Stilingos merginos dienoraštis

Vienos merginos dienoraščiuose įrašo slapčiausias savo svajones, kitos kas antrame puslapyje pažymi vis naujo išrinktojo vardą. Yra ir tokių merginų, kurios dienoraščius paverčia darbo ir ateities planų knygomis. O šiandien kartu su jumis noriu atversti stilingos merginos pirmąjį dienoraščio puslapį, kuriame – nedidelė paruoštukė visoms, kurios trokšta būti stilingos, pastebėtos ir įvertintos.

parengė Aistė Meidutė

Daugelis merginų ir moterų mano, kad stilinga mergina – tam tikra supermeno moteriška versija. Iš tiesų, viskas yra kur kas paprasčiau, šios merginos tiesiog labai gerai pasiruošusios. Jeigu niekada jų nematome gatvėje su savaitės senumo kavos dėme ant palaidinės arba negirdime kaukšint per asfaltą nepatogiais ir skausmingais aukštakulniais, taip yra visai ne todėl, kad joms taip niekada nenutinka. Stilingos merginos paprasčiausiai žino, kaip tokias problemas greitai įveikti.

Tiesa ta, kad pati stilingiausia jūsų draugė laikosi keleto labai praktiškų taisyklių, kurios leidžia jai pasitikėti savimi ir atrodyti šauniai, kad ir į kokioje gyvenimo dramoje ji atsidurtų. Išlaidavimas brangiems drabužiams čia visai niekuo dėtas. Tikrasis stilius prasideda dar tada, kai stilinga mergina, pramerkusi vieną akį, ropščiasi iš lovos. Ji atsiverčia savo dienoraštį ir pradeda rašyti:

 • Vakare suplanuoti, ką rengsiuosi rytoj. Tai visai ne aukštoji matematika ir ne raketų mokslas. Klaidinga manyti, kad turėdama vos pusvalandį mieguista mergina atras spintoje tobulą drabužių derinį. Tiesa yra ta, kad jei gatvėje matome ją nepriekaištingai suderintomis spalvomis ir stiliumi, vadinasi, ji tikrai pasistengė, kad matytume būtent tai. Viskas prasideda nuo to, ar pasiryšime atverti savo spintos duris prieš eidamos miegoti ir kruopščiai suplanuosime, ką rengsimės rytoj. Be to, tokia organizacija leis ilgiau mėgautis rytinės kavos puodeliu!
 • Skirti sau pakankamai laiko. Ši taisyklė puikiausiai dera kartu su pirmąja. Stilinga mergina progai pasitaikius nepuola tikrinti savo Facebook anketos ar žiūrėti, ką daro jos mylimasis. Ji žino, kad yra verta viso to laiko, kurį skiria savo grožiui. Drabužių derinimas gali būti ne tik smagus, bet ir varginantis užsiėmimas, tačiau viską atperka pavydūs žvilgsniai gatvėje. Be to, skirdamos daugiau laiko aprangos planavimui, galėsite sumaniai priderinti prie stiliaus metų metus spintoje gulintį diržą ar dovanų gautus auskarus. Atradusi originalų drabužių derinį, pasidarykite su juo asmenukę. Po kurio laiko galėsite šį stilių vėl pakartoti.
 • Nepamiršti stilingų apatinių. Stilingos moterys žino, kad stilius toli gražu neprasideda ties sijonu ir palaidine. Visa ko pagrindas – apatiniai. Tik pagalvokite, kiek daug moters figūrai reiškia tinkamai (arba netinkamai) parinkta liemenėlė ir kelnaitės! Aptempiančios kelnaitės puikiai išlaikys kūno formą ir prispaus papildomus riebaliukus, o su liemenėle nesunkiai galėsite modeliuoti savo krūtinę. Be to, dėmesys apatiniams tikrai pravers, jei ketinate nakvoti svečiuose. Neteks raudonuoti persirenginėjant dėl išsitampiusių medvilninių kelnaičių ir nudėvėtos liemenėlės.

f290811ac130d8a18ed5a69a2bb6edf1

 • Dairytis į kitas stilingas moteris. Stilingos moterys metų metus kaupia patirtį, kaip derinti drabužius ir atrodyti tvarkingai ir gundančiai. Greičiausiai jos taip pat sėmėsi originalių idėjų, žiūrėdamos į madų žurnalų nuotraukas ir sekdamos geriausius stiliaus tinklaraščius. Instagram ir Pinterest – du raktiniai žodžiai, jei norite pasisemti naujų idėjų savo įvaizdžiui. Čia tikrai rasite ne vieną šaunų patarimą, kaip nepasiklysti mados džiunglėse ir likti stilinga bei žavia ir darbe, ir vakarėlyje.
 • Nepamiršti pažiūrėti pro langą. Patarimas skamba labai paprastai, bet jo tiesiog negalima ignoruoti! Jūsų spinta geriau nei bet kuris sinoptikas turi sekti besikeičiančias oro sąlygas. Prieš palikdamos namus visada žvilgtelėkite į orų prognozę, juk visai nenorite klampoti per pusnis ir šlapdribą lengvais aukštakulniais bateliais ir plonytėmis pėdkelnėmis, per kurias ryškiai šviečia mėlstanti kojų oda.
 • Visada pagalvoti apie tai, kur einu ir ką ten veiksiu. Geriausiai apsirengusios kambaryje moterys visada yra tos, kurios gerai apgalvojo aprangos kodą. Jos atrodo atėjusios būtent ten, kur ir planavo ateiti ir niekada neramsto sienų su striuku sijonėliu susitikime, į kurį visi kiti atėjo apsirengę ypač konservatyviai. Visada pagalvokite, į kokią vietą einate ir ką ten veiksite. Iššaukianti iškirptė ir tinklinės pėdkelnės gal ir puikiai atrodytų vakarėlyje, tačiau viršininko pobūvyje taip apsirengusi atrodytumėte mažų mažiausiai juokingai.
 • Vilkėti tik tais drabužiais, kurie nepriekaištingai tinka. Žinoma, net ir pačios stilingiausios moterys savo spintose greičiausiai turi bent vienus mylimus siauručius džinsus, kurie prašyte prašosi minus 5 kilogramų nuo liemens arba elegantišką palaidinę, kuri neatpažįstamai pasikeitė vos po vieno plovimo. Kad ir kaip jos mylėtų šiuos drabužius, stilingos moterys niekada jų nevilki. Jos žino, kad spintoje sentimentalumui ne vieta ir renkasi tik tokius drabužius, kurie nepriekaištingai joms tinka.

6d4ec507c73dbbd3b6b4ae391ca23424

 • Pasipuošti bent viena itin prabangia detale. Ar kada nors pagalvojote, kaip kai kurios moterys sugeba apsivilkti tik paprastus džinsus ir marškinėlius ir vis viena atrodyti it podiumo dievaitės? Žinoma, taip gali nutikti ir todėl, kad drabužiai joms puikiai tinka, tačiau gerai įsižiūrėjusios pastebėtume ir dar vieną gudrų triuką. Stilingos merginos visada žino, kad viena netikėta detalė gali daryti stebuklus. Eidamos pasivaikščioti į miestą su kasdiene apranga jos susijuosia džinsus prabangiu odiniu diržu, įsisega brangiai atrodančius auskarus arba per petį persimeta natūralios odos stilingą rankinę. Bent viena nedidelė prabangi detalė iš tiesų gali pakeisti visą įvaizdį!
 • Išsirinkti tinkamus aksesuarus. Kadaise garsioji Coco Chanel yra sakiusi: „kai puošiesi, visada nusiimk paskutinį užsidėtą aksesuarą.“ Ir ji buvo visiškai teisi, nors merginoms patinka blizgučiai, ta plonytė riba, kai kasdienė apranga tampa panaši į kalėdinę eglę – labai plonytė. Paklauskite savęs, stovėdama priešais veidrodį, ar jums tikrai reikalingas šis šalikas ir dar vienas ryškus kaklo papuošalas?

01a420e271381920f195e41d6ae64de0

 • Rūpintis savo išeiginiais drabužiais. Ar žinote priežastį, kodėl stilingos merginos niekada neatrodo susitepusios ar apsmūkusios? Jos negulinėja su savo šilkinėmis pėdkelnėmis ir raštuotomis suknelėmis ant sofos! Laisvalaikio drabužiai turi būti patogūs ir neįpareigojantys, gerbkite savo išeiginius drabužius. Leisdama laiką namie, net ir į svečius atėjus vaikinui, atrodysite kur kas geriau, įsisupusi į jaukų megztinį, nei į sofos apmušalus trindama aptemtą suknelę su nėriniais.

66c30d10f2fb8b75bd54b80e1c36f9e5

 • Sulankstyti ir pakabinti savo drabužius. Prancūzės sako: geriau jau raukšlės ant veido, nei raukšlės ant drabužių. Drabužių raukšlės iš jūsų palaidinių ir kelnių tikrai magiškai nedings, jei jas laikysite išmėtytas ant kilimo. Pakabinkite drabužius spintoje iš karto po to, kai juos nusivelkate ir kitą dieną lygintuvu darbuotis galėsite žymiai trumpiau.
 • Niekada neišduoti savo stiliaus. Iš tiesų stilingos moterys niekada aklai neseka naujausių madų. Žinoma, vienas kitas aksesuaras dar niekam nepakenkė, tačiau tikroji elegancija slypi klasikiniuose deriniuose. Stilingos moterys jų spintose turi tikrai ne vieną, būtent todėl jų apranga niekada neatrodo „išėjusi iš mados“, be to, jos visada turi ką apsirengti, kad ir kokia netikėta proga užkluptų.
 • Aprengti ne tik savo kūną, bet ir veidą. Stilinga mergina žino, kad išėjusi iš namų ji privalo aprengti ne tik kūną, bet ir veidą. Šaltuoju sezonu šį patarimą savo dienoraštyje ji pasižymi raudona spalva, juk vėjai, lietus ir šaltis tikrai nepadeda atrodyti gražesnėms. Kad veidrodyje džiugintų ne tik tobulas drabužių derinys, bet ir skaistus, sveikai švytintis veidas, stilinga mergina renkasi DEBOTAH DRESS ME PERFECT kreminę pudrą. Ši pudra – tarsi suknelė veidui. Praturtinta deguonimi, ji leidžia odai kvėpuoti ir tobulai prisitaiko prie jūsų odos atspalvio ir tekstūros.

DressMePerfect_02          Model 2


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*