiems juos SUSTIPRINTI ir suteikti GYVYBIŠKUMO

Su metais plaukai tampa vis trapesni, plonesni bei praranda gyvybingumą. Galvos oda tampa sausesnė, dehidratuota ir mažiau atspari išorės veiksniams.  Šampūnas su eteriniu alyvuogių ekstraktu skirtas dėl amžiaus nusilpusiems plaukams. Dvigubas veikimas- galvos odai ir plaukams! Naudojant kurį laiką, pagerės galvos odos būklė, o plaukai atrodys ženkliai storesni, tvirtesni (2) bei gyvybingesni.

15-OLIVIER SHAMPOOING FR      corning-olives-category

Rūpinasi akių sveikata

Viename alyvuogių puodelyje rasite 10% reikalingos vitamino A dozės. Nuo senų senovės žinoma, kad šis vitaminas gerina regėjimą, be to, leidžia akims geriau atskirti šviesius ir tamsius atspalvius, gerina regėjimą tamsoje.

Puikus geležies šaltinis

Juodosiose alyvuogėse ypatingai gausu geležies. Jei organizme yra pakankamai geležies, raudonieji kraujo kūneliai gali efektyviai paskirstyti po kūną deguonį, o tai leidžia jaustis žvaliems ir stipriems. Be to, geležis – nenuilstanti energijos gamintoja. Jei organizme jaučiamas jos trūkumas, žmogus gali jaustis pavargęs, atrodyti išblyškęs.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*