Baigėsi jūsų atostogos? Dabar leiskime paatostogauti odai!

Ką tik grįžote iš atostogų egzotiškoje saloje. Palmės, jūra, kokosų pienas… O gal diskotekos, naujos pažintys ir krentančios žvaigždės paplūdimyje? Bet kuriuo atveju, dabar turėsite energijos visiems darbo metams. O kaip jūsų oda? Ar ji pailsėjo kartu su jumis? Ne? Tuomet pats metas leisti jai paatostogauti!

parengė Aistė Meidutė

Savaime suprantama, po atostogų saulėje, odai reikės skirti papildomo rūpesčio. Saulė ir jūra gali pavojingai išsausinti odą. Nepadeda ir audringi vakarėliai atostogų metu. Kartais laisvalaikio stilius neatneša daug naudos nei mūsų odai, nei sveikatai. Pora taurių per daug gėrimo ar cigaretės dūmas (net jei pati nerūkote, o tik stovite šalia rūkančių bičiulių) ir bemiegės naktys (kas gi nesusigundo! Naktis tokia ilga, o atostogos tokios trumpos!) palieka žymes odoje. Taigi, pats metas leisti odai pailsėti. Paruošėme jums trumpą odos atostogų programą:

Atsisveikinimas su murziais

dirty-face-child

Kai grįžtame pailsėjusios su įrudusia oda, vanduo ir muilas atrodo it mirtini priešai. Bijome, kad įdegis labai greitai nusiplaus (o su juo ir patys brangiausi atostogų prisiminimai!). Vis tik, po atostogų labai svarbu valyti odą. Pradėkime odos atostogas nuo švelnaus šveitiklio, jį naudokime veido odai ir visam kūnui. Su lyg kiekviena diena oda po truputį pilkėja, tačiau šveitiklis vėl sugrąžins jai žvilgesį. O jei turėsite dar šiek tiek laisvo laiko… vienas vizitas pas estetistą gali padaryti stebuklus.

Drėgni malonumai

moisturizer-toner-replaced-by-face-cream

Kai oda jau spindinti ir kaip reikiant nušveista, pats metas pasirūpinti drėkinančia kauke. Nepamirškite kauke padengti ir kaklą bei krūtinės sritį. Jei situacija kritinė, sudrėkinkite rankas bei pėdas. Šios zonos itin jautrios ir dažnai nukenčia nuo saulės. Rinkitės drėkinantį kremą, tinkantį būtent jūsų odos tipui. Jei kenčiate nuo itin išsausėjusios odos, padovanokite sau ypač drėkinantį ir maitinantį serumą.

“Savaitę manęs nebus, išvykau į SPA!”

PA_Spa02_lg

Jei norite susitaikyti su savo oda (prisipažinkite, juk per atostogų mėnesį tikrai padarėte vieną kitą mažytę nuodėmę), pats metas sukurti namuose aukščiausios klasės SPA. Jūsų oda tikrai liks dėkinga!

„Labanakt“ vaikučiai

bigstock_Sleeping_Girl_4244622

Bent vieną savaitę pasistenkite eiti miegoti kuo anksčiau. Juk oda atsinaujina ir ilsisi būtent naktį. Prieš eidamos miegoti, išsitepkite kremu ir atsigriebkite už visą tą atostogų laiką, kai per linksmybes buvote pamiršusi net sapnuoti!

Picoms – ne, salotoms – taip!

woman-eating-salad-1

Per savo SPA savaitę pasirūpinkite sveika mityba. Tarkite „Taip!“ vaisiams ir šviežioms salotoms. Kiek galima, venkite riebalų. Pradėkite dieną nuo šviežių vaisių arba maisto, kuriame gausu skaidulinių medžiagų. Pietums paruoškite salotų (tik jokio riebaus padažo! Jį pakeis alyvuogių aliejus ir citrinos sultys). Vakarop pasimėgaukite kąsneliu liesos žuvies ar mėsos su lengvomis daržovių salotomis.

Jokio alkoholio!

juice_1916767c

Per savo SPA savaitę venkite bet kokios draugystės su alkoholiniais gėrimais. Alkoholis (kaip ir cigaretės dūmas) – mirtini priešai jūsų odai. Jei, vis dėlto, nutarėte pasilinksminti su bičiuliais, o gal užklupo netikėta mergaitiška šventė, puiki vakaro išeitis – pomidorų sultys su trupučiu tabasco padažo, pagardintos juodaisiais pipirais.

Saugūs pasimatymai su saule

Sunscreen1

Dar viena taisyklė, tiesiog privaloma šiltuoju sezonu: jokių trumpų pasivaikščiojimų be kremo nuo saulės. Kas kartą, kai oda susitinka su saulės spinduliais be jokios apsaugos, saulė palieka savo žymes.

 Finišas pasiektas!

Laikrodėlis tiksi, SPA savaitė visai netrukus baigsis, o ją vainikuoti gali „Geriausias multifunkcinis odos priežiūros produktas“! Ir tai ne šiaip sau pagyros, o oficialus BIO-OIL odos priežiūros priemonės titulas! BIO-OIL rūpinasi jūsų oda, apsaugo nuo išsausėjimo, maitina ir padeda išvengti nepageidaujamų randų, bjaurojančių švelnią, moterišką odą. BIO-OIL  itin naudingas, atslinkus vasaros karščiams. Ši priemonė veiksmingai apsaugos saulės vonių aukas. Be visų šių savybių, BIO-OIL  puikiai paskirstys odos atspalvius, todėl tikrai neteks jaudintis dėl nevienodo įdegio ar kitų odos problemų, dėl kurių atsiranda šis nemalonus defektas. Tai – pasitikėjimo verta odos priežiūros priemonė, pelniusi net 224 apdovanojimus įvairiose pasaulio šalyse.

BIO OIL


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*