3 grožio vėjai, kuriuos privalai pagauti prieš prasidedant rudeniui

Tai nutinka kasmet – ilgesingi žvilgsniai, į spintą tvarkingai sulankstant maudymosi kostiumėlį ir į lentynas pamažu keliaujantys megztukai (pradedant lengvais medvilniniais, kurie vadinasi „o kas, jei su marškinėliais vakare bus šaltoka“ ir baigiant pūkuotais vilnoniais). Lygiai taip pat iš mūsų makiažo krepšelių pasitraukia ryškios rėkiančios spalvos ir išraiškingi akcentai, užleisdami vietą rudeniškiems pasteliniams tonams. Tačiau, jei iki šio meto dar nespėjote kaip reikiant atsidžiaugti vasariškais mados vėjais, kodėl gi neišnaudojus tam paskutinių rugpjūčio dienų?

parengė Aistė Meidutė

LABAI ryškios lūpos

Tai – lūpos, kurias norisi bučiuoti, norisi prikąsti, norisi šypsotis vos tik pamačius tą spalvą. Lūpos – braškės ir lūpos vasara. Jei taip ir nespėjote iki soties atsidžiaugti sodriomis vasariškomis lūpdažių spalvomis, dabar – jūsų paskutinis šansas tai padaryti. Dėvėkite ryškų lūpdažį visur iki pat pirmosios rugsėjo dienos. Juk kita tokia proga išauš tik kitais metais.

Red Lips

Ką siūlome mes?

Lūpų dažus, išsiskiriančius unikalia souffle tekstūra ir matine spalva – BOURJOIS „Rouge Edition Souffle de Velvet“. Ryški vasariška spalva išliks net iki 10 valandų, be to, nereikės jaudintis dėl papildomo lūpų drėkinimo.

RAL_SOUFFLE_DE_VELVET_CLOSED_02               RAL_SOUFFLE_DE_VELVET_OPEN_02

Blakstienos iki dangaus

Šią vasarą buvome pamišusios dėl išraiškingų ir ilgų blakstienų, tad kam sustoti! Jei nesinori gaišti ilgų valandų, bandant priklijuoti dirbtines blakstienas, tiesiog pasirinkite tinkamą tušą ir ryžkitės eksperimentui. Patepkite blakstienas blakstienų tušu, tada švelniai kempinėle papudruokite jas biria pudra ir vėl patepkite tušu. Procedūrą kartokite tol, kol blakstienos pasieks norimą apimtį.

6e54bb_82479bd4323d4c878bfbb892ab22ca7c

Ką mes siūlome?

Susikurti itin juodas ir itin dideles blakstienas su ISADORA „Insane Volume Lash Styler“ blakstienų tušu. Šis tušas išsiskiria ypatingu šepetėliu, kurį sudaro 3 rezervuarai. Jų dėka blakstienos nudažomos ypatingai dideliu tušo kiekiu. Be to, šepetėlio šereliai sudaryti iš 2 dalių: retieji kieti šereliai atskiria ir „ištempia“ blakstienas. Minkštieji tankūs šereliai užtepa reikiamą kiekį tušo.

Generate

Stilingas „negative space“ manikiūras

Šį sezoną klasikinis manikiūras pažengė toli į priekį (ar dar pamenate žaismingą linijų žaismą Gucci ir Tibi mados namų kolekcijose?). Visą vasarą tiesiog ėjome dėl „negative space“ nagų, tad kodėl gi neišlydėjus sezono su netikėtu geometrinių formų žaidimu? Nesidrovėkite išmėginti pačių ryškiausių spalvų, čiupkite vasariškus uogų ir vaisių atspalvius arba merkite nagų galiukus į neonines spalvas! Juk dar ne vėlu pademonstruoti savo naująjį manikiūrą linksmame baseino vakarėlyje!

deborah-lippmann-80s-rewind-lightning-bolt-nail-art-3

Ką mes siūlome?

Trokštamą spalvą nebus sunku atrasti naujoje LUMENE „Gel Effect“ kolekcijoje. „Gel Effect“ nagų lakai – LUMENE pasidižiavimas. Itin sodri spalva, itin dengianti tekstūra, greitai džiūnanti formulė, itin patogus, ploksčias aplikatorius.

lumene_6412600845891_dewy_lavender_18_500x500 lumene_6412600845907_fall_red_19_large_500x500


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*