7 gožio klausimai, į kuriuos negali atsakyti google, bet galime mes!

Šiais laikais geriausios draugės ar mamos pagalba grožio klausimais praranda savo galią. Vis dažniau jų patarimus merginos ir moterys išmaino į Google paiešką, kuri, rodos, turėtų atsakyti į bet kokį į galvą šovusį klausimą. O kokių atsakymų merginoms prireikia dažniausiai? Grožio Naujienos skelbia dažniausiai Google paieškoje ieškomų klausimų apie grožį ir skuba į juos atsakyti!

Kaip susipinti žuvies uodegos kaselę?

Nors Instagram profiliuose šis pynimas atrodo sudėtingesnis už raketų mokslą, iš tiesų tokią šukuoseną pasidaryti visai nesunku. Žvilgtelkite į video ir skirkite vieną kitą minutę prie veidrodžio. Ar pavyko?

Kaip paskatinti plaukų augimą?

Greičiausiai ir pati išvardytumėte daugiau plaukų augimą skatinančių būdų, nei danguje yra žvaigždžių, tačiau jei nenorite visą savaitę skleisti svogūnų aromato ar penktą kartą mėginti išplauti iš galvos kiaušinio baltymus, tuomet tiesiog išbandykite PHYTOLOGIST 15, energijos suteikiantį ir visiškai plaukų slinkimą stabdantį šampūną.

phytologiste_shampoing_vdef_fondblanc_cmjn

Kaip užpildyti antakius?

Pagaliau grožio ekspertai iš naujo įvertino tvarkingų antakių svarbą ir paskui save nutiesė visą šleifą puikių kokybiškų antakių priežiūros priemonių! Jei trokštate išraiškingų antakių, išbandykite BOURJOIS „Brow Duo Sculpt“ antakių pieštuką, kuris ne tik profesionaliai suformuos antakius, bet ir suteiks jiems spindesio.

hd-brow-duo-sculpt-22_open          hd-brow-duo-sculpt-22_closed

Kaip sugarbanoti plaukus?

Sena kaip gyvenimas taisyklė yra ta, kad tiesiaplaukės visuomet trokšta garbanų, o garbanės daro viską, kad tik galėtų bent akimirką pasidžiaugti tiesiais it styga plaukais. Mūsų patarimas? Pamilkite save tokią, kokia esate, ir nepamirškite naudoti kokybišką šampūną. Siūlome išbandyti LV raminamąjį šampūną be kvėpiklių ir dažiklių, kuris ne tik pasirūpins jūsų plaukais, bet ir raminamai veiks galvos odą.

6414504721608_lv_ram_samp

Kaip pašalinti gelinius nagus?

Tik neskubėkite imtis radikalių priemonių! Į šį klausimą greitai ir paprastai jums gali atsakyti šis video. Paprasta ir neskausminga, o nagai liks nesužaloti ir pasiruošę naujiems manikiūro iššūkiams.

Kaip valyti makiažo šepetėlius?

Jei bent kartą uždavėte šį klausimą Google paieškoje, jau galime jus pagirti. Vadinasi, prižiūrite savo makiažo priemones ir šepetėlių išvalyti nepamirštate. O kad ši procedūra taptų dar paprastesnė, siūlome žvilgtelėti į šį video:

Kaip naudoti maskuoklį ir kam jis reikalingas?

Maskuoklis – nepakeičiamas draugas po bemiegės nakties ar įtemptos darbo savaitės. Juo nesunkiai paslėpsite nuovargio žymes ar netikėtai veidą išpylusį raudonį. Jei norite išsaugoti natūralią odos išvaizdą ir pamaitinti veido odą A, C, E vitaminais bei prisotinti ypač svarbiu kolagenu ir hialurono rūgštimi, išmėginkite COLLISTAR „Foundation+Concealer Total Perfection Duo SPF15“ skystą pudrą ir maskuoklį viename.

1443119385_1

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*