Tobulų lūpų ABC

Lūpos, lūpos lūpos. Kartais atrodo, kad visas grožio pasaulis domisi tik lūpomis. Pasirodo, ne veltui. Tik pagalvokite, kiek daug gyvybiškai svarbių darbų turi atlikti lūpos – jomis mes bučiuojamės, jos saugo mūsų dantukų viešumą, lūpą prikandame, jei jaučiamės nejaukiai (ar kaip tik laukiame romantiško vakaro), lūpas glaudžiame prie spalvingo pieno kokteilio šiaudelio ir, galiausiai, paskutinis, bet toli gražu ne prasčiausias – būtent lūpas dažniausiai papučiame prieš fotoaparato blykstę. O ką daryti, jei tos lūpos, nors pasiusk, visai netinkamos formos? Pasirodo ir tai galime pakeisti, taigi, jūsų, mielosios, dėmesiui – keletas mažų žingsnelių link tobulų lūpų.

parengė Aistė Meidutė

Šiek tiek putlesnės:
trokštate putlesnių lūpų? Ką gi, pats metas čiupti lūpdažį ir lūpų apvado pieštuką. Įsitikinkite, kad jų atspalviai sutampa. Rinkitės šviesesnes spalvas, nes padažytos tamsesnių tonų lūpdažiais lūpos gali dar šiek tiek sumažėti. Lūpų kontūro pieštuku apibrėžkite lūpas: brėžkite visai arti lūpų kraštelių iki pat jų kampučių, tik nepersistenkite – linija neturėtų pabėgti „už kadro“. Kai lūpų forma apibrėžta, užpildykite visą lūpų plotą apvadu, taip lūpų dažai laikysis ilgiau. Galiausiai, palaukę kol apvadas nudžius, švelniai tepkite ant lūpų lūpdažį.

397663_110403204150_lipssexy

Šiek tiek platesnės:
vietoje to, kad įtrauktumėte plonytes lūpas, mėgindamos pakartoti karoso išraišką, pabrėžkite savo burnos nuostabų plotį! Naudokite lūpų kontūrą, kuris tobulai atitinka lūpdažio spalvą ir apibrėžkite visą lūpų plotį iki pat kampučių. Galiausiai, čiupkite lūpdažį ir nepamirškite paskutinio akcento – švelnaus lūpų blizgesio potėpio per patį lūpų vidurį.

B12C306E114C20F6142BC2EEA1730F8C
Šiek tiek plonesnės:
triukas paprastas – kontūro pieštuku brėžkite liniją šiek tiek įėjusią į jūsų lūpų plotelį ir užpildykite lūpas lūpdažiu. Matinis lūpdažio tonas taip pat optiškai plonins lūpas.

3736--0x375-1

Šiek tiek natūralesnės:
nesivaržydamos užtepkite storą neutralaus lūpų pieštuko liniją, tada užpildykite lūpų plotą bespalviu blizgesiu ir išlyginkite jį iki pat kampučių švelniais šviesių lūpų dažų brūkštelėjimais. Rezultatas – natūraliai švytinčios, sveikos lūpos.

???????????????????????????????????????

Tobulos:
Anglijos supermodelio ir drabužių dizainerės Kate Moss lūpos – vienos geidžiamiausių visame pasaulyje. Dabar šiomis lūpomis galite didžiuotis ir jūs. Rekomenduojame išbandyti Rimmel Kate Nude lūpų dažus! Įkvėpti pačios Kate Moss, jie kaip ir žavingoji vilioklė – stilingi ir elegantiški. Tobula lūpų spalva išliks net iki 8 valandų!

LF_Kate_Nude_Packshot_0422A608A1500000578-3154852-A_near_naked_Kate_Moss_41_showcases_her_natural_beauty_in_a_new_-a-8_1436449304007


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*