Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?

Tinklaraščio www.grozionaujienos.lt skaitytojos gali pasinaudoti puikia galimybe ir mūsų Facebook puslapyje Grožio Naujienos privačia žinute klausti rūpimų klausimų apie grožį. Grožio konsultantė Rasa pasistengs išsamiai atsakyti ir padėti išspręsti kilusias grožio problemas.

Šįkart mūsų skaitytoja klausia:

Šiuo metu man labai slenka plaukai. Esu girdėjusi, jog taip dažnai vyksta dėl besikeičiančio oro. Ar tai tiesa? Kaip sustabdyti šį slinkimą? Man iš tiesų darosi jau neramu… Agnė, 25

Grožio konsultantė Rasa atsako:

Faktorių, darančių įtaką plaukų slinkimui, gali būti įvairių: besikeičiantys sezonai, netinkama mityba, vartoti vaistai, nėštumas ir gimdymas bei psichologinis stresas. Įdomiausia yra tai, kad plaukai ima slinkti po kurio laiko, kai kažkokius išgyvenimus mes jau būname pamiršę ir atrodo, kad plaukai ėmė slinkti staiga.

Rekomenduočiau naudoti Phyto Phytociane plaukus stiprinantį serumą. Jo sudėtyje yra Ginkgo biloba, putinų ekstraktai, amino rūgštys, vynuogių kauliukų ekstraktas, vitaminas B,šilko proteinai. Kad rezultatas būtų jaučiamas ir matomas šią priemonę patarčiau visą mėnesį, 3 kartus per savaitę. Kitus du mėnesius užteks ir vienos ampulės per savaitę.

Phytocyane-Densifying-Treatment-Serum

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*