Blogerė Julija: į kovą su plaukų ir odos problemomis

Grožio Naujienų komanda pristato blogerę Juliją! Ši aistringa kosmetikos mylėtoja nuo pat šviesių savo garbanų iki pat spalvingų kojų nagų galiukų rekomendacijose bei apžvalgose aprašo savo kosmetines klajones, ieškant įdomių, grožiui ir sveikatai naudingų, kosmetikos priemonių. 

Šiandien Julija dalinasi įžvalgomis apie SEBAMED plaukų ir odos priežiūros priemones.

Julija_foto

Nežinau kaip Jums, brangiosios, bet man ši vasara „padovanojo“ ne tik gausybę gerų emocijų ir tobulą įdegį. Galvos oda taip pat tapo jautresnė, plaukai ėmė pastebimai slinkti, o blogiausia – mano gražų veidelį užpuolė inkštirai… Teko paskelbti aliarmą – šių nemalonių problemų sprendimui pradėjau ieškoti priežasčių bei priemonių. Kreipiausi į nei kiek ne mažesnes kosmetikos fanatikes – visažines savo drauges. :)

Pasibėdavojusi panašaus likimo draugei, paklausiau jos patarimo atkreipti dėmesį į dermatologinę kosmetiką, kuri yra skirta jautriai odai. Draugė prasitarė, kad jos plaukų slinkimo problemas puikiai išsprendė vokiškos SEBAMED priemonės. Po eilinio mūsų kavytės gėrimo ritualo, it raketa išskridau į vaistinę ir kone valandą praleidau prie tvarkingai išrikiuotų minėtos firmos sniego baltumo pakuočių. Namo iškeliavau nešina trimis priemonėmis, kurios turėjo tapti mano plaukus ir odą kamuojančių problemų sprendimais: šampūnu, kondicionieriumi ir valomosiomis veido putomis.

Galbūt esate girdėjusios, kad mūsų odos sveika ir graži išvaizda priklauso nuo tinkamo odos ir jos priežiūrai naudojamų priemonių pH. Normalus sveikos odos pH santykis yra 5,5. Taigi, mūsų naudojamos kosmetinės priemonės taip pat turėtų atitikti minėtus du penketukus. Tačiau dauguma ant parduotuvių lentynų gražiai išrikiuotų buteliukų gerokai viršija šiek tiek rūgštinę odos pusiausvyrą. Tarkime, mums įprastų prausimosi priemonių pH yra maždaug tarp 9-11. Kasdien naudodamos priemones su aukštesniu pH santykiu, darome jai meškos paslaugą: ne tik sutrikdome natūralius odos apsisaugojimo, atsinaujinimo procesus, bet ir sukuriame palankią terpę veistis bakterijoms bei visokiems negeriems, mūsų odos sveikatai ir grožiui norintiems pakenkti, mikroorganizmams :( Rezultatas: slenkantys plaukai, pleiskanos, odos alergijos ir bėrimai, padidėjęs odos riebalavimasis ar sausumas, spuogai ir inkštirai.

Būtent todėl ant visų SEBAMED priemonių galite išvysti šiuos du magiškus penketukus. Taip yra todėl, kad šios kosmetikos paskirtis – padėti mūsų odai grįžti į savo natūralią būseną ir, kartu su kitais aktyviais pagalbiniais ingredientais, veiksmingai spręsti jos problemas.

Priemonėse, kurios puoselėja galvos odą ir plaukus, neturėtų būti muilo ar šarmų. Jų sudedamosios dalys turi aktyvuoti natūralias galvos odos funkcijas, pagerinti plaukų folikulų aprūpinimą maitinamosiomis medžiagomis bei deguonimi, tokiu būdu stabdyti slinkimą ir skatinti augimą. Būtent tokiu principu veikia vienas mano gelbėtojas – SEBAMED šampūnas nuo plaukų slinkimo. Ši priemonė aktyvuoja galvos odos funkcijas, taigi, natūraliai stiprina plaukus: jie tampa atsparesni sausėjimui, lūžinėjimui, labiau blizga. Tokie pagalbiniai ingredientai kaip NHE kompleksas ir kofeinas gerina odos kraujotaką bei maitinančių medžiagų, deguonies pasisavinimą, o natūralus ginko biloba ekstraktas stiprina NHE komplekso poveikį ir maitina plaukų šaknis.

KMK_sebamed

Skaidraus, neutralaus kvapo šampūno efektyvų poveikį pajusi vos įtrynusi juo galvos odą ir plaukus. Dėl SEBAMED šampūno sudėtyje esančių ingredientų, jauti malonų galvos odos dilgčiojimą ir užplūdusią šilumą. Mane ši priemonė sužavėjo dėl to, kad ji sureguliavo riebalinių liaukų veiklą ir panaikino pleiskanas, o niežulys, jautrumas dingo jau po kelių dienų. Be to, plaukai nustojo šiauštis ir įgavo natūralios apimties. Ypatingo poveikio dėl plaukų slinkimo ar augimo dar nepastebėjau. Greičiausiai todėl, kad naudoju jį vos kelias savaites, tačiau džiaugiuosi, kad nuo šiol galvą plaunu rečiau ir gyvenu patogiau. :)

Kita priemonė, turėjusi pagelbėti man atgauti per vasarą išbarstytą plaukų grožį – maitinamasis ir atkūriamasis plaukų kondicionierius SEBAMED. Siekdama tobulo rezultato, šį kondicionierių naudoju kartu su plaukų slinkimą mažinančiu šampūnu. Tiesą pasakius, šią priemonę pasirinkau dėl tiesiog fantastiškos bei išskirtinės jos sudėties: maitinančių ir drėkinančių avokado aliejaus ir pantenolio, tonizuojančių pankolio, apynių ir melisos, raminančių ramunėlių ir kraujažolių ekstraktų. Ką jau kalbėti apie stebuklingai plauko paviršių lyginančius šilko proteinus! :) Nemeluosiu, nesitikėjau, kad tokiame, iš pirmo žvilgsnio, visai neišvaizdžiame baltame buteliuke galima rasti tokį lobį! Pirmiausiai, labai patiko šios priemonės kvapas ir ekonomiškumas. Mano pečius siekiančioms garbanoms užtenka žirnio dydžio kondicionieriaus. O galiausiai – mano plaukai per gana trumpą laiką įgavo tikrų tikriausio šilko švelnumo ir lygumo. Geriausias iki šiol bandytas kondicionierius, kurį tiesiog įsimylėjo mano dabar vėl gražūs ir švelnūs plaukai. Išties rekomenduoju!

O dabar įspūdžiai apie trečią gelbėjimo misijoje dalyvavusį SEBAMED produktą – antibakterines valomąsias putas CLEAR FACE. Per paskutinį (ir labai karštą) vasaros mėnesį pastebėjau, kad ant veido, lyg grybai po lietaus, pradėjo dygti inkštirai. Turbūt visos riebaluotis linkusios odos savininkės su manimi sutiks, kad vasara šiuo atžvilgiu – sudėtingas sezonas. Spuogai ir inkštirai paprastai atsiranda dėl to, kad sutrinka odos pH. Tuomet oda praranda natūralų gebėjimą atsinaujinti – apsisaugoti nuo bakterijų. Tik įsivaizduokite, karščio aktyvuotos riebalinės liaukos… ant odos paviršiaus susikaupę nešvarumai… bakterijos… – visa tai užkiša mūsų veido poras, nusėja veidą spuogais ir inkštirais. Skamba baisokai, ar ne? Brangiosios, galiu Jus nudžiuginti, kad geresnio inkštirų žudiko už SEBAMED antibakterines valomąsias putas dar nesu naudojusi. Pirmiausiai, jos švelniai ir efektyviai išvalo poras ir stabilizuoja odos rūgštinę pusiausvyrą. Taip pat, nesausindamos saugo ir atkuria natūralią apsauginę lipidinę odos plėvelę, drėkina, ramina ir vienodina odos spalvą. Pats gamintojas netgi garantuoja, kad niekšes bakterijas ši priemonė išnaikina per 5 min. Skamba neįtikėtinai, ar ne? :) Bet kuriuo atveju, man šios putos labai padėjo. Oda nuo inkštiriukų išsivalė po gerų trijų savaičių. Taigi, apsišarvuojame kantrybe ir pirmyn į kovą!

 

Kovingiausi linkėjimai,

Julija iš KOSMETIKOS MYLĖTOJŲ KLUBO

Daugiau Julijos apžvalgų, pamąstymų, diskusijų galite rasti ČIA.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*