Sausis – antakių mėnuo: nepakartojamas antakių priežiūros trio

Veido išvaizdos pagrindas – antakių forma. Su šiuo teiginiu vargu ar kas drįstų pasiginčyti. Laiku neišsipešiokite antakių ir rezultatas bus akivaizdus, lygiai taip pat kaip ir naudojant netinkamas antakių priežiūros priemones. Antakių forma svarbi ir darantis kasdienį makiažą į darbą, ir sumanius ypatingai padažyti antakius švenčių proga. Nesvarbu, ar pokytis minimalus, ar kardinalus, dirbant su antakiais reikia apsvarstyti viską, nes rezultatas – labai svarbus.

Antakių forma atspindi emocijas, pabrėžia akis, charakterio bruožus, o veidui suteikia individualumo. Tiksliai sutvarkytiems antakiams reikia tobulos kasdienės priežiūros, geriausių priemonių, patarimų ir metodų. Vadovaudamiesi šiomis idėjomis profesionalios kosmetikos kūrėjai Make Up For Ever atvėrė naują puslapį antakių makiažo istorijoje ir sukūrė nenugalimą priemonių trio THE BROW SHOW. Norintiesiems tiesiog paryškinti antakius, suteikti jiems kiek kitokią formą ar visiškai pakeisti formą, THE BROW SHOW pristato įvairios konsistencijos ir atspalvių priemones, padėsiančias formuoti antakius.

ANTAKIŲ PLUNKSNELĖ „BROW LINER“

Šia antakių plunksnele antakius be vargo paryškins tiek profesionalas, tiek pradedantysis. Ryški, drąsi antakių linija iškart pakeičia veidą, pabrėžti antakiai natūraliai paryškina akis, suteikia joms išraiškingumo ir harmonijos.

Su antakių plunksnele BROW LINER tobulai susikursite norimą antakių įvaizdį – visiškai natūralų ar ypač rafinuotą. Ši naujoviška MAKE UP FOR EVER priemonė išsiskiria dideliu tikslumu ir sodria spalva, todėl ja galima padažyti antakius taip, kad jie geriausiai atskleistų jūsų savitumą. Be to, priemonės sudėtyje gausu pigmentų, todėl neteks baimintis dėl sodrumą praradusios spalvos. Antakiai išliks ryškūs, kad ir kiek valandų tektų praleisti vakarėlyje.

Ypač plonas antakių plunksnelės BROW LINER galiukas leidžia brėžti liniją nepaprastai tiksliai ir skirtingu intensyvumu, todėl šia priemone galima išgauti nepaprastai subtilų ir išraiškingą rezultatą. Plunksnelė užpildo smulkiausius tarpelius tarp antakių plaukelių, nepriekaištingai pabrėžia antakių liniją ir sukuria visiškai naują įspūdį.

gfbvc

ANTAKIŲ ŽELĖ „BROW GEL“

Paprastai pabrėžti antakiai sukuria išskirtinį, klasikinį įspūdį. Juos galima paryškinti ir pabrėžti taip, kad neliktų nemalonaus lipnumo pojūčio.

MAKE UP FOR EVER sukūrė antakių želę BROW GEL, kuria padengti ir išlyginti antakiai atrodo grakščiai ir nepriekaištingai, natūraliai vešlesni ir tvarkingi.

Želės sudėtis papildyta skaidulomis, todėl ji gerina antakių struktūrą. Gausus mineralų raudonųjų dumblių ekstraktas sustiprina antakių plaukelius. Žėručio dalelės atspindi šviesą, o glicerolis sustiprina pigmentų ir perlamutrinių medžiagų spalvą.

Kad rezultatas būtų nepriekaištingas, MAKE UP FOR EVER sukūrė šepetėlį, tobulai sušukuojantį antakių plaukelius. Asimetriniu antakių želės BROW GEL šepetėliu linija brėžiama tiksliai, o plokščiu šepetėliu tepant želę pasviras galiukas idealiai suguldo antakių plaukelius. Antakių želė BROW GEL pakeis antakių priemonę BROW SEAL. Keturi papildomi atspalviai (kartu su originaliąja skaidria žele) leis priderinti šią priemonę prie natūralios antakių spalvos.

fdbvc

ANTAKIŲ PIEŠTUKAS „BROW PENCIL“

Kruopščiai sutvarkyti antakiai suteikia žvilgsniui gelmės ir išraiškingumo. Šis profesionalų naudojamas antakių pieštukas suvienodina spalvą, užpildo tarpelius tarp antakių plaukelių, visiškai pakeičia antakių formą ir juos paryškina. MAKE UP FOR EVER sukūrė antakių pieštuką BROW PENCIL, galintį suteikti antakiams savitą įspūdį – nuo antgamtiško iki ypač rafinuoto.

Idealiai subalansuotą antakių pieštuko BROW PENCIL sudėtį sudaro vaškai ir pigmentai, leidžiantys tiksliai nubrėžti liniją ir suteikiantys ilgai išliekančią, sodrią spalvą. Daugumos atspalvių antakių pieštukų BROW PENCIL sudėtį sudaro 30 proc. vaškų, o ricinos ir japoniškieji aliejai padeda ilgiau išsaugoti spalvą.

Inovatyvus antakių pieštuko BROW PENCIL galiukas asimetriškas, todėl sukurti skirtingus įvaizdžius lengviau. Plačiu pieštuku spalvą galima paskirstyti skirtingu intensyvumu, o smailiu galiuku – nepaprastai tiksliai užpildyti tarpelius tarp plaukelių. Net nudrožus, antakių pieštuko BROW PENCIL galiukas išlieka asimetriškas.

Norint preciziškai sutvarkyti antakių liniją, ypač svarbu pasirinkti tinkamo atspalvio pieštuką – kuo panašesnį į natūralią antakių spalvą. Kad pasirinktumėte tinkamai, antakių pieštukai yra skirtingų atspalvių, todėl rinkdamiesi nesusipainiosite.

gfbv

Pašėlę „Rock’n'roll“ antakiai:

1 ŽINGSNIS

A Antakių plunksnele paryškinkite antakius,  kaip parodyta.

B Antakių pieštuku nubrėžkite liniją ant antakio pagrindo.

A         b     B

2 ŽINGSNIS

A Antakių pieštuku suteikite antakiui tamsų atspalvį.

B Antakių žele šukuokite antakį nuo pagrindo linijos iki viršaus, o žnyplelėmis suspauskite jį gale, kaip parodyta.

A c B

3 ŽINGSNIS

A Antakių plunksnelės galiuku suformuokite vientisą antakių plaukelių formą. Plaukelius sutvirtinkite antakių žele.

B Antakių plunksnele pieškite antakį nuo pagrindo iki pusės, kad suteiktumėte „ombré“ efektą.

   A a B


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*