Modeliai pataria: 5 tobulos odos paslaptys

Jei jums kada teko sutikti profesionalų modelį ir bent keletą minučių atidžiai pažiūrėti į jos veidą, greičiausiai jau pastebėjote, kad šioms merginoms anaiptol nereikia tonos makiažo tam, kad jų oda atrodytų nepriekaištingai. Tiesą sakant, vargu ar pavyktų iš pirmo karto pasakyti, ar modeliai apskritai kasdien naudoja pudrą. Veidas atrodo sveikai spindintis ir be jos. Tačiau ne visiems modeliams pasiseka gimti su nepriekaištingais genais, daugelis jų turi kaip reikiant pasistengti tam, kad veidas kasdien atrodytų sveikas ir žvalus. Laimei, šiuos grožio triukus nesunkiai galite pakartoti ir jūs, prireiks tik šiek tiek kantrybės ir laiko.

Taigi, ką daro modeliai, kad išlaikytų nepriekaištingą odos išvaizdą?

Jos valo veidą toneriu

Nors tai ir gali skambėti keistai, dažnas veido plovimas tikrai nepadeda išlaikyti tobulos veido odos. Kasdienis prausiklių naudojimas, atvirkščiai, gali ją sausinti ir nuvalyti nuo odos paviršiaus natūralius aliejus, todėl profesionalūs modeliai kartais tiesiog nuvalo veidą toneriu. Grožio specialistai rekomenduoja tonerį naudoti rytais, o prausikliu veido odą nuprausti tik prieš einant miegoti. Kasrytinis odos valymas toneriu ne tik pašalins nešvarumus, bet ir subalansuos tinkamą odos pH.

Jos vartoja mažiau cukraus

Cukraus atsisakymas ne tik stiprina sveikatą, bet ir padeda palaikyti nepriekaištingą odos išvaizdą. Didelis cukraus kiekis gali paankstinti odos senėjimą ir paskatinti raukšlelių atsiradimą. Taip nutinka dėl to, kad cukrus, atsidūręs kraujyje, sukuria molekules, naukinančias kolageną ir elastiną (medžiagas, padedančias išlaikyti odos elastingumą). Taigi, saldymunų atsisakymas iš tiesų padeda palaikyti jaunatvišką odos išvaizdą.

30-day-no-sugar-challenge-1

Jos periodiškai lankosi pas odos specialistus

Žinoma, ne visos merginos gali sau leisti kiekvieną dieną praleisti po keletą valandų grožio specialisto kabinete, tačiau tai ne priežastis visiškai atsisakyti profesionalių grožio procedūrų. Net vienas vizitas per mėnesį grožio specialisto kėdėje, kur jūsų veido oda bus palepinti kokybiškomis kaukėmis ir grožio procedūromis gali padaryti tikrus stebuklus!

Jos kas dieną drėkina odą

Nors šią paprastą taisyklę visos girdėjote jau tuzinus kartų, anaiptol ne kiekviena jos laikosi. Tam, kad galėtumėte džiaugtis nepriekaištinga ir sveika oda, per dieną reikėtų išgerti bent 8 stiklines vandens (jei dažnai mėgaujatės kava, išgerkite dar daugiau). Be to, nepamirškite kiekvieną dieną pasirūpinti papildomu odos drėkinimu. Tinkamą odos drėgnumą palaikyti padeda ir odą Vitaminu E aprūpina LIERAC naujiena – raukšles koreguojantis drėkinamasis veido kremas normaliai /mišriai odai DERIDIUM. Specialiai sukurtas aktyviai kovai su raukšlėmis, šis kremas mažina raukšlių kiekį ir gylį bei kas dieną drėkina odą.

Aktyvios medžiagos:

  • 6.5% struktūrą atkuriančio komplekso (iš rasakilos, gebenės, asiūklio)
  • Odą drėkinantiis saldžiųjų migdolų ekstraktas
  • Antioksidantas – Vitaminas E

Ryte ir/arba vakare tepti ant švarios veido odos.

lieracderidium_creme_hydratante_correction_des_rides_reflexion

Jos mankštinasi

Jei jau keletą mėnesių ieškote įtikinamų priežasčių, kodėl turėtumėte užsirašyti į Zumbos pamokas, bet tingulys visada nugali pasiryžimą, štai dar viena priežastis: jei norite sveikos ir skaisčios odos, kasdienė mankšta turėtų tapti ritualu numeris 1. Kai sportuojate, jūsų kraujas plūsta į odos paviršių, ją stimuliuodamas ir suteikdamas jaunatvišką ir sveiką išvaizdą. Taigi, kol iki maudynių ir trumpų sijonėlių sezono dar yra apsčiai laiko, dabar būtų pats metas iš spintos traukti sportinius batelius!

08-woman-working-out-lgn


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*