Moters vizitinė kortelė – rankos: kaip jas apsaugoti?

Tinklaraščio www.grozionaujienos.lt skaitytojos gali pasinaudoti puikia galimybe ir mūsų Facebook puslapyje Grožio Naujienos privačia žinute klausti rūpimų klausimų apie grožį. Grožio konsultantė Rasa pasistengs išsamiai atsakyti ir padės išspręsti kilusias grožio problemas.

Šįkart mūsų skaitytoja klausia:

Artėjant žiemai mano rankos pasidaro labai šiurkščios, o kartais nuo išsausėjimo net ima perštėti, nepaisant to, kad kas kartą nešioju pirštines. Gal patartumėte, kaip prižiūrėti rankas artėjant šalčiams?

Grožio konsultantė Rasa atsako:

Atėjus šaltiems orams dėl ypač sauso oro patalpose ir temperatūrų skirtumo, dažno rankų plovimo rankų oda ima pastebimai sausėti. Rankas reikia saugoti ne tik nuo šalčio, bet taip pat jas intensyviai drėkinti bei maitinti. Todėl tepti rankas kremu reikia po kiekvieno rankų plovimo ar bent kelis kartus per dieną. Rekomenduočiau Sebamed rankų kremą, kuriame yra alantoino, bisabololio, pantenolio – medžiagų, kurios minkštins, švelnina ir ramina rankų odą. Lengva tekstūra gerai įsigeria suteikdama rankos malonų komforto pojūtį.

sm-balzamas-rankoms-ir-nagams-75-mlthe-hand-care-in-winter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*